Кашлюк

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем pravovuk, 4 Серпень 2010.

  1. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    У нас почалося це десь в такий же період ( меншій було 2, старшій - 5 ), а пройшло остаточно в серпні на морі. Ой, як згадаю (. Особливо важко переносила молодша. Що допомагло... Синекод на ніч (принаймі, я в то вірила ), зволожувач повітря.
    Хто сумнівається, чи в дитини коклюш чи просто кашель, раджу на ютубі глянути відео, як кашляє коклюшна дитина. Я би вже той кашель здалеку почула...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. Kichka

    Kichka Member

    Нам в інфекційній лік. брали мазок з ротика і висівали кашлюк. Результати були десь напевно через тиждень.

    Надіслано від мого Lenovo S90-U, використовуючи Tapatalk
     
  3. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    В Ескулабі за день зробили. Але отой аналіз слизу інформативний лише певний період після зараження, 2 тижні ніби.
     
  4. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    В старшої з неділі соплі, температура (максимум 38,7) і кашель. Кашель просто капец, вночі з рвотою (слизь виходить), вдень кожні 5 хв кашель (так як ніби щось дусить. то мокрий то сухий не зрозуміло, легені чисті.) Здали кров, кажуть можливий кашлюк.
    Але я прям незнаю що думати....в меншого сьогодні мокрий кашель і температура 37,6, я в ауті(( Він також кров здав, будем бачити що далі.
     
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @lyanysya мені здається, що як для кашлюка у вас зашвидко почався інтенсивний кашель з рвотою. Там наче такі каруселі починаються дещо пізніше.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    @Dominika вже і незнаю що казати. Я спочатку думала що в нас абструктивний бронхіт (вже раз був, і виник раптово - тижневі соплі за ніч переросли в високу температуру і кашель мокрий, і на ранок скоро в лікарню)
     
  7. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    В моєї меншої постійно саме такий кашель, перші 2-3 рази теж постійно думала що от кашлюк, а тепер вже ні)
    Почитайте добре про кашлюк, там не тільки рвота, а ще специфічний звук при кашлі. Спробуйте небулайзером лікувати кашель , але як Т спаде.
    Ну і вважайте на легені, слухайтесь кожен день, бо в нас було чисто-чисто, і на другий день вже пневмонія. Сходити бажано до пульмонолога.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    В нас спочатку був кашель, потім додався слиз в кінці, потім рвота, і аж пооотім отой "гавкіт" з'явився.
     
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    забула уточнити що моя при таких кашлях слизом рве пару раз на день, 2-3 рази, а не під час кожного нападу як при кашлюку.
     
  10. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    ну кашель як початковий симптом може вказувати на різноманітні хвороби, тому кожного разу відразу думати на кашлюк мамам не варто, просто я написала що в нас ще була плюс рвота слизом, але не часто.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    В нас те саме. Ситуацію полегшив прийом аб. І в нас точно не кашлюк, бо я заразилася, а 100%маю до нього імунітет.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    То я стосовно "специфічного звуку при кашлі", в нас він десь через 10 днів з'явився, а до того я з лікарем мало не сперечалася, що то не кашлюк)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    все ж таки в нас вірус(( і нажаль обом мушу давати антибіотики, бо довести старшу до бронхіту, а там і малого - нехочу...
     
  14. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    то ваші діти і вирішувати Вам звичайно, але я б спочатку здала кров в динаміці і піти до толкового педіатра, бо віруску і бронхіт антибіотиками не лікують аж ніяк.

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. NiceHouse

    NiceHouse Member

    Дівчата, чи можна та чи доцільно користуватися небулайзером при кашлюку?
     
  16. NiceHouse

    NiceHouse Member

    Чи можуть бути густі соплі при кашлюку? Чи це симптом, який вказує на іншу хворобу?
     
  17. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Який інкубаційний період в кашлюку, достовірно хто знає?

    Надіслано від мого m3 note, використовуючи Tapatalk
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    до 2 тижнів. дуже рідко- до 3.Кашлюк із тих інфекцій, які скоро проявляються після інфікування. інколи через 48 годин. орієнтуйтеся на 7-14 днів.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  19. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Дівчата, була з малим в інфекційній з підозрою на кашлюк. За аналізом крові лікарка сказала, що вірогідність діагнозу становить близько 40% відсотків. Дали напралення на аналіз в синево, коштує 360грн. Чи є можливість сдати такий аналіз дешевше?

    Малий (3 роки) заразився кашлем від мене, у мене чотири тиждні бронхіт, за аеалізом крові та флюрографії. Та й кашель малого не дуже схожий на той, що на відео з ютюбу. Хоча перебіг болячки гострий, вночі щогодини від приступів(спазмів) блює.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  20. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    а сенс? якщо кашлюк -- то не лікується. Ваше завдання: пильнувати температуру, бути із дитиною під час приступів, щоб слизом не вдавився і регулярно слухати, щоб не було пневмонії. Знання того, що є кашлюк вам НІЧОГО не дасть.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1