Кашлюк

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем pravovuk, 4 Серпень 2010.

  1. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Дасть. Контакт з іншими дітьми тоді обмежити потрібно повністю.
    Кандя, до Вас маю запитання. Ваша менша перехворіла з вологим кашлем, з слизом і рвотою. Аналіз підтвердив кашлюк? Питаю, бо мені кажуть, що кашлюк, це суто сухий кашель з характерним свистом.

    Надіслано від мого m3 note, використовуючи Tapatalk
     
  2. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    ...а вологий то суто бронхіт
     
  3. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    у мене зустрічне запитання: а як ви думаєте, чому дітей із кашлюком, якщо він впринципі не лікується, кладуть у лікарню?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Коли починається уже оцей характерний для кашлюка кашель із нападами -- дитина вже не заразна
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. sherry

    sherry Well-Known Member

    бо напади кашлю і не можливість дихати можливо зняти або полегшити препаратами, кисневою маскою...
    брехня. моя мала мала мокро-сухий кашель, свисту немала. Вдень кашляла мокро практично, а вночі сухо до рвоти і не можливістю вдихнути.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    це рідко, принаймні я за місяць перебування у лікарні такого не бачила. Справа у тому, що при кашлюку (мокрому) діти захльобуються слизом. От напада як триває -- кашляють-кашляють-кашляють -- і це все на видиху секунд 30, без вдохів, а потім бац -- і вдох. при сухому нападі в той момент і буде той свист (у нас його не було). А при мокрому -- оте все мокротиння назад, дитина починає синіти -- то все треба швидко пальцями витягувати аж з горла -- і от тому і в лікарню кладуть: щоб при нападі, коли дитина посиніла і не дихає -- відсмоктувати той слиз спеціальними трубками
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Не знаю.
    Розкажіть мені...
    Можливо, щоб не задихнулась? Коли є ризик якийсь? А вони підтверджують при цьому діагноз?
    Я не просто доколупуюсь, мені це справді потрібно зрозуміти.


    Надіслано від мого m3 note, використовуючи Tapatalk
     
  8. sherry

    sherry Well-Known Member

    у нас не було висту, був сухий кашель і дитина могла не дихати до 30 сек. відсмоктувати не було що, бо все глибоко. Ми спасались ванною дихали паром, но-шпою і аналогом еуфіліну.
    Я після дитини отримала кашлюк, також кашляла мало і сухо, але вночі просиналась бо не могла дихати і також слизу не було і свисту також. Знаю що таке свист бо мала астму, дуже добре його чую.
    --- дописи об"єднано, 29 Серпень 2017 ---
    можливо таке більше в немовлят або менших діток. А взагалі кожен переносить індивідуально.
    --- дописи об"єднано, 29 Серпень 2017 ---
    В лікарню кладуть немовлят, а решту по обставинам. І то спочатку сумніваюсь що ставлять кашлюк, обструкція, бронхіт, запалення... стандартні діагнози.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Кашлюк часто дає ускладнення у вигляді бронхітку, пневмонії. В менших дітей напевно так, щоб контролюватт приступи. Ми не лежали, на щастя, в лікарні, в охматдиті по аналізу крові і симптомах поставили кашлюк, то ми кілька разів їздили слухатися, в старшої був обструктивний бронхіт при тому. До місяця часу минулися часті і довгі приступи кашлю, потім ще 5 місяців докашлювали. В карточку нам відмовилися писати, сказали здавати імуноглобулін.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. sherry

    sherry Well-Known Member

    Я підтвердження не потребувала, тому і до лікаря не зверталась. Нє я подзвонила сімейній, а вона сказала - для підтвердження тільки в лікарню я не маю права ставити такий діагноз.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Катаральний період[ред.ред. код]
    Після інкубації настає катаральний період, який триває 10-14 днів і характеризується сухим кашлем, нежитем, підвищенням температури тіла до 37,5-38°.

    Спазматичний період[ред.ред. код]
    В наступні дні кашель поступово посилюється, переходить у конвульсивний (приступи кашлю закінчуються виділенням в'язкого мокротиння, іноді — блюванням). Цей період триває 2-8 тижнів і довше.


    Тобто оті 10-14 днів ще немає отих характерних прситупів, є сильний кашель, але лікарі ставлять чи то бронхіт, чи просто вірус. І якщо, як у нашому випадку, ми про контакт іхз кашлюком нічо не чули -- то про нього навіть і не думали. Але кожну ніч нападів ставало все більше і я здала кров (хоча слухала дитину щодня). Лікарка знайома із Києва сказала, що кров схожа на кашлюк. Я із тим аналізоми в поліклініку, моєї дільничої не було, я до завідувача сімейної медицини -- він каже: ні, то просто вірус, ні, який там кашлюк. А в той час кашель стрімко розвивався, скажімо, коли ми їхали в машині і починався напад -- треба було зупинятись, відкривати двері і нагинати її -- так краще відкашлювалось. Я таки сама поїхала в інфекційну, щоб глянули. Лікар послухав, каже, що є хрипи і може навіть пневмонія, але який там кашлюк -- ні. Він просив її покашляти, то вона покхекала і все (бо штучно викликати напад важко). Сказав, щоб їхали до іншого лікаря пневмонію лікувати. І от ми вже виходимо із кімнати і у неї починається напад. Він як на то подивився і каже: це стопроцентний кашлюк, і буде ще гірше -- тому треба той слиз відсмоктувати. І ми лягли. Справді, було ще гірше -- до 30 нападів за ніч, усі із блювотою.... Короче ужас. Чи підтверджували? Кров показувала на вірус, а чи щось там висівали я не знаю, бо кашляла вона потім ще 8 місяців -- і то було понятно, що це кашлюк (в садку кілька випадків було, навіть серед дорослих, і мій чоловік і баба теж мали). А оцей висів береться із харкотиння і паличка є лише у перші дні, коли ти ще навіть не здогадуєшся про кашлюк. А коли він вже уражає, то палички вже немає
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Дівчата, дзонить щойно медсестра дільнічна. До них нині звернулись з інфекційної, ніби то в малого підтвердився кашлюк. Терміно госпіталізуйте. Перше, кажу з чого висіївся, як ми здавали лиш розгорнутий аналіз крові, а щоб виключити підозру, то нас направили в синево. Друге, то дійсно так треба госпіталізувати?
    Фактично змушують завтра знов йти до інфекційної, щоби зясувати що до чого. Тобто я мушу вирішувати якісь лікарняні нестиковки? Я сама хвора, толочу про то дільнічній, а мене як не чують, сама на роботі, і мушу ще знов з хворим малим туди шурувати.
     
  13. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    при кашлюку не потрібна термінова, а тим паче обов"язкова госпіталізація. це взагалі вдома лікується. в лікарню -- то коли ви самі із дитиною ради не даєте. а якщо напади не надто надокучливі -- чого туди? там будуть дуже сильний антибіотик колоти (ну нам хоч виправдано, бо на фоні кашлюку уже пневмонія почалась, але й тим, у кого в легенях чисто -- теж кололи). І ще колять якусь суміш ліків -- заспокійливу, типу, щоб дитина більше спала -- і менше кашляла. але то може немовлям допомагає -- ми не спали, і кашляли багато, хіба заторможена ходила. але в нас були дуже сильні напади, тому ми мусили сидіти в лікарні. тому ви нічого нікому не зобов"язані. а санстанція як хоче -- може до вас прийти. ви -- ні. нікуди!
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Ну вобшем останні сумніви розвіялись. Маєм кашлюк(((
    Старшому вже дозволили школу, перехворів паракашлюком, якоюсь стертою формою, яку я навіть до уваги не взяла, через те що часто має алергічний кашель місяцями. Плюс пів літа подорожували з наметами, часто жили в сосновому лісі, можливо тому ті напади вночі ледь турбували, вони були легкі без задишок і свистів.
    От менша - все як кандя описує. Запідозрила я кашлюк на її третьому тижні гавкання, коли, я так розумію, вони обоє вже не виділяли паличку, до того ні про яку інфекцію і подумати ніхто не міг. Навіть коли пішов слиз, а це 3-4 тиждень і вона не змогла дихати, все було схоже на важкий бронхіт, вона в мене любить хворіти звичайними хворобами нетипово. Той слиз я витягувала руками з горла, бо виплюнути його через паніку і неможливість вдихнути вона не могла, а кількість зригувань за ніч зросла до 15-20. Скажу, що сам кашель дуже схожий на сильні бронхітні спазми. Вже перечитавши купу всього і тут в т.ч., я зрозуміла, що на нас напало. Аналізи, ясне діло вже нічого не покажуть. Вчора лікар усно підтвердила. Легені, горло - все ідеально чисте. Ні хрипів, ні почервоніння в горлі. Кашлюк.
    Але шукаю позитив. Нема покищо ускладнень, незважаючи на те, що про сам факт хвороби я дізналась коли пік ми добряче переступили, відповідно діти пірнали, купались ціле літо в водоймах, страшно уявити чим це могло закінчитись, ну і кількість нічних приступів зараз різко зменшилась, 1-2 за ніч. Дуже допомагає те, що постійно за містом, було літо, можна було не вилазити з наметів, жити на дачі, їздити в гори, мимоволі наш спосіб життя зіграв важливу роль в цій ситуації. Але це пережити, я вам скажу - це щось страшне. Сподіваюсь на швидке видужання а потім хочу забути то, як страшний сон.



    Надіслано від мого m3 note, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 31 Серпень 2017
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Аналіз крові з вени все покаже, але то хіба для медичної карточки. Найгірше позаду, тепер треба ще мамі терпіння, щоб те гавкання пару місяців повз вуха пропускати. Здоров'я малявці!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  16. pompocska

    pompocska Member

    Дівчатка, таке цікаве питання , ті хто перехворіли мали прививки від кашлюка?

    Sent from my Lenovo A3000-H using Tapatalk
     
  17. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    В нас було так: племінник-всі щеплення "як книжка пише" хворів важко, кашляв довго, десь до півроку.
    Його сестричка нещеплена захворіла в липні, кашляє дотепер, часом ще зі свистом. Моя доця, маючи 1акдп, не захворіла, хоч тиждень в одному ліжечку спала з тією хворою сестричкою, іграшки спільні, часом пили з однієї чашки. Були в Солотвино разом на відпочинку, кашель списали на реакцію на соляні кімнати, басейни, але останню ніч все стало ясно. Це просто жах, співчуваю хворіючим діткам. Педіатр писала щепленому - обструктивний бронхіт, вперто не визнавала. Малій-паракашлюк. Хоч 100%кашлюк.

    Надіслано від мого Redmi 4A, використовуючи Tapatalk
     
    • Креативно Креативно x 1
  18. pompocska

    pompocska Member

    дякую
     
  19. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Хто лікував кашлюковий кашель гомеопатичним препаратом Дрозера? Читаю,що добре допомагає. Який лікар компетентний його призначати, до кого звернутися?
     
  20. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Я дітям давала різні, Дрозеру в т. ч. Малому стало легше відразу практично, не знаю, чи від тих ліків, чи вже гострий період закінчився, доні - взагалі ніяк. Призначав гомеопат.
     
    • Подобається Подобається x 1