Кашлюк

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем pravovuk, 4 Серпень 2010.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Вже розганяють на всю. Вчора Супрун вже прийняла дозу і Жадан з нею)).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    В співробітника двоє дітей захворіли на кашлюк зараз. Другій дитинці пів року, в лікарні.

     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  3. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Років 3 тому в малого в класі було кілька випадків кашлюку, мій також кашляв "а-ля кашлюк", але діагнозу ніхто не поставив. Тоді було дуже багато випадків,коли приватно казали,що кашлюк, але ставили інші діагнози. Поки будуть такі випадки - не віриться ніяким статистикам.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Та дітей дуже шкода. Які тут можуть бути питання.
    Просто статистично немає підстав розказувати про епідемію.
    Ну та власне. Коли вигідно - пишуть, коли невигідно - не допросишся щоб в картку записали.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    В той самий час мій свекор ( він лікар в районній лікарні) казав, що епідемія кашлюка, інфекційне відділення було переповнене дітками.
    Але він каже, що кашлюк то така хвороба, що постійно в розпалі.
     
  6. stejsi

    stejsi New Member

    Я Вас не заставляю робити прививку, але минулого року моя дитина мала вітрянку і кір, з інтервалом в два тижні. І якщо б не був привитий то просто натягнув би ноги. Зайдіть в роддом і гляньте що там робиться, доречі я там теж минулого року була. І картина плачевна, коли дитинка яка лише народилася потрапляє в реанімацію бо мама була не привита. Це право кожного, але говорити що хтось і щось розганяє це вже неправда. Кожен порядний лікар ніколи не скаже щоб не робити вакцинацію, навпаки роблять і собі і своїм діткам планові і позапланові. Я теж робила двом діткам, і індійську, слава Богу все ок.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  7. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member


    не знаю, як там щодо сезонності кашлюка, але він зараз є - похресничка чоловіка, 5 років, зараз хворіє ним...
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    І я минулого року була в пологовому. Вищеописаних забирань в реанімацію не бачила. І взагалі я в пологових регулярно буваю. Крім дебільних заборон там нічого нема пов‘язаного з інфекційними захворюваннями.

    Це кожного особиста справа робити щеплення чи ні. В нас є тема для тих хто любить робити щеплення планові і позапланові. Там можете розганяти епідемії, а тут тема про кашлюк і як дітям допомогти.

    Про лікарів смішно. Ніби тільки ви лікарів бачили.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    Таки так, на жаль... моє оточення не таке й широке, але постійно чую зараз про кашлюк - то тут, то там... Доня 2 р. хворіє вже більше місяця. Дякувати Богу, вже трохи легше, але все одно нелегко. Емоційно я така виснажена, як ніколи у житті, за жодних обставин. Збираю себе докупи по крихтах, наново вчусь чогось хотіти і хоч трохи радіти, обнулилась зовсім - від виснаження і неспання. Ми мали офіційний аналіз із підтвердженням діагнозу, тому сімейна на могла не записати у картку (це з її слів).
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    а моє широке. І ще жодного випадку не чула.

    Зрозумійте, у вашому оточенні можуть всі діти бути хворі, це не значить, що у Львові спалах. Це значить, що у вашому оточенні спалах.

    років чотири назад був спалах в моєму оточенні. Буває.
    --- дописи об"єднано, 31 Липень 2019 ---
    співчуваю.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Була з меншою, 4міс, в інфекційній лікарні, найтяжчий був малюк 1,5міс, але в реанімацію його не забирали. Мальота перенесла легше ніж старша сестричка, думаю що завдяки гв і моїм антитілам, бо я перехворіла в дитинстві.
    Старшу опсипало вітрянкою, в першу ніч коли припинилась рвота. Перенесла нормально, без ускладнень.
    Лікарка з інфекційної говорила що хворіють одинаково вакциновані і невакциновані.
    Сусідка по палаті має родичку - головний імуннолог області, заборонила їм робити вакцинацію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    і ми вже перехворіли кашлюком(
    доцька принесла зі школи. спочатку лікували бронхіт, бо не було отого звичного свисту.
    у класі по-чергово кашляли майже біля 20 діток((
    щеплення не маємо, перенесла +-добре ,якщо не врахувати кашляння майже 2 з половиною міс.
    не синіла, слизом не задихувалась ,вночі могла до 2-3 раз закашлятись, лише після фіз.навантажень закашлювалась ( на роликах ,велосипеді, піднімання по сходах)
    їздили на ска- катались і годували коників, по лісі гуляли.
    робили аналіз - лікарка записала у книжку.

    заразили дв. сестричку : має щеплення, перебіг був ващим і кашляла сильніше, але минуло набагато швидше -трошки більше за міс.
    ще й тато( 60р) підчепив- кашляв теж більше місяця зі свистом
     
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    для статистики - в нас таки не було кашлюка, або якийсь збочений..
    малий з вірускою і кашель приступами до 2 тижнів (без свисту)
    потім я з гнійним тонзилітом, тепер ніби в малого щось подібне хоче бути(
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. invisible

    invisible Well-Known Member

    Нам не захотіла писати в картку навіть з позитивними результатами мазка на кашлюк на руках... Мовляв, що воно вам дасть, комплексну вакцину і так треба колоти і тд і тп... Малий переніс від травня кір і кашлюк поспіль, а його в садок не беруть, бо щеплень не має... :sad:
     
  15. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Поясніть мені, будь-ласка, хто знає. В одних джерелах читаю, що кашлюк - це дитяча хвороба (до якого віку?), в інших - що і дорослі можуть хворіти. Крім того, читала, що після 6р. колять вакцину без кашлюкового компоненту. Тобто після 6-ти ймовірність захворіти кашлюком невелика чи я неправильно розумію?
    Так розумію, що найбільш небезпечний він для немовлят і малесеньких діток.
    Малий (буде 5р.) не має жодних щеплень, думаю зробити правець і дифтерію, щодо кашлюка вагаюсь, не дуже хочу.
    Наша сімейна мене постійно лякає тим кашлюком, при кожному кашлі довше тижня вже його підозрює і на аналіз відправляє :girl_mad::girl_devil:
     
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Ймовірність кашлю такого адсько-захльобувального менша. Але він все одно буде - кашель.
    Я не буду робити щеплення з кашлюком, не дивлячись, що кашель це проблемне місце малого і важко дається. Ми пернжили паракоклюш, і коклюш перейдемо.

    Дифтерія і столбняк - думаю. В польщі приватно тяжко знайти моно вакцини, їм по грошах вигідніше щепити всякі гекса (150 проти 30 злотих). В державних черга може бути на пів року. А в нас так по часу не співпадає, щоб рівно тих пів року відрахувати і день в день приїхати
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я хворіла сім чи вісім років тому. Кашель був адський, вночі біля ліжка стояв тазик, бо я кашляла і рвала. Хоч легені то не є моє слабке місце.
    Хворіють всі.
    Ану розкажіть...То якось юридично треба проводити. Типу громадяни іншої країни приїхали на щеплення. Чи отак просто як і всі поляки - записався і прийшов? Чому обрали Польщу? Довіряєте їхнього зберіганню і транспортуванню? Чи там виробники вакцин інші ніж на нашому ринку?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

    @MalvinkaLv чим доросліший вік тим легше переноситься кашель.
    Малий в 7 і мала в 3,5 хворіли - то не до порівняння.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member


    --- дописи об"єднано, 9 Серпень 2019 ---
    Я ж не писала, що не буде. Просто з меншою ймовірністю виникне захльобування. Ви ж могли відкашлювати, так? Значить як такої проблеми нема, це той тип "неприємності", "особливості", який можна терпимо пережити. Я не про той момент слабкого місця писала - а стабільні ларингоспазми в малого при вірусках. Ну і глибоке відкашлювання він в силу обставин не може зробити. Але це не кінець світу.
     
  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Кашлюк в нас був весною. Приніс малий зі школи. Думали на ГРВІ, бо кашель хоч і був "гавкаючий", але без спазмів і приступів. Менша мала температуру 1 день і може пару разів кашлянула. Обоє щеплені.
    Що це кашлюк, зрозуміли лише, коли почав кашляти чоловік, потім я. Спершу було як ГРВІ і трахеїт, але потім пішли ті страшні напади, липкий слиз, що важко відходив, і пару раз я реально злякалась, не могла зупинитись і вдихнути повітря. Тоді аж нагуглила, що то таке - симптоми 100%. Малий покашлював ще кілька тижнів, але ніяких нічних нападів не було. (Потім я вже взнала, що таки були підтверджені випадки кашлюку в школі).
    А я по кілька разів за ніч вставала, щоб "прочиститись" (пів години мінімум кожний кашель :girl_cray:, ще й надривний, "вивертало" мене навиворіт ). Сусіди зверху і знизу мали "веселі" часи... Одного ранку встала з повністю червоним оком(так, ніби погано потужилась в пологах). Чоловік переносив трохи легше, а я ще й отримала бронхіт... Схудла на 3 кг.і накачала прес :girl_crazy:. Після "гострої" фази обоє ще докашлювали 3 місяці.
    Ми з чоловіком з того покоління, що ще не щепили від кашлюку. Як я вже писала вище, діти щеплені. Не знаю, чи співпадіння, чи імунітет, чи що, але вони перенесли те все майже непомітно, особливо менша, щеплення якої "свіжіше".
    П.с. просто не уявляю, як би мала дитина, яка ще не усвідомлює, як правильно відкашлювати, перенесла таке, як я.
    П.п.с. - нікого не агітую за щеплення, просто написала свій досвід.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1