Кашлюк

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем pravovuk, 4 Серпень 2010.

  1. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    У нас пішов третій тиждень кашлюка. Маємо до 10 приступів на день. Терпіти можна, хоча любить вирвати. Аня і до кашлюка рвала при кашлі, тому нам то не в новинку.
    Цікаво, чи зачепить старших. Не хотілось би, звичайно.
     
  2. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    А чим суттєво відрізнявся у вас паракоклюш від коклюша?

    В нас малий, кашляє приступами вже два тижні приблизно. І кашель вночі, приступами. Сьогодні вперше з затримкою дихання (я налякась страшне...). Лікар слухала в пт (я ще записувала на відео як звучить кашель), каже ні, то не коклюш. Я зраділа, але певно марно.
    Останні ночі все гірші та гірші.
    Спить під зволожувачем, гуляє, п‘є багато. Вдень інколи покашлює, приступоподібно, але не так як вночі.
    Наполягати щоб ще раз послухала? Аналіз здати?
     
  3. marianast

    marianast Well-Known Member

    Послухати ще раз зайвим не буде, особливо якщо маєте сумніви. А коклюш не наслухають, треба здавати аналіз. В перших 10 днів мазок, пізніше кров з вени.
     
  4. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    10 днів напевно минуло.
    А кров з вени звичайний аналіз?
     
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    На антитіла до кашлюка, який тип треба уточнити в лікаря, здається G.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Strelka

    Strelka Member

    Добрий день дівчата.В моєї дитини 5 тиждень коклюшу,кашляє приступами найбільше вночі,днем рідше.Зараз закінчились канікули і незнаю чи вести його в школу,бо при активності напади більші і боюсь,щоб знову не захворів.Коли можна дитину вести в школу,може Ви підкажете з Вашого досвіду.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    коклюшу класичного в нас не було.
    з спогадів хвороби брата, описів, то в нас з різними травками-муравками-гомеопатією, паракоклюш пройов десь до 2 тижнів (активні приступи).
    хворіли всі вдома, окрім мене і брата, ми відносно недавно перехворіли коклюшем. решта кашляли довго (до 2 міс), сильно, і затяжно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Маємо повних три тижні коклюша. За добу три чотири приступи. І то, коли плаче чи бігає, як навіжена.
    Тішусь, що тепер моїй Анні слово "кашлюк" не страшне.
    Відновлюємо гуртки. В садок вже з лютого підемо. Хоча, судячи з її самопочуття - могла б і вже йти.
    Не знаю, що вплинуло на досить легкий перебіг у малої з її слабким імунітетом.
    Але ще тримаю руку на пульсі щодо старших.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. vihnygena

    vihnygena New Member

    треба щоб дихав чистим повітрям, вологим, я в дитинстві хворіла, знаю що лікар радив батькам моїм, щоб з коляскою біля озера, річки гуляли
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Merry

    Merry Well-Known Member

    Чи було у вас таке - дитина вже перестала кашляти з репризами, але підходила ГРВІ і знову напади кашлю відновились? Не такі як були раніше, але таки з репризами.
     
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    @Merry, ну от прямо зараз( вже видихнули, а виявилося зарано
     
  12. Merry

    Merry Well-Known Member

    теж на фоні грві?

    А який це у вас тиждень хвороби?
     
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    @Merry, третій тиждень.