Кексики/muffins

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Маруся-мама, 8 Жовтень 2009.

  1. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    Я дала 30гр, то вони були насиченого коричневого кольору. Шкода, що вже з"їли, не можу дати фотку.
     
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Кексики/muffins

    Власне в тому і суть, що вони мають бути чорного кольору. Я такі вуглини ДУЖЕ люблю!!!
     
  3. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    таких маленьких вийшло певно з 30 штук)
     
  4. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Кексики/muffins

    оскільки апельсинів вдома не було (як і ванілі), а Мучача доставила формочки сьогодні ввечері, то я вирішила поексперементувати (апельсин замінила грейпфутом,ваніль-корицею). Мої перші кексики "грейпфрутові від квВІтКИ":girl_haha: [​IMG]
    на другому плані кексики з першого заходу, перепечені і менш солодкі, але мужу засмакували , з"їв 6 штук:girl_crazy:
     
  5. Venus

    Venus New Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    Дуже ніжні мафіни (кексики)

    Інгредієнти

    На 12 штук:
    200 г. муки
    1 пакетик (37 гр.) порошку ванільного пудингу (д-р Оеткер, польський, там 41-43 г. - підходять ідеально, пробувала обидва)
    3 ч.л. без верху розпушувача
    150 г. цукру
    1 пакетик ванільного цукру
    200 гр. мякого масла/маргарину
    3 яйця (середніх )
    100 мл. молока

    Приготування

    Змішати окремо сухі інгредієнти (борошно+розпушувач+пудинг просіяти разом) і мокрі з маслом і цукром але без молока.
    Збити мокрі інгредієнти до гладкої маси, додати по черзі молоко + сухі інгредієнти.
    Тісто розподілити рівномірно по формах (в мене виходить 18 маленьких кексиків).

    Випікати 25 хвилин. Т.180°C

    Можна брати будь-який пудинг - шоколадний, вершковий, фруктовий.

    [​IMG]

    [​IMG]

     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    Кожен день випікаємо мафінчики,за тим переписом,

    і завжди дуже смачно, а оскільки формочок мало,то решту тіста все заливаю в форму для кексу то ще й кексик маєм щовечора,до ранку вже немає:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    Цікаво чи виростуть мафіни ,якшо в средину покласти консервований персик,щось ,мається на увазі в більші формочки, чи не впадуть. Бо я робила з чорницями, то спочатку виросли кексики,а потім впали,, мабуть чорниці завологі.
     
  8. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    ммм..... ням ням... пекла щойно шоколадні мафіни від Марусі -Мами..... шедевр!!! вдались.... що говорити - рецепт чудовий. Я додала десь 4 столові ложки тертих горіхів грецьких ( змішала з мукою), а коли все разом з"єднала і вимішала, то ще додала цілу порізану шоколадку Світоч особливий чорний.... реально - ну дуже смачно:girl_yes2: а і ще - на рахунок какао, то я додала десь 50 грам і кефіру мені пішло 200 мл)))
     
  9. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    Мій експеримент з консервованими персиками,тісто робила ,як на апельсинові маффіни, вийшло смачно
    [​IMG]
     
  10. koroljok

    koroljok Well-Known Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    Вчора вперше попробувала спекти кексики - взяла маффіни з домашнім сиром зсередини, правда сиру як кіт наплакав, але і так вийшло смачно. Дякую Hrystusja за рецепт. Формочки залізні.
    [​IMG]
     
  11. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    А ось мої маффіни з чорницею.
    [​IMG]

    Робила по цьому рецепту, і дуже мені помогля ця стаття
    Вийшли неймовірно смачні, я ще з формами експерементувала:ed4d70def841dc74b57
     
  12. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    Робила я нині сирні за переписом Христусі,маю два питання:мені занадто солодкі вийшли,то лише мені так??і ще вни пласкі вийшли без того куполу,то те так має бути??
     
  13. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    Ще забула написати. Там за переписом 100 мг олії, то я взяла кокосову
    Аромат був неймовірний по всій кухні.
    Я в тій статті прчитала, що головна умова високого куполу, висока температура в духовці, рекомендують 250, я 230 робила. Тоді верх припікається і з середини тісто проривається, тому і піднімаються. Або більше тіста класти в форми.
     
  14. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Кексики/muffins

     
  15. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    точно! Я робила в неділю у вигляді метеликів і звичайні кексики, то купол вже був. Головне температура. А щодо цукру. То це залежить і від сиру. В мене сир кислий попадався, тому були в міру солодкі. Та й люблять в мене в дома дуже солодке. А взагалі сирні таки найменше піднімаються, бо сир важкий.
    Вийшли ось такі
    [​IMG]
     
  16. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Кексики/muffins

     
  17. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    Минулого разу не пригадаю. А цього разу вийшло десь 45 штук. Прада половина метеликами, а вони більші за розміром. І я пекла подвійну порцію. Десь так 25-30 маленьких виходить певно)
     
  18. Herbera

    Herbera New Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    Я кілька разів вже пекла кексики за рецептом Христусі, дуже мені подобається цей рецепт, мені не є засолодкі, купол і хрустка скоринка є постійно, хоча печу на невисокій температурі, вчора випікала при 180 градусах і вийшли просто чудові.
     
  19. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Кексики/muffins

    А мені сирні не сподобались зовсім. Можливо тому, що очікувала якось надзвичайного смаку... А так смак сирничків, єдина різниця - мафіни печені в духовці.
    В нас поки фаворитом є бананові мафіни.
     
  20. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Кексики/muffins

    Оль, а чого ти чекала від тіста з сиром??? Це так само як медові маффіни смаком нагадубть медівник:girl_cool:
    Хоча мої маффіни таки різняться смаком від звичайних сирничків А взагалі це для любителів сирної випічки. В нас в дома дуже таке люблять:girl_dance: