Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем levandivka, 15 Лютий 2010.

  1. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    @Tina_Brava мені вводили голеу для епідурал після 6 годин перейм. Я боялася лише того, що на переймі дьорнусь, бо дуже хапало. Але, мене посадили, медсестра тримала мені руки в плечах спереду, і казала, як дихати, анестезіолог вводив, я не помітила навіть того моменту. Мені, чесно, той пластир було більш боляче віддирати, ніж саме ваедення голки
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. OksaSyana

    OksaSyana New Member

    Привіт, дівчата. Хто може порадити лікаря, який добре робить КР у Львові. Перші пологи. Дякую)
     
  3. ultra

    ultra Well-Known Member

    Долатказін з Мечнікова. А що треба трчео КР?

    Надіслано від мого SM-G360H, використовуючи Tapatalk
     
  4. OksaSyana

    OksaSyana New Member

    Так, плановий КР. Міопія високо ступеня, окуліст забороняє природні пологи. Тому шукаю найкращого лікаря та анестезіолога у Львові.
     
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    І що? В мене теж. Сказав лікар перед пологами перевірити сітківку, і все. Протипоказів при любій міопії нема, тільки при відшаруванні сітківки. Зверніться ще до кількох лікарів.
     
  6. OksaSyana

    OksaSyana New Member

    В мене часткове відшарування було, але зробили укріплення сітківки. Навіть після того мені мій окуліст не радить природні пологи.
     
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    А де робили? В мене трохи інша проблема, як обстежувалась перед пологами, казали, якщо стан судин нормальний, то можна пп.
     
  8. Siania

    Siania Love Life

    Дівчата, а міопія -4 це вже високий ступінь?
    Сестра в Італії з таким же діагнозом родила природньо, навіть ніхто не заїкався за КР.
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    До 6 - середній. Ми з сестрою при високому народжували.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. OksaSyana

    OksaSyana New Member

    Клініка Лазер плюс
    --- дописи об"єднано, 13 Квітень 2017 ---
    В мене -9
    Сумніваюся, що варто ризикувати
     
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    Я б до кількох лікарів сходила, але вибір за вами, якщо діагноз серйозний. Мені теж казали, що не варта.
     
  12. OksaSyana

    OksaSyana New Member

    Ви родили природньо?
     
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    Так. Нейроофтальмолог нічого серйозного не бачила, хоч до того ставили проблеми з нервом.
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    На час пологів у мене був -8. Але стан очного лна у норсі, сітківка у нормі. З циз підстав КР не розглядався
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. OksaSyana

    OksaSyana New Member

    А хто кінцеве заключення давав, офтальмолог чи лікар акушер?
     
  16. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Мій гінеколог направляв мене до офтальмолога, так як є міопія середнього ступеня. Оскільки окуліст сказав, що із очним дном все ок і судини в нормі, тому дали добро на ПП. І на основі цих висновків у пологовому пустили у ПП, яке таки закінчилося екстреним КР, але з інших причин, не пов'язаних з очима.
    А от чоловікова мама, яка теж має міопію (але точно не знаю її ступінь, на момент пологів, але зараз високий) двох своїх хлопців родила ПП. То казала, що після другого сина зір впав добряче. А вже як родила через 11 років третю дитину, тоді її відправили на планове КР по 2 причинах: через зір і старший вік (так-так, 20 років тому 36 років рахувалося ой-як старородяща).
    Взагалі ви дивіться по вашій ситуацій. Я б на вашому місці проконсультувалася у 2-3 окулістів і на основі їх рекомендацій ви приймайте рішення. Якщо скажуть, що є ризик відшарування сітківки (адже у вас вже були такі проблеми), то не варто так ризикувати зором.
     
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, а якщо є проблеми з хребтом (точно не виявлено, але велика підозра на міжхребцеву грижу), то це вже показ до КР чи ні? Бо МРТ зараз не є можливе.
     
  18. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    То Вам не через міопію є показ, а через відшарування.
    В мене теж міопія, бачу тільки перший рядочок, але протипоказів до пп не було. Спочатку в полікоініці обстежили, я не повірила, ходила в окулюс, вони там на всяких апаратиках перевіряли, чимось капали, знов дивилися і теж сказали, що можна. Власне казали, що тут важливий саме стан сітківки.
     
  19. Raven

    Raven Мама малятка

    А на узд не дивилися? Там залежно від самої грижі, куди випинає і стану. Заключення хірург дає.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Virna

    Virna Well-Known Member

    На узд, здається, не видно міжхрепцевих гриж, найкраще мрт.
     
    • Інформативно Інформативно x 1