Кесарю кесареве..? Чи є шанс на пологи?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем levandivka, 15 Лютий 2010.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, сідничне положення, початок 38 тижня. Чи є шанс, що перевернеться? А якщо ні, то це КР? Є ще обвиття навколо шиї. Була сьогодні на УЗД.
     
  2. phobika

    phobika Well-Known Member

    Шанс є. Я сама в такій ситуації не була, але сусідка по палаті в пологовому на 39 тижні поступала на плановий КР через сідничне положення, а вже ввечері того ж дня малюк перевернувся і чекала природніх пологів.
    А чи пускати з сідничним положенням в пологи чи робити КР має вирішувати лікар, можливі різні варіанти.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    У вас 3 пологи. Дитина може перевернутися і в 40 ьиж.Матка вже більш перерозтягнута- є більше місця. Якщо ні- можливі і природні. Бо це ткж не перша вагітність. Але загалом рішення приймається індивідуально. В тому числі- з урахуванням обвиття на момент пологів,очікуваноі ваги...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я весь час в якомусь підвішеному стані.... А раптом перевернеться, а якщо ні, вправи робити не можна, бо є обвиття. Була сьогодні в Данкова, порадив лягти за тиждень, а там буде видно. Так не хочеться там лежати(. Я вже налаштувалася на ПП, а тепер не факт. Але точно не хочу з сідничним сама родити (маю знайому з сумним досвідом, вона хоч і народила ПП, але є проблеми в дитини). Ще й та спина з защемленням...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    В вагітних теревенях на фб є дівчина, точніше жіночка, яка допомагає перевертати дітей з допомогю йоги, якщо не помиляюсь! І мені до речі, лікар на останньому узд казала, що допоки дитина у воді обвиття для неі не страшне. В мене на попередньому узд було подвійне, а за 15 днів на наступному вже не було обвиття. Бажаю Вам правильного і вірного рішення для себе.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Matvijko, та через те обвиття якраз і не радять ніяких вправ. В мене було подвійне, зараз трохи розмоталась), але не хочу ризикувати. Піду в басейн, він теж ніби допомагає. Та ще й спина болить, нога терпне... Короче, цілий букет). Дуже сподіваюсь, що таки сама перевернеться. В мене старший теж до останнього сидів, але вже до 37 тижня перевернувся.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Я родила старшу з повним сідничним передлежанням. Петля була близько, але обвиття не було, таз в мене широкий. Лікар пальцями "там" тримала ноги, щоб вони не вискочили, і дитина опустила свій таз і ним почала виходити. А потім я рожала ще голову... Це було дуже довго і дуже боляче. А в критичні моменти треба слухати лікаря і не тужитися.
    Не хочу лякати, але знаючи вже тепер всі ризики я б пішла на кр. Перші роди - молоде-дурне.
    Не можу сказати однозначно, що краще. І від вмілості лікаря тут багато залежить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    мені лікар казав, що перевернутись може навіть під час пологів
    в мене було сідничне передлежання першої дитини з двійнею, то я наскільки боялась КР, сама народжувати не наважилась. Але надіялись до останнього дня, що перевернеться
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я теж так думаю. Ще й маю приклад серед знайомих. Природні пологи - є природні пологи, що може бути краще? Але ризики невиправдані теж ні до чого.
    Лікар взагалі запропонував за тиждень до ПДП лягти під спостереження. От мені цікаво - то ж реально нащупати як лежить дитина без УЗД? Бо в мене на минулому УЗД (19 липня) мала теж сиділа, потім на огляді в ЖК сказали, що перевернулась (лікар, до речі, теж пологи приймає). Була в неі ще минулого вівторка, то ніби голова була внизу. А зараз знову свдничне? Таке можливо? Чи то лікар не компетентний?
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @Rodionochka справді великі шанси, що перевернеться. Власне через те, що пологи - треті.
    А хлопчик чи дівчинка? З хлопчиками частіше відправляють на КР.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчинка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    А, ну тоді шанси на те, що лікар згодиться приймати пологи в сідничному, більше. З хлопчиками зазвичай відмовляють.
    Але дуже вболіваю за те, щоб перевернулася.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Якщо чесно, то якщо таки не перевернеться, то навіть не хочу пробувати сама. Боюсь за спину, зараз вже дуже болить. А лікар по спині сказав, що після 8 місяця навіть не хоче мене рухати. Тому до нього навіть не йду. Ще й нога дуже терпне і болить. Короче, трохи зі страхом чекаю що буде далі). Маю велику надію на басейн, бо то добре для руху дитинки в животі, ну і кості моі може трохи розслабить).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Хороше у Вас налаштування, і ніхто крім Вас не знає, як краще для Вас з доціком.
    Зрештою, КР і винайшли для уникнення більших ризиків. Звісно, то трохи тяжче за звичайні пологи, але не заперечує ні успішного ГВ, ні нормального відновлення. Зрештою, в разі якщо треба було щось конкретне з теми КР/після КР спитати, - маєте в кого :girl_curtsey:
    А басейн справді творить дива.
    Судячи з Вашого опису відчуттів зараз, Вам в пологах може бути особливо важливим вибір позиції. Сподіваюсь, лікар на це зважить....
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Virna

    Virna Well-Known Member

    @Rodionochka,не переживайте, все складеться добре, головне настрой. От я Вам пишу і сама себе заспокоюю. Так хотілося природніх пологів після кесаревого, але лікарі відмовляють, лякають. З понеділка ще хочу з однією лікаркою поговорити. І чесно сказати страшно мені, не знаю чого більше боюся. Зараз такий завал в тих пологових, вже переживаю, якщо все-таки хтось і погодиться приймати пп після кр, то чи не буде лікар втомлений і чи зможе швидко приймати рішення у випадку чогось. І на плановий кр страшно йти, перший раз, то я і налякатися не встигла, а зараз свідомо страшно.
     
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я цієі вагітності на багато речей глянула іншими очима). Колись для мене вагітність була найчарівнішою порою в житті, такий стан надзвичайний! Але цього разу багато моментів мені той стан підпсувало, багато було складностей, дую просто на холодне.
    І от після проблем зі спиною, коли таки вирішила, що хочу ПП, і лікарка ніби не проти. Налаштувалася. Аж тут сідничне. Знову не знаю, що робити. Ще й та спина згадала про мене).
    Подруга мала КР зимою, відновилась швидко, годує грудьми. Якось бачу, що не катастрофа.
    Боюсь, кароче, запороти я в кінці).
    Дякую, дівчата, за думки та підтримку). Люблю посиденьок!!!
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    @Rodionochka все це вирішувати вашому лікарю так як він знаю ваші нюанси всі, а в мене наприклад знайома народила з сідничним предлежанням природньо дівчинку (то 2 пологи були в віці зо+і все добре).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    можливо. Хороший лікар руками визначає, де попка, де голівка+ по прослуховуванню серцебиття ( в якому сегменті матки). При сідничному реально бажано лягти під спостереження за тиждень до ПДП ( в ідеалі узагалі в повних 38). Сідничні пологи в більшості випадків починаються не з перейм. а з відходження вод. Оскільки пологи не перші, шийка більш еластична і привідкрита- лікарі перестраховуються від певних нюансів ( випадіння пуповинки чи коли ніжка )
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а от цікаво, чому? У Вас же один КР, різниця між дітьми дуже "протокольна"... Чим аргументують?
     
  20. Virna

    Virna Well-Known Member

    Минулого тижня розмовляла з . Каже, що замалий перерив, треба мінімум 5 років. А в мене ще узд було з 28 тижня і там сідничками дитина, як зараз не знаю, от завтра на узд маю йти. Від нього я почула, що це неможливо, що я таке вигадую. Чи знаю я що таке розрив матки, а як дитина помре, то великі ризики, чудо - якщо я жива лишуся. То все сказано було так агресивно, що я вже і сил не мала перепитувати, так мене то пригнічило. Насправді, я налаштована на те як буде краще. ПП дуже хочеться, але як ні, то ні. Дуже хотіла почути якусь аргументовану думку, пояснення, а не жахалки. Якось та розмова підкосила мій бойовий дух.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1