Ким ви працюєте?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем agalinka, 15 Березень 2010.

  1. agalinka

    agalinka Active Member

    Привіт, цікаво знати ким працюють наші форумляни, часом треба якісь поради і знаючи професії один одного можна допомогти, або спитати поради.
    **********************
    Модератор: прошу не забувати про існування теми Реклама. Хочете розповісти про свій бізнес - Вам туди.
     
    Останнє редагування модератором: 5 Грудень 2011
  2. Derdeshka

    Derdeshka Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    За освітою філолог (викладач української мови та літератури), але зараз працюю педагогом-організатором :)
     
  3. Pobigaychyk

    Pobigaychyk Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    [/COLOR]а я державний службовець (в квітні буде 10 років стажу). Але як пішла в декрет з,явилось сильне бажання змін. Хочу стати айтішніком :girl_crazy:
    Маю ще 2 роки на свій розвиток.
     
  4. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

     
  5. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    Я працюю QA-тестувальницею, і дуже щаслива з цієї причини :girl_in_love:
     
  6. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

     
  7. Allo

    Allo Active Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    Теж моя перша книжка з тестування)))
    Дуже легко читається і все зрозуміло.
     
  8. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    Я почала свою кар'єру в 17 років, коли поступила у Львів вчитись. Спочатку підробляла офіціанткою, потім барменом, касиром в рукавичці, диспетчером на таксі, адміністратором-покоївкою в готелі, ну і координотором в косметичній компанії. Роботу поєднувала з навчанням. Ну і остання моя робота перед декретом - це Майстерня Шоколаду, де я пройшла всі кар'єрні сходинки від звичайного офіціанта до бренд менеджера франчайзингових проектів. Роботою дуже була дуже задоволена, надіюсь після декрету нічого не зміниться. Маю 2 дипломи менеджмент організацій та фінанси.
     
  9. Ydochka

    Ydochka Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    А я працюю психологом в інтернаті для психічно хворих діток.
     
  10. Mykola

    Mykola New Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    За освітою - селекціонер.
    Працював банківським працівником, торговим представником, оператором лінії прокату металу, копірайтером.
    Теперішня робота - ландшафтний дизайнер. Нарешті хоббі стало роботою, чим дуже тішусь.
     
  11. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    [/COLOR]
    А цього достатньо, щоб стати тестером? Там, мабуть, технічну освіту вимагають... Якщо я пришлю резюме, в якому напишу, що я 3 роки була вихователькою у дитсадку, після цього 2,5-3 роки пробула в декреті... В мене будуть шанси? Мене хоча б запросять на співбесіду? Освіта філологічна.
     
  12. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    зрозуміло що недостатньо, дуже бажано мати хоч приблизне поняття про програмування, алгоритми, системи сортування, знати англійську хоча б на середньому рівні і бути готовим вчитись. Англійську і програмування можна підтягнути самостійно, я так робила. В кожної компанії свої вимоги, тому варто взнавати детальніше і пробувати. Крім того часто перед початком роботи відбувається навчання-стажування, після якого найуспішніших стажерів беруть на роботу.
     
  13. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    ну, англійську я знаю. Вчитися готові із задоволенням. А от програмування і алгоритми... то реально самому допетрати? Навіть за наявності чоловіка-програміста? Скажімо, за піроку-рік? Той, хто вже там працює, думає, мабуть, що то легко і просто. А я вже не раз про таке мріяла, але потім чомусь опускалася на землю...

    ---------- Додано в 12:34 ---------- Попередній допис був написаний в 12:28 ----------

    І ще про стажування. Скажімо, у Софтсерві навіть для потрапляння на стажування треба мати технічну освіту.
     
  14. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    цілком реально, це не так складно як здається, навіть цікаво :) гугля знає багато непоганих сайтів, де все розписано і навіть вправи є, головне гарненько пошукати, тим більше що пошук інформації - один з основних навиків, потрібних в тій справі.

    ---------- Додано в 12:38 ---------- Попередній допис був написаний в 12:37 ----------

    ну, не софтсервом єдиним)) маю знайомих філологів, банкірів, педагогів, які вже багато років працюють в цій сфері.
     
  15. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    в старщой школе на уроках информатике должны были быть алгоритмы. Да и студенты не все 5 лет учат эти "основы". Было бы желание. На мануального тестировщика так вообще этих знаний не надо, только склад ума не гуманитарный :) Да и вообще просто ум, сосредоточенность и усидчивость (не представляю, как хватает тестировщикам по 100 раз одно и то же делать....)

    моё мнение, выучите хоть какую-то теорию по тестированию. Какие виды,к акая документация и прочее...Потом иногда любят задавать вопрос на подобии "а как вы будете тестировать стул ?" - это действительно многое о человеке говорить :) И потом, с каким-то минимумом идите в конторку. Пусть не в компанию своей мечты, но куда-то идите на собеседование. Чтобы почувствовать себя на собеседовании. Вы поймете что вам надо доучить, на что обратить внимание и тд. Подучите и идите опять куда-то на собеседование. Так вы и за полгода, даже и меньше найдете себе работу или стажировку :)
     
  16. Allo

    Allo Active Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    За півроку чи рік можна багато чого вивчити, якщо є мотивація.
    Також дуже велике значення має англійська мова. В мене є друзі, які вільно розмовляють англійською, про алгоритми нічого взагалі не чули, то їх взяли відразу на роботу.
    Можете також піти на курси, де є практика, спробувати, чи взагалі Вам буде це цікаво.
    Наприклад, є платні курси http://qa-school.lviv.ua/index.php/basecourse
    Треба пройти невелику співбесіду, а знань з тестування вони дають багато.
    При різних фірмах також існують свої безкоштовні курси, можете пошукати.
     
  17. sanches

    sanches Well-Known Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

     
  18. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Ким ви працюєте?

     
  19. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    А як же тоді
    Чи то тільки віднедавна почали технічну освіту вимагати?
     
  20. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    Не дуже в курсі саме за софтсерв, та в іт сфері потрібні не тільки програмісти і тестери. Є ще купа роботи для інших спеціальностей.
     
  21. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    То мова йде конкретно про тестерів зараз :)