Ким ви працюєте?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем agalinka, 15 Березень 2010.

  1. agalinka

    agalinka Active Member

    Привіт, цікаво знати ким працюють наші форумляни, часом треба якісь поради і знаючи професії один одного можна допомогти, або спитати поради.
    **********************
    Модератор: прошу не забувати про існування теми Реклама. Хочете розповісти про свій бізнес - Вам туди.
     
    Останнє редагування модератором: 5 Грудень 2011
  2. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    я за фахом акушерка, працювала акушеркою в пологовому будинку КЛЛЗ,(додатково там займалася зціджуванням грудей) потім пішла в декретну відпустку, під час якої закрили наше пологове відділення і тепер я працюю менеджером на ПП.
     
  3. ulcha

    ulcha New Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    я працюю у выйськовій частині, на метео - метеоспостерігачем, визначаємо погоду для літаків. зараз у декреті, а раніше всі знайомі звертались за прогнозом
     
  4. mysika82

    mysika82 миється в бані

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    я - бухгалтер. Хоч за першою освітою інженер-еколог (закінчувала Лісотех). Потім доля закинула в фінанси і цифри, довелося здобувати другу вищу в Комерційній Академії. Але свою роботу дуже люблю!!!
     
  5. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Ким ви працюєте?

     
  6. slobodianka

    slobodianka Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    А я навчалась на соціального педагога, а працюю менеджером по продажу вікон
     
  7. Gemmy

    Gemmy Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    Маю диплом геохіміка-мінералога, працюю геологом. Робота цікава, але, на жаль, фінансується державою дуже погано. Думаю після декрету шукати щось інше...
     
  8. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    Юрист,адвокат:girl_flirt:
     
  9. OlesjaDi

    OlesjaDi New Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    Закінчила Лісотех.-облік і аудит!
    Працювала на посаді начальника сектору адміністрування кредитів в одному з найстаріших банків Львова.Наразі в декретній відпустці маю надію,що скоро повернусь на улюблену роботу!:girl_claping:
     
  10. молекула

    молекула Well-Known Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    а я хімік :) зараз навчаюсь в аспірантурі
     
  11. Taska

    Taska Well-Known Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    а я за освітою дизайнер поліграфічної продукції, і ше має незакінчену освіту психолога, останній рік працювала фахівцем з інформаційних технологій в фірмі по розробці програмного забезпечення у відділі інтеграції інформації. Зараз у декреті і все більше приділяю уваги ще одній своїй роботі - знимкуванню діток:)
     
  12. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    Я закінчила лісотех-менеджмент, працюю бухгалтером в державній установі і дуже не люблю свою роботу....
     
  13. Карінчик

    Карінчик мамуся трьох діток

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    Працюю нянею в сім'ї, паралельно навчаюсь в педагогічному коледжі. Дуже люблю свою роботу і рада що доля мене закинула сюди!
     
  14. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    ЛТЗТ(Львів),УкрДАЗТ(Харків)фак."Економіка транспорту"спец."Облік і аудит" до декрету працювала бухгалтером.
     
  15. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    навчалась в ЛІЕТ,до декрету працювала в мобільному салоні.
     
  16. Zhaba

    Zhaba Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    Я “Інженер із стандартизації і якості" або ж тестер програмного забезпечення.
     
  17. Despina

    Despina Well-Known Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    Закінчила "Облік і аудит" УАД.

    З 2-гого курсу працювала - спочатку секретарем в школі, потім в ній же касиром, потім бухгалтером садочку, потім була буд. компанія, між тим підпрацьовувала SEO-оптимізатором, а також адміністратором проектів загальноміського значення.

    Останнє мені подобалось найбільше, однак не мало постійного характеру. І оскільки всі навколо пиляли: та що ж це за робота, працювати треба з 9 до 18 і певного числа отримувати стабільну з/п, здалась і після закінчення ВУЗу пішла працювати з 9 до 18 аналітиком ринку, згодом маркетологом, пропрацювала 2 роки і пішла в декрет з впевненістю, що більше на таку роботу не вернусь.:girl_crazy:.

    З недавнього часу маю ПП (підпис нижче:girl_curtsey:), а також по пів дня працюю PR-щиком
     
  18. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    На ЛЗ чи інших підприємствах УЗ?
     
  19. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    На інших підприємствах ,але не УЗ:)
     
  20. GalyaIgor

    GalyaIgor New Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    Привіт усім . Я до декрету працювала бухгалтером.
     
  21. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Ким ви працюєте?

    Оскільки зараз маю тільки одну хвилинку вільного часу то забігла і вирішила написати.
    Я маю дві освіти перша організатор масових заходів із червоним дипломом. Друга це менеджер з персоналу.
    Зараз працюю у відділі кадрів.
    Коли була у декреті вивчилася на консультанта з ГВ та ППС.