Кімната для дитяти:)

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем jozya, 4 Червень 2007.

  1. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Та ми десь місяць так активно користуємося. Поки не маю зауважень. Хіба як кудись перенести, то треба підняти як звичайний стілець, бо самі не їдуть (чи сісти попою і на них приїхати :)). Але так як ми їх возити і не планували активно, то якось ну і що.
    Я хотіла м'яке спочатку, але як побачила на них вже зацепки на тканині у магазині, то якось передумала.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Дуже гарно! А де замовляли стіл і ліжко?
     
  3. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    То все Теремок на 2 пов. у Марк. Одне ліжко вже давно купили, друге оце осінню, то трошечки дизайн відрізняється. Столи шукали довго, я вже на Ікеа дивилася, але якісь такі розміри дурнуваті, чи ледве метр, чи більш як півтора, а то вже забагато нам. І зайшли в Теремок, а в них якраз були хороші знижки на столи і стелаж. І стіл 124 см, що як на мене оптимально для учня. То ми і купили, цільне дерево, таке тепле. Стелаж на один стіл нам був потрібен, бо на шафу там місця нема, а стіна надто тонка, щоб вішати полички.
    Тішусь, що Вам подобається.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    дівочки, подайте ідею, в який такий колір можна пофарбувати кімнату для хлопця-підлітка? Малий хоче, щоб стіни були білі, але я щось не знаю...
    На хаузі вже купу картинок переглянула і поки не визначилась і не бачу я як то має бути, а це поганий знак))
     
  5. Gala

    Gala Well-Known Member

    Думаю, краще прислухатись до хлопця-підлітка....Я теж думку свої донечок мала в пріоритеті ,коли робили їхню кімнату.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    А крім білих стін що хоче? То вже підліток, там можна щось таке брутально-лофтове чи навпаки яскраве придумати в меблях і текстилі, білий буде нормальний фоном.
     
  7. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    З багатьох, показаних картинок, вибрав таку: стиль мені нра, але багато темного мені тут. Ще потрібно продумати, де і як розставити меблі і все інше, а з понеділка починаються роботи
    5_spalny_docheri_ver_final_2_View011.jpg 5_spalny_docheri_ver_final_2_View03.jpg
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Я от думаю, а що це на стіні за ліжком? Плитка?
     
  10. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    сумніваюсь... може паркетна дошка.?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Як варіант фото шпалери.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Хочемо зробити дитині столика для малювання. Підкажіть де можна купити основу для малювання крейдою. Чи зручно мати під стільницею відділення для зберігання олівців, розмальовок?
    [​IMG]

    Отправлено с моего LG-H734 через Tapatalk
     
  13. silvia

    silvia Well-Known Member

    є просто плівка, яку можна поклеїти на поверхню звичайного столика, або є фарба спеціальна грифельна, правда дорога трохи...
     
  14. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    @Sandoryk Не знаю чи є різні види тої плівки, але років 2 тому купила через фб кусочок такої, в них були і великі метражі і різної форми і різних розмірів. Малювали на ній не часто, раз в місяць, то мені не сподобалася. З самого початку крейда погано лягала, а з часом ще гіршої якості стала поверхня. Ще раз вже б не купила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    мелмарк? бо в нас поки ок)) рівно поклеїти - ото грше
     
  16. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Чесно, не знаю. Давно то було, побачила оголошення на фб і замовила. Може є і якісніші, не сперечаюся) Але от з поклеїти - то так, та ще задача)
     
  17. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Нам зручно, розмальовки там не поміщаються, а от листки чисті-альбоми-пензлик туди стараюся складати.
    А щодо столика - ви десь пробували на такому в реалі малювати? Мені здається, що то не дуже практично, бо, якщо сидіти, то дитина постійно буде сама собі рукою все стирати, відповідно, руки/рукави в крейді. А малювати стоячи - то вже краще дошку поставити, а столик звичайний зробити, НМД.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Напевно все таки не зручно буде малювати крейдою, дякую за зауваження, на картинці воно гарно виглядає.
     
  19. katkas

    katkas Well-Known Member

    Дівчата, може хтось має таку конструкцію? Порадьте, чи практична штука. Бо чоловік відмовляє, а мене манить компактність і вмістимість. А чоловік каже, що то "травматичне" ліжко.
    image-0-02-05-7fed7d4f5ff6b92980cf486af0a30e516713776cbc3725d525bb56f50759f7bb-V.jpg

    Надіслано від мого HTC One mini, використовуючи Tapatalk
     
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    Ми в юску вживу дивились подібне і нам сподобалось. Гарно продумані шафа-ліжко. От до столу тре якесь хороше освітлення.
     
    • Подобається Подобається x 1