Кімната для дитяти:)

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем jozya, 4 Червень 2007.

  1. katkas

    katkas Well-Known Member

    Там велике 90 на 186 см, а з сходами ще більше. Я таке навіть не розглядаю, немає місця. Чи ви там менше бачили? А це маленьке 74 на 164 см. Що дуже не подобається чоловіку і свекрусі, то це висота ліжечка. Малій три з половиною, сама ще не спить. І вночі, як захоче в туалет чи до нас, то може впасти.

    Надіслано від мого HTC One mini, використовуючи Tapatalk
     
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    Ми на ти велике дивились через повноцінне спальне місце. Але малій як вашій і вона вночі ще будиться, тому й відклали покупку
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть контакти хорошого майстра, щоб зробив двоповерхове ліжко.
    Хочемо 2 і 3 поверх. Щоб був досвідчений і відповідальний.
    ДЯКУЮ!
     
  4. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Хтось стикався вживу з ліжком такого плану? Цікавлять будь які відгуки!
    --- дописи об"єднано, 12 Грудень 2017 ---
    І ще відгуки про ікеївські ліжка, ті що "ростуть разом з дитиною" має хтось?
     

    Вкладення:

  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Дівчата, поговоріть зі мною, бо чоловік вже третій раз переробляє проводку і скоро від мене втече:girl_crazy:

    Дано: кімната 4.4 на 3.4, потрібно розмістити двох дівчаток. Спершу я намалювала варіант, як на фото, але з кожним днем помічаю все більше недоліків. Місця при такому розміщенні практично не залишається, і хоча іншої площі для тусовок достатньо, хочу, щоб в кімнаті теж було просторо. Обов’язково 2 повноцінні ліжка, обов’язково шафа (в першому варіанті завелика), ліжка не двоповерхове і не по різні боки вікна.

    MTroom7.png MTroom10.png

    Зранку прийшло натхнення:) і намалювала такий варіант. Місця досить, але кусок ліжка заходитиме за шафу. Не знаю, чи це ок. Це єдиний момент, який викликає сумніви.

    MTbedroom1.png
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    а шафу в інше місце? якщо маєте сумнів? Хоча якщо за шафою ховаються ноги то, як на мене, нічого поганого.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Нема куди шафу. Там зліва двері попри стіну. Біля цієї стіни, біля вікна, будуть робочі місця. Якщо шафу в куток, то 2 ліжка не помістяться.
     
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    пригадуючи себе в дитинстві це навіть плюс - такий собі затишний куточок щоб заникатися :) Якщо в ньому ще й лампа буде то в майбутньому з книжкою сісти саме те
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 2
  9. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Haidee а так? Місця буде більше...
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Бра буде. Певно є шанс, що обоє захочуть "за шафу")))

    Так теж пробувала. Не вистачить місця, бо ліжко 1.9 + бік іншого ліжка 80-90 см, а далі двері. Я пробувала так одне над другим ліжка малювати, щоб ноги одного під іншим, але воно теж доволі громіздке виходить. А на цій картинці там ще й цілий квадрат незадіяної площі під столиком.
     
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А якщо обіграти тему шафи навколо ліжок чи таке не хочеться просто?
    Типу як на фото, але можна покомбінувати, може без верхніх.
    Або отакий варіант під вікном 2 ліжка, чи то рахується по різні сторони вікна?)) [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    Стіл під вікно і шафу на кут+полички на дрібниці, ліжка я б там і залишила (3)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    А якщо шафу на іншу сторону кімнати? Якщо там впритик двері, то там де на першому варіанті робоча зона?
     
  15. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    То ти пробувала одне ліжко під стінку, де вікно чи під стінку, де двері? А якщо в куток шафу, під стіну одне ліжко і перпендикулярно до нього інше під вікно? Залишиться ще місце для робочого кутка на тій стіні з вікном?
    Або під стіну, де двері суто одне ліжко і впритик до нього інше по другій стороні. (Але не так, як ти пишеш 1.9 + бік 80-90,а так, щоб не заходило одне за інше), тоді звільниться місце під вікном під робочу зону, а шафу можна на вільну стіну. Не варіант?
     
    Останнє редагування: 16 Січень 2018
  16. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    І ще, порада. Не плануйте між ліжками стелаж. Теж так хотіла. Готовий вузенький я не знайшла, хіба на замовлення. Просто між ліжками невеликий простір, щоб влазив пилосмок :) пропилососити. І хай тоді біля вікна спокійно висять і їздять штори, а не дитина з голови зніматиме. Під ними теж треба буде пилососити. Нормально буде.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Стіна 4.4 м, там не поміститься 2 ліжка і ще шафи. Під вікном ліжка точно ні, там батарея. Я взагалі проти спання поблизу батарей.

    Як на кут? Просто кут відділити діагональними дверима?

    Я пробувала там, де двері, а шафу забрати біля вікна зліва. Громіздке. Ліжка під батарею не хочу. Щодо перпендикулярних ліжок не дуже зрозуміла:) можеш якось намалювати схематично?

    Є такий "робочий" варіант, ще не пробувала точно прораховувати. Але. Шафа тоді буде глибиною 50 см (для дитячого може то й не критично, та й в нас велика загальна гардеробна), а робоча поверхня де? Під вікном - незручно вісувати шафу. Якщо шафу 1.2 м зробити і стіл ставити відразу за нею (навпроти дверей), то освітлення буде лише штучне.

    Дякую, врахую. Я, правда, в дитячі планую ролети (південна сторона) і максимум такі короткі шторки, як на малюнках в першому моєму дописі.
    --- дописи об"єднано, 16 Січень 2018 ---
    От дивись на першому твоєму фото. Як до тої шафи діствтися? Це ж незручно постійно залізати туди з головою. І то проблема багатьох гарних картинок з нету. В мене над цією кімнатою вже думала професійний архітектор. Але в неї нема дітей і всі ті ідеї гврні на картинці, але абсолютно непридатні до повсякденного користування. Наприклад, для такої площі радить виключно двоповерхове ліжко, а я категорично проти, бо знаю, як мої діти на автоматі вночі ходять в туалет і це небезпечно.
    А взагалі проблема в тому, що ця дитяча розраховувалася на одну дитину, а валяти стіни чоловік не хоче)))
     
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Моя ідея, нехай може і не практична. Я б поставила ліжка 2 перпендикулярно до вікна по тій стіні, де завелика шафа. Там же вміститься між ними простір на туалетний столик? Сонячне свтло - природний будильник. Стіл гарно перед вікном, щоб було пряме освітлення, бо якщо збоку, то якійсь дитині не вистачатиме. А попри стіну комод, або два менших, біленьких. Воно не таке громадне як шафа, а як маєте гардеробну, то довгі сукенки, парадові речі можуть там висіти. Ну таке
    Для мене варіант два ліжка попри стінку дуже економить площу, але виглядає, як в гуртожитку або на орендованій квартирі. Але якщо треба промтір - то він найкращий
     
    • Корисно Корисно x 1
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я переглянула варіант @AdFeja і мені @Miss Sixty в приват кинула прикольну ідею, як мінімізувати втрати місця. Дівчата, дуже-дуже дякую! Бо я ніби і рлзглядала такий варіант, але відкинула буквально через одну деталь. Як то файно - колективний мамський розум:)
    Надю, а мені подобаються отак ліжка одне за одним під стіну, ніколи б не подумала про гуртожиток. Зате, як показала отой свій варіант з перших картинок архітектору, влна сказала "фуууу, лікарня якась!":girl_haha: суб'єктивізм в дії)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Haidee третій варіант класний. Я би бра пр центру стінки вчепила, по обидва боки від полички. Щоб дівчата спали головами одна до одної.
     
    • Подобається Подобається x 1