Кімната для дитяти:)

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем jozya, 4 Червень 2007.

  1. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Дівчата, я до вас за порадою, бо маємо з мужем кардинально різне бачення розстановлення меблів. Мусимо якомога швидше визначитися щодо зручності й т.д., бо ж відповідно потрібно електрикам виводи на розетки/світло.
    Ситуація ускладнюється тим, що нам у зв"язку із поповненням, довелося багато чого й так переграти (спочатку планували меншу спальню суто Ані, а в більшій - 2 хлопців) й наново "поділити" - хто з ким буде в кімнаті. На спільній сімейній раді вирішили, що Аня й Марко (менші) будуть разом в кімнаті 20 кв.м., а Сашко + найменше майбутнє маля (теж буде хлопчик) - в меншій. Ну й так як мінімум 2 роки найменше буде жити біля нас, то Сашко матиме шанс порозкошувати сам. В них різниця буде 12 років, вже не можу визначитися, чи є потреба в 2 столах, чи вистачить одного?....
    Ну й прикріпляю план тих 2 спалень.
    Буду вдячна за будь-які поради щодо грамотного розташування ліжок-столів меблів як в одній спальні, так й в 2. Ту більшу, 20-метрову думала якось зонувати за рах.декоративної перегородки, бо все-таки хлопчик й дівчинка будуть разом...
    [​IMG]
    [​IMG] - я накалякала, рожевий колір - стіл, оранжевий - шафа, синій - спальні місця
     
  2. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    @Тетянка в мене ситуація дуже схожа :), на даний момент трикімнатна квартира і четверо дітей. Розділили так - середню кімнату віддали двом старшим хлопцям ( невелика різниця в віці, одночасно вчаться і відпочивають, не потребують вже багато простору для іграшок на підлозі). Розміщення меблів схоже, як намальовано, лише під вікном два столи і ліжко посунуто до шафи. Велика кімната для доньки і найменшого сина. Розділила на «зони» ( перегородок вирішили «не ділити») біля одної стіни меблі доньки, навпроти - сина. В одному базовому кольорі, але з різним оздобленням ( з різних колекцій одного виробника). Найменшому письмовий стіл не ставила, думаю вже вистачить їх в квартирі. Кімната теж 20-21 кв. м, є місце для ігор і великогабаритних іграшок.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Вибачте, що відповідаю не те що питали. Я би всіх хлопців в обдну кімнату, а дівчинку окремо.
    І дивіться як ви будете ходити. Кімнату до великого 14+ хлопця пристроїти дворічну дитину? А так вони всі в купі поб‘ються-помиряться, та й заснуть.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    мені теж одразу це впало в око...То ж при підселенні меншого, старшому буде десь 16-17. Дорослий дядько, плюс випускний клас, треба займатись і мала дитина, яка ковбаситься...Старший буде не в захваті від цього...В мене є в оточенні родина, де четверо - 22, 10, 7,4 роки. Старша сама в кімнаті, менші троє окремо. То звісно не показник. То ж і батькам зручніше, іграшки дитячі в одній кімнаті, книжки.
     
  5. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Ми й такий варіант розглядали, але Сашка в сльози - мол, їй ціла кімната, тільки тому, що вона дівчинка, а він ж так мріяв на особистий простір. Ну й ще таке - найменше б там тільки спало, а бавилося б все одно з старшими. Аня з Марком мають малу різницю, гарно бавляться і їх вкладати спати зручно - вони так зараз всі троє в одній кімнаті, й то мала до нас серед ночі приходить. Чи захоче вона сама в кімнаті спати?....
     
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    @Тетянка. а не хочете зробити унісекс?) типу однакові ліжка, нейтральні кольори і тд) щоб можна було міняти як п)ятнашки?
     
  7. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    так й планую, не хочу кардинально кольорами розділяти, типу дівчаче-хлопчаче, просто якось ті простори зонувати. Але з мінімальними витратами. Думала шафою якось простір поділити, але мені здається, що буде дуже масивно, потім знайшла в неті інформацію за ті декоративні перегородки, знайшла, де вони є у Львові, хочу під"їхати й глянути.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @Тетянка , варіанти зонування
    Але вони можуть візуально зменшити кімнати
    F7979FD7-2644-4C96-ABDA-92FC41F8C539.jpeg DFA6895E-D677-408A-B1CD-FDE98C5B957B.jpeg 4DCB0A17-AEF5-4860-879D-07F9E4E006D2.jpeg

    А середні дітки не хочуть 2-поверх. ліжка??
    Або такі, де зверху ліжко, знизу стіл...?
    Стіл для найменшоі малявки треба буде аж, як в школу піде (до того маленький переносний досить буде)
    Старший вже студентом тоді буде. Хто зна, чи він ще буде за столом вчитись....
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    дякую :)
    ми зараз маємо 2-поверхове ліжко, й так я мрію вже його здихатися нарешті.....Все-таки, якщо є можливість, я б краще без нього. Так, воно економить площу, але так незручно!....Ні сісти на тому першому поверсі й почитати книжку з малим, ні взагалі сидіти нема як, хіба спати.
    --- дописи об"єднано, 7 Березень 2019 ---
    і в мене такі ж думки ))), тому кажу мужу, що одного стола там прекрасно вистачить. А, в більшій кімнаті завдання ще ускладнюється тим, що муж вирішив, нам конче необхідно шведську стінку для дітей. Ми мали колись таку на своїй квартирі попередній. Поклавши руку на серце - що муж, що Сашка там від сили може пару раз підтягнулися, решта часу - в зимов. період я там одяг сушила :girl_crazy::girl_haha:. Але зараз муж б"є себе п"яткою в груди, мол, ти щооооо!!!! Три пацани! Їм треба буде займатися!.....
     
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я не знаю, як у вас зараз , але в 6-7 дівчинка може катати такі концерти про відсутеість власного простору, шафи, дзеркали і місця на 100500 брамлетиків, що сльози хлопаки не прирівняються
     
  11. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    гммм, ну поки що вона мала і як ми скажемо, так й буде, реально хто має право голосу - то Сашко, він все-таки наш первісток, й бачу по ньому, що дуже того простору потребує. Наразі всі діти сплять в одній кімнаті, тут же малий робить уроки, малі бавляться, то частенько вони йому реально заважають.
    Муж взагалі каже, що хто зна, може Сашко виросте й захоче поступати, скажімо, в Польщу або в якийсь інакший ВУЗ не у Львові й проблема сама відпаде. Я ще так далеееко не думаю.
     
  12. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Дівчата, зараз популярні такі ліжечка для дітей? Може хтось з досвіду підкаже.... доця давно таке випрошує з умовою, щоб було двоповерхове. Місця в кімнаті не багато, зараз стоїть диван 195см, на його місці має бути щось вже для двох наших дівчат з різницею майже 5років.

    Чоловік за двоповерхове, а мені видається кращим варіантом ширшого одноповерхового будиночка для обох. Не так масивно виглядає, буде можливість приспати, та й один матрас вигідніше.
    Порадьте,будь ласка, як краще,бо я щось вже геть заплуталась [​IMG][​IMG]
     
  13. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Допоможіть порадами з наповненням для дитячої шафи. Поки намалювала щось таке, нижня частина для самостійного користування, верхня - для зберігання. Шухляди на шкарпетки, трусики і всякий дріб, кожному по 2[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Шухлядки можна дати з самого низу. Я не до кінця розумію, як саме вони намальовані, але мені виглядає на 4 маленькі і це незручно. Зробіть 2 широкі. Знизу перетинка теж незручна.
    Я послухала дівчат з сусідньої теми і зробила шафу, як там на останніх малюнках показувала. Дуже задоволена. Полиці 65 см шириною зручні, бо стає 2 невисокі стовпчики одягу і між ними вільно проходить рука - все можна дістати і не звалити. Шухляди тієї ж ширини. Єдине, трошки мені висоти 15 см не вистачає навіть на труси-шкарпетки, але це не критично. Штанги - дійсно крута штука (я не вірила). Дівчата собі сукеночки розвішують і знімають самі, там само куртки, светри і деякі реглани. В дитячому висота в мене 90 см, то навіть нічого не волочиться.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Полицю над шухлядами розділила би на дві, якщо нема комоду, додала би ще дві шухляди внизу; або просто перенесла би шухляди вниз.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я спочатку намалювала 2 широкі шухляди, а потім розділила їх)))
    Не можу придумати, що складати на полку під шухлядами і чи буде зручно зробити їх з самого низу
    Зараз йду вашу подивлюсь
     
  17. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Комоду не планую.
    Я виходила з того, що ненавиджу згинатись до своїх нижніх шухляд))
    Але тепер думаю, діти ж менші, їм простіше, тим більше, згинатись до пооок під шухлядами буде ще важче, як і підтримувати там порядок
     
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    там зазвичай кладуть коробки з взуттям, рюкзачки і т.д.
    Я поки чисто теоретично можу поговорити...Бо теж зараз малюю нашу шафу... Я у дит. відділенні передбачила три шуфляди, 1-трусики(білизна), 2 - колготи, шкарпетки, 3 - всяке інше: шапки, кепки, хустинки, ремінці, рукавички. Бо то вічно десь по торбах перекидається, годі знайти. Я так вже 2 пари рукавичок малого в хаті посіяла. Ну і по ширині десь як ваші, не дуже широкі. Бо знаю по своїх шуфлядах широких, купа непотребу перекидається. І по висоті полички планую робити десь 30 см. Вище мені не зручні. Стопка одягу все одно на певній висоті вже починає завалюватись, тому роблю нижчі.
     
  19. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Зробила для того шухлядки в коридорі, бо то завжди треба перед виходом і в дитячу бігати незручно.
     
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Та я розумію, що якщо річ в користуванні, то вона звісно буде в коридорі, на вішалці....Я розраховувала більше на зберігання речей. Щоб по шафі по полицях не гуляли чи щоб в якихось торбах не були закинуті невідомо де.