Кімната страху: жертви свино-курячого сказу... :)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Gala, 28 Жовтень 2009.

?

Мені страаааашно

  1. одягну маску

    78 голосів
    37,1%
  2. п.1 і наїмся таблеток

    40 голосів
    19,0%
  3. пп1,2 і ще вколюся

    0 голосів
    0,0%
  4. пп 1-3 і ще вікна зачиню

    4 голосів
    1,9%
  5. пп.1-4 ще й зашторю вікна

    12 голосів
    5,7%
  6. куплю квиток на Емірати

    30 голосів
    14,3%
  7. а що сталося?

    46 голосів
    21,9%
  1. kati

    kati Well-Known Member

    Жахи курячого грипу... :)

    я бухикаю як незнати хто, і ніс закладений....правда без температурри,ттт, то надіюсь що то не грип. Понадивилась страхів по телевізору, самій страшно стало....вирішила ще завтра малого в садок зводити(бо завтра свято в нас) а потім на тиждень канікули зроблю.
     
  2. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Робіть-робіть! Краще вже вдома відлежатися, аніж потім заліковувати... Я он з п"ятниці до сьогодні вже здорова, а творилося таке... Ну то й що, що пропустила пари??? Зате здорова, і нікого не заразила.

    Спобуйте ще таке - поставте на ніч тарілку з нарізаною цибулиною і часничком біля ліжка. "пахнути" буде - не те слово, але дитя від вас не н♣абереться. І виздоровлюйте пошвидше, і пишіть у вихвалялки! :)
     
  3. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Дівчата, порадьте шось...запрошені в суботу на весілля в Тернополі...і шо робити? їхати чи ні? з одної сторони не гарно не поїхати, бо замовлене місце і це найкращий друг мого мужа...весілля то один раз в житті, а з другого боку це скупчення людей(тернопільчан!!!) і їх буде близько сотні...мені страшно привезти додому ту біду...
     
  4. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Надійко, у нас вже грип теж на кожному кроці,а дружбою,все-таки,не варто ризикувати)))
     
  5. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    А що Ви маєте проти тернопільчан..? :bazar:
    Якщо галас, щодо грипу-убивці - поцікавтеся, скільки людей померло у Львові чи Франківську...
    То всьо Юля придумала, бо попередні вибори там програла.

    У крайньому випадку є (мін.) 2 способи:
    1. Одягнути паранджу (то ж хелоуін),
    2. пустити слух, що контактували з хворим (най Вас всі бояться). і танцювати буде вільніше :)
     
  6. ірен

    ірен Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Дуже страшно,що діється в Терноплі!!!!!Ми з малим вже тиждень взагалі на двір не виходимо.Чоловік вже перехворів і сьогодні вийшов на роботу.
    Ви би бачили,що діється в самому Тернополі....................люди в масках ходять....як при страшній епідеміії.Вузи вже закрили на карантин.Цієї ночі мали місто чимось дизенфікувати,попереджували,щоб люди не відкривали вікна.А в новинах реально нічого не говорять,таке враження,що приховують....Смертність більша,чим говрять офіційно...тільки в моєму рідному містечку померло 3 людей........А що тоді в Тернополі.......
    тут потрібно старатися не панікувати,але трах за свою дитину,сім"ю,рідних і близьких перемагає..........
     
  7. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    О!
    І в мене сусідку поховали минулого тижня. Правда, наші страхепідстанція ще не отримала відмашки міністра страхати народ, щоб щепилися від грипи. Тому й в акті написали, що від інсульту.
     
  8. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    хм, я б, напевне, також думала що то вакцинацію нав"язують... або політику, але то реалії... наївно чекати правди від СЕС, якщо вони кашлюку, краснухи не реєструють - то значить їх нема? нам скарлантину офіційно не ставили, бо СЕС не веліла... в них поки рак не свисне - дід не почухається (подивилася на вашого лева - лежала під столом)
    молодий хлопака, здоровий як віл... робили все можливе і уколи по 600 грн робили, а не спасли... на той час крім нього ще 4 були в реанімації... знайомий мого брата, тому в курсі...дитинка 3 міс. залишилася ...
    воно, звичайно, в першу чергу думається про кваліфікайю дохторів, але... звідки маю знати, що у випадку хвороби моїм рідним чи мені попадеться грамотний спеціаліст... то краще берегтися... не просто так тернопільські школи і виші позакривали.

    бережім себе!
     
  9. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    НЕ відкриті. Їздив мій дядько вчора до Тернополя по справах, повернувся назад. Не впустили в місто.
    А карантин має всі Тернопільська область. Тітка каже, що садочки закрили, в школах канікули продовжили, хоч вони від самого територіально Тернополя живуть як ми... сусіди Galy
     
    Останнє редагування: 29 Жовтень 2009
  10. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    "водку пить-земля валятса" - найефективніший дизенфікуючий засіб...:girl_haha::girl_haha::girl_haha::girl_haha::girl_haha:
    а якщо серйозно, то їж корзиночки з сирковою масою з часничком, печінковий торт, перемащений майонезом з часничком, до горілки додавай перцю, цілуйся тілько з мужом...і все буде гут...:girl_in_love:

    П.С. а п.Віктор про Юльку і Тернопіль класно написав:girl_cool::girl_haha:
     
  11. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    думаєте допоможе?
    http://life.pravda.com.ua/problem/4ae722cc97b95/
    Надійко, а Ви уточніть чи Вас у місто впустять. Може дарма переймаєтеся наперед.
     
  12. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    не знаю..треба уточнити....
    а якщо серйозно...то сама думаю завтра в маршрутку маску взяти...
     
  13. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Люди, мені так сташно, така паніка, що я просто з розуму їду!
     
  14. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Virginia, не настроюйте себе на погане.Ще,до кінця не відомомо,де правда,а де гра на публику.
     
  15. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Люди в маршрутках їздять в масках. З неофіційних джерел-зробили розтин людям які померли у Дрогобичі- в них були повіністю зігнилі легені. це абсолютно серйозно
     
  16. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    мені теж страшнувато, але від грипу завжди вмирали люди, просто раніше це так не роздувалося...

    я он вже майже місяць хвора: спочатку заклало горло і ніс, потім почався сильний кашель; пізніше на 2 дні все зникло - і в суботу-неділю я лежала з температурою під 39. дуже сильно ломило тіло, особливо в поясниці, і боліла голова. зараз вже значно краще, лише не проходить кашель. не знаю, можливо, це ускладнення після грипу, можливо, це мій недолікований бронхіт. головне не нервувати: їм калину кілограмами, тримаю ноги в теплі, і не переймаюся новинами. головне перележати найгірший час, тоді менша імовірність ускладнень.
     
  17. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    А в мене сьогодні робочий день. Капець просто. Сиджу в хаті і носа висувати не хочу. Добре, що їжджу в напівпустих маршрутках, але ж вчити треба купу хворих студіків. Малий в садочок не ходить вже майже 3 місяці (то вітрянка то простуда) і певно нескоро піде.
    Тітка з вуйком живуть від Чортокова 30 км, за них страшно.
    А найстрашніше, що слово маска ще вчора асоціювалося із костюмованим балом, а нині вже із купою смертельнохворих, молодих людей...
     
  18. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Щойно прочитала, що у Львові запроваджують карантин - школи і садочки закриють, вузам лише рекомендують закритися...про це заявив гол. санітарний лікар області...
    П.С. на Закарпатті (м. Воловець) за попередніми даними від свинячого грипу помер чоловік, що повернквся з Санкт-Петербургу...
     
  19. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    На роботі аврал-завтра спецефір по грипу-Дрогобич, станція швидкої допомоги, санепідем станція то всьо завтра буде зі мною тусуватися. Кольрова поїхала по маски. Нині будем тут ночувати
     
  20. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка :)

    Уляночко, а де прочитала, можна посилання? я з дітьми поки, тттт, здорові, сама думала, що з понеділка ще в школу не впищу, щоб не заразились.......