Кімната страху: жертви свино-курячого сказу... :)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Gala, 28 Жовтень 2009.

?

Мені страаааашно

  1. одягну маску

    78 голосів
    37,1%
  2. п.1 і наїмся таблеток

    40 голосів
    19,0%
  3. пп1,2 і ще вколюся

    0 голосів
    0,0%
  4. пп 1-3 і ще вікна зачиню

    4 голосів
    1,9%
  5. пп.1-4 ще й зашторю вікна

    12 голосів
    5,7%
  6. куплю квиток на Емірати

    30 голосів
    14,3%
  7. а що сталося?

    46 голосів
    21,9%
  1. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Жахи свино-курячого грипу... :)

    Дівчата, тільки не забувайте, що масочки треба почастіше прати!! Тепер батареї гріють, можна на них сушити, а краще мати 2-3 маски на зміну, одна сохне, другу носити. Особливо ті, в кого є хворі в хаті. Якщо не прати, то та маска збирає на собі якраз всі бактерії!


    Начиталася про те, що в аптеках масок нема - піду куплю марлі, зроблю сама.
     
  2. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Жахи свино-курячого грипу... :)

    А що скажете, може то "Атму" попити?
     
  3. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Жахи свино-курячого грипу... :)

    полощіть горло і пийте малинку
     
  4. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Жахи свино-курячого грипу... :)

    Страшненько щось мені, беру лікарняне і йду з малою сидіти вдома...
     
  5. Oks@nk@

    Oks@nk@ Well-Known Member

    Відповідь: Ангіни, віруси і т.п.

    Тернопіль вже закрили на карантин, а львівські школи кажуть що з понеділка закриють, що ж буде далі......
     
  6. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Жахи свино-курячого грипу... :)

    нагадує мені це новини, якісь гамерикансько-мексиканські....
    головне посіяти паніку. Осінь-початок зими (похолодання та сира погода) завжди є грип і слабуючі. З року в рік.
    Або вже люди стали якісь геть чисто дохлі, або щось новеньке на нас "тестують", плюс додаткова паніка та наляканий люд...
    Масмедія теж люблять ОБС роздути і потім на тій паніці хтось ще гарно заробить
     
  7. cleonata

    cleonata Well-Known Member

    Відповідь: Жахи свино-курячого грипу... :)

    Народ!!! Почну з того що найстрашніше вагітним, бо не дай Бог вони захворіють тим грипом, то все в кращому випадку викидень, в гіршому - смерть. Тож дивіться довкола і подалі від таких жіночок. Самі обовязково маски, якщо змушені ходити на роботу., пийте ЕНГІСТОЛ, це німецький дуже хороший припарат, і обовязково всім оксолінову мази=ь мазати слизову оболонку носа що 3 години. стару витерти і нову намазати!!!!
    Про щеплення! деякі люди справді не довіряють, це справа кожного, але скажу так, що щороку ця вакцина зовсім інша, її не колять будь де, перевозять у спеціальних холодидьниках, і щороку її виготовляють таку яку потрібна саме тоді., цього року вакцинування коштує 80 гривень, от пошлю свогоч оловіка щоб вакцинувався завтра. вакцинують в чорнобильській лікарні з 10 до 14.
    Зараз насправді дуже складна ситуація з грипом, не дай Бог, щось, - то потім все життя картати себе ой чогож я не вжив якихось засобів.
    Якщо є можливість , чому не робити?!!!!!
    Консультуйтесь з лікарями, бережіть себе, краще сидіти дома.
    ВАГІТНИМ тільки сидіти дома, ізолюватись від всього!!!! ОКСОЛІНОВУ МАЗЬ постійно!!!! вона не шкідлива. Треба берегти себе, бо хто за то візьметься як не сам.
    Робота почекає, точно а хвороба не вибирає!!!!
     
  8. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Жахи свино-курячого грипу... :)

    Ті ....ляді(вибачте за мій французький) спочатку доведуть населення до піку істерії, а потім масово під прапором спасіння нації проведуть вакцинування :girl_devil:
    Міністерство охорони здоров’я звернулося до Всесвітньої організації охорони здоров’я з проханням посприяти наданню Україні вакцини проти грипу A(H1N1).
    Крім того, розповідаючи про спалах вірусних захворювань у західних областях, Князевич відзначив, що там буде необхідне проведення вакцинації навіть проти сезонного грипу.
    Він попросив уряд вивчити питання про фінансування такої вакцинації.
    http://ua.proua.com/news/2009/10/29/111541.html
    от для чого була затіяна та вся істерія
     
  9. cleonata

    cleonata Well-Known Member

    Відповідь: Жахи свино-курячого грипу... :)

    http://life.pravda.com.ua/problem/4ae722cc97b95/
    читайте і рорбіть висновки Панове!!!!
    Життя важливіше! не знання не звільняє від відповідальності і від наслідків!!!!!
     
  10. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Жахи свино-курячого грипу... :)

    пожалійте його...
    в епідемію не можна вакцинуватись! (та й взагалі не бажано)

    Медики Львова в період епідемії радять в жодному разі не вакцинуватися
     
  11. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Жахи свино-курячого грипу... :)

    немає най - чи не най. усі люди.

    краще порадили спокійніше сприймати інформацію. жодне джерело - не скаже усіє правди, бо всі щось десь чули.. а рейтинг сайту треба зробити. от і пишуть.
    ви згадайте як регулярно зявляється інформацію " з ДЖЕРЕЛ" про вибухи український атомних реакторів - сидіть вдома, діток не пускайте і т.д.
     
  12. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Жахи свино-курячого грипу... :)

    Буде все нормально!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Не варта самим себе настроювати на гірше.Не піднімати паніку!
    по-можливості меньше виходити на вулицю,пити чайочки і бути ОМТИМІСТОМ!
     
  13. cleonata

    cleonata Well-Known Member

    Відповідь: Жахи свино-курячого грипу... :)

    не треба забувати, що вагітна жінка носить під серцем немовля, яке ще не бачило світу, і через байдужість може і не побачити. Їх вже двоє!!!!! мама і малюк!!!!
     
  14. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Жахи свино-курячого грипу... :)

    Ну так, коментарі почитати то хочеться в хаті закритися і не виходити. Інформаціїї немає, все що не замовчується перебріхується. а люди роблять паніку. Одна річ прочитати офіційну статистику і сказати "так, це все заради щеплення", а зовсім інша читати відгуки людей: там померли, там вмирають...
    Я розумію. що грип - сезонне захворювання, що кожного року від грипу помирають люди, але мусить на то бути якась рада. А в нас немає. Ліків немає. Інформації немає. Є тількм чутки і плітки, що поширюють паніку.
     
  15. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Жахи свино-курячого грипу... :)

    Клеопатро, я розумію, що вагітні гормони "грають", але все ж би вас попросила ставити поменше знаків оклику і намагатись людей заспокоїти, а не сіяти паніку. Тут її і так надміру! Сьогодні прям не ДП, а який Панічно-переполохані бабські теревені! В яку тему не зайди: там сидять в паніці налякані мамуськи, там сковані панічним жахом вагітні і т.д.
    Дівчата, може всетаки варто поговорити про щось хороше? чи варто притягувати до себе негатив? ми ж тут всі спілкуємось з дня в день, підтримуємо одна одну, приємно спілкуватись :) а сьогодні хоч закривай форум, виключай комп, відключай телефони і занурюйся з головою в улюблену справу...
     
  16. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Жахи свино-курячого грипу... :)

    cleonata від якого зі штампів грипу ви будете вакцинуватися?Лікарі самі не знають який це грип, і яка мутація підозрюють про невідому форму, тобто новішу мутацію декількох штампів, то чим ви будете вакцинуватися, чим не будь? Так на всяк випадок?

    Медики закликають громадян не проводити вакцинацію від грипу, оскільки така вакцинація у розпал епідемії може суттєво зашкодити здоров’ю. Про це сьогодні під час прес-конференції заявив координатор з питань епідемії грипу у Львові та головний лікар ЛШМД Мирон Борисевич.
    http://www.portal.lviv.ua/news/2009/10/29/141407.html
     
    Останнє редагування: 29 Жовтень 2009
  17. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Жахи свино-курячого грипу... :)

    + 100!!!!!
    форум перетворюється на - одна бабка казала................
     
  18. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Жахи свино-курячого грипу... :)

    я мала температуру в суботу, в неділю не було, то я пішла з понеділка на роботу. Потім страшний кашель і вчора я знов валялась з температурою. Найгірше те, що мені в неділю у далеку дорогу - в Китай, і шось ті новини впевненості не додають...
     
  19. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Жахи свино-курячого грипу... :)

    а решта не люди? чи не дай Боже, хтось не вагітний - чоловік, мама, тато, свекор, брат , сват - то вам до них немає різниці?

    не пишіть дурниць. шануйте себе. і приймайте виваженні рішення.
     
  20. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: Жахи свино-курячого грипу... :)

    Он під вікнами хлопаки пиво з таранькою... на свіжому повітрі і пофік грипус :girl_crazy: Люди, схоже що всі кругом Тернополя панікують ще більше ні ж у Тернополі. Не грайте ва"рята, що перша в життю осінь і вперше грип? :girl_devil:
    А ну скоренько чайок з медом і лимончиком бульк і з усмішками готувати сімействам вечерю... :girl_smile: