Кімната страху: жертви свино-курячого сказу... :)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Gala, 28 Жовтень 2009.

?

Мені страаааашно

  1. одягну маску

    78 голосів
    37,1%
  2. п.1 і наїмся таблеток

    40 голосів
    19,0%
  3. пп1,2 і ще вколюся

    0 голосів
    0,0%
  4. пп 1-3 і ще вікна зачиню

    4 голосів
    1,9%
  5. пп.1-4 ще й зашторю вікна

    12 голосів
    5,7%
  6. куплю квиток на Емірати

    30 голосів
    14,3%
  7. а що сталося?

    46 голосів
    21,9%
  1. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Жахи свино-курячого грипу... :)

    а як ті, що вже бачуть світ?? їм мами, тата не треба? га?
    всі ми люди, і перед Богом всі рівні
     
  2. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Жахи свино-курячого грипу... :)

    Ух ти,які в страху очі великі))! Аж 10 сторінок від ранку накатали,ґґґ...а я думала-що то я любитель панікувати))). р.s.самі з хати не виходим,як в рекламі-"тому,що ми в банці")))
     
  3. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Жахи свино-курячого грипу... :)

    Занадто "голосно" сказано як на мене....У вас якись надто депресивно-панічний допис. Ля-ля -ля....ідіть вакцинуйтесь....ля-ля-ля....викидень або ж смерть......пийте то і то, а в ніс те і інше....ОБОВ"ЯЗКОВО!!!! Не потрібно лякати і так наляканих людей...Суспільний страх і паніка - дуже класна штука і комусь дууууже "на руку". А які гроші на теперішній ситуації робляться, ви собі уявляєте?
    Моя думка така - кожного року є різні епідемії, того ж грипу ,і кожного року, як це не печально, помирають люди. Блін, та люди від таких зараз кожного дня помирають.... Просто це не афішується таким чином....і не робиться такої паніки серед людей. І не потрібно робити акцент на обов"язковій вакцинації - бо всім відомі летальні випадки і наслідки цієї панацеї. Те ж саме про таблетки.......хватає свій організм пичкати тим сміттям. Лише в екстренних випадках.......
    Банально але:
    цибулька, часник, пити багато чайочків з липою ,малинкою ітд. + лимону побільше ,аромолампу з антисептичними крапельками, потепліше одягатись ,частше мити руки і уникати надто людних місць і поменше сіяти і робити паніку серед людей.
     
  4. Красотка

    Красотка Well-Known Member

    Відповідь: Жахи свино-курячого грипу... :)

    От всі перестали робите щеплення....так ми з іншого боку зайдемо))) і всі ,а рапотм кинуться робити щеплення.
     
  5. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Жахи свино-курячого грипу... :)

    Дівчата, для щеплень є інша тема ;) в цій і так весело )))))))))))))))
     
  6. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Жахи свино-курячого грипу... :)

    Можу розказати про свинячий грип в Швеції. Паніки нема, але декілька людей померло (здається всі були в групі ризику).
    Зараз проводять активну вакцинацію. Найпершими вакцинують тих, хто в групі ризику, а саме людей з:
    - хронічними серцевими захворюванняти,
    - хронічними легеневими захворюваннями,
    - хронічними захворюваннями ниркок/печінки,
    - діабет
    - імунними захвонюваннями (лейкемія, СНІД і т.д.)
    - ожиріння
    А також вагітні і діти з церебральним паралічем.

    Люди ходять без масок (я ношу маску лише в аеропортах, ще з початку епідемії). На роботі всюди порозвішували листівки про те, щоб часто мити руки, кашляти в руку і сидіти вдома якщо відчуваєш що хворий. Також всюди поставили пляшечки з алко-гелем, щоб протирати руки (ну і всьо шо хочеш протерти).
     
  7. martinkadp

    martinkadp жаба-мандрівниця

    лююююди, ну яке може бути щеплення в процесі епідемії?.. ну це ж елементарні знання, і тої осені вчергове нагадували: всяке щеплення має сенс до появи інфекції, причому щось чи не за місяць-два до!

    ...ви собі як знаєте, а я собі йду по шприц і починаю нарешті капати інтерферон.

    до речі, от підкажіть таку штуку, хто в темі: людина, яка має потужний імунітет і ніколи не хворіє на грип (буває й таке), може переносити вірус чи нє?
     
    Останнє редагування модератором: 29 Жовтень 2009
  8. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Жахи свино-курячого грипу... :)

    Думаю, що може.
    Також думаю, що люди з сильним імунітетом не гарантовано заразяться, навіть будучи в контакті з ураженою людиною.
     
  9. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Жахи свино-курячого грипу... :)

    Основні симптоми поки що невідомої хвороби http://www.zaxid.net/newsua/2009/10/29/152659/

    дзвонила до коліжанки в Тернопіль, каже, що сидять вдома, гуляють на балконі, а вірус дивний і підозрює, що сміття явно винувате в ситуації
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Жахи свино-курячого грипу... :)

    від яких-то жіночок?
    ага, щороку інша і ще за два місяці до нового грипуїї роблять.І як вони так наперед знають, який то грип буде?? Це звичайно особистий вибір кожного, але я б ніколи собі не зробила тої вакцини. Особливо в нашій країні... Тут все тільки на то, щоб побільше грошей заробити, а затратити чим по-менше. Тому не вірю, що нам якісь вакцини якісні привозять...
     
  11. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Жахи свино-курячого грипу... :)

    Я щось не зовсім зрозуміла ситуацію з сміттям - що там таке?? В неті ніде про то не пишуть. Звідки його не вивозили?
     
  12. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Жахи свино-курячого грипу... :)

    Начиталась тут і подзвонила до свекруxи, вони живуть біля Чорткова. Подзвонили їм з Чорткова і сказали, щоб з 14 до 17 год. всю домашню живність позаганяти і закрити, і всім в хаті сидіти, бо будуть з літака "крoпити". Чим вони незнають і чемно сидять в хаті.
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Жахи свино-курячого грипу... :)

    З міста. http://www.newsru.ua/ukraine/14sep2009/smittja.html
    який жах... А чому люди нічого не питають ні в кого? Чим кропити будуть?? Чому наші люди, як завжди чемно сидять і мовчать!!??
     
  14. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Жахи свино-курячого грипу... :)

    ви спитались в нас, а ми у вас. В кого вони мають питатись? їм певно за то кроплення ОБС сказало, то в кого питатись? була якась офіційна інформація щодо "кроплення"?
     
  15. Medusa

    Medusa Well-Known Member

    Відповідь: Жахи свино-курячого грипу... :)

    А Ожидів воно нікому не нагадує? Спершу теж офіційно казали що там все в порядку, а слухи ходили ого-го... А правди так ніхто і не дізнався зрештою...
     
  16. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Жахи свино-курячого грипу... :)

    О я сьогодні на роботі якраз порівнювала з тою історією. Тоді так само паніка була, люди поскуповували усі абсорбенти, хмари-примари:girl_smile: два тижні по різних слухах і "перевірених джерелах" гасали західною Україною, потім все ж визнали що все що піднялося в повітря сіло на землю першого ранку з росою.
     
  17. Medusa

    Medusa Well-Known Member

    Відповідь: Жахи свино-курячого грипу... :)

    не хочу дискутувати на цю тему, але що "визнали" - це одне, але було не зовсім так, родич трохи причетний до лікарської тематики - там було все складніше, але хоч він і "шишка" трохи на місцевому рівні - не знає нічого в результаті...
     
  18. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Жахи свино-курячого грипу... :)

    А шо то за історія була? Я шось такого не пригадую..
     
  19. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Жахи свино-курячого грипу... :)

    Олма, така в нас смішнулька.:girl_haha: то файно , що ніц не пригадуєш!!! то ж Швеція!
    3 чи 4місце за рівнем доброботу! на що тобі ті дурниці?:girl_in_love:
     
  20. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Жахи свино-курячого грипу... :)

    Хехе :lol::girl_haha:
    Та я стараюсь за українськими новинами слвдкувати, хоча як мене дуже політика захарить, то по 2 тижні ніц не читаю (із принципа:girl_devil:)