Кімната страху: жертви свино-курячого сказу... :)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Gala, 28 Жовтень 2009.

?

Мені страаааашно

  1. одягну маску

    78 голосів
    37,1%
  2. п.1 і наїмся таблеток

    40 голосів
    19,0%
  3. пп1,2 і ще вколюся

    0 голосів
    0,0%
  4. пп 1-3 і ще вікна зачиню

    4 голосів
    1,9%
  5. пп.1-4 ще й зашторю вікна

    12 голосів
    5,7%
  6. куплю квиток на Емірати

    30 голосів
    14,3%
  7. а що сталося?

    46 голосів
    21,9%
  1. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Дібров щось цікаве про ефективність Таміфлю на Промедмейлі знайшов. Не маю часу вникати в подробиці, але кому цікаво, даю посилання

     
    Останнє редагування модератором: 19 Січень 2010
  2. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Кімната страху: жертви свино-курячого сказу... :)

    Вакцинация против свиного гриппа убивает неродившихся детей
     
  3. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Кімната страху: жертви свино-курячого сказу... :)

    Загалом, факт того, що більшість скандалів, пов'язаних з вакцинацією, мають стосунок до репродуктивних функцій, сильно і сильно змушує задуматися...
     
  4. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Кімната страху: жертви свино-курячого сказу... :)

    Від нині у львівських школах карантин. Дітиська табунами бігають по вулиці — хай би вже морозець вхопив, чи що... менше хворих буде :)
     
  5. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Кімната страху: жертви свино-курячого сказу... :)

    Школи закрили, а коледжі нє:sad:...ті ж дітиська, тільки від 14 років ходять на навчання!!!!
    Шановні батьки!!! Як ви можете відпускати свою дитину з температурою, грудним затяжним кашлем, соплями на навчання??? Кому потрібен такий героїзм??? Якщо не турбує вас здоров"я вашої дитини, то подумайте про інших (поки що) здорових дітей!!!
    Шкода що тут, це все риторично.......
    Ви собі навіть не уявляєте скільки хворих дітей!!! В мене в коледжі 80% дітей хворі і гордо розказують, що в них температура, але вони ходять на пари...:girl_devil:
     
  6. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Кімната страху: жертви свино-курячого сказу... :)

    в мене на роботі те саме. Після хворого відеоінженера-"респект" йому, я вже третій день з температурою 39 і як в тумані, половина співробітників теж. І чим то треба думати щоб ходити хворим у громадські місця.
     
  7. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Кімната страху: жертви свино-курячого сказу... :)

    Багато хворих...Малий сьогодні пішов на пари, то з 160 студентів було 30. Отаке.
     
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Кімната страху: жертви свино-курячого сказу... :)

    та он вже і банери по місту висять "Хворий? Сиди вдома!" А ніхто їх не читає, та ще й пишаються, що такі "герої" з своїми температурами, кашлями-нежитями ходять.
     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Кімната страху: жертви свино-курячого сказу... :)

    Доречі в нас дуже косо дивляться на тих хто сидить вдома з кашлями і пчихами, бо так як дєржава трохи чокнута на долларі (але саме цікаве що чим більше чокнута тим більше тратить) то начальство якесь нелюдське. А по радіо кажуть що краще щоб людина перехворіла вдома і не заражала співпрацівників, ніж має вам сидіти на роботі нічого не робити бо не в змозі, але ті боси якісь глухі чи що???
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Кімната страху: жертви свино-курячого сказу... :)

    капіталісти, холєра. Та наші такі самі. Але на то в людини є своя власна голова, а не босова. А босові можна файно пояснити, що з застудою я буду вдома 1 тиждень, а з запаленням легень (як не вилежусь) - місяць, + ще пів офіса тих хто від мене заразився.
     
  11. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Кімната страху: жертви свино-курячого сказу... :)

    А як пояснити босу, щоб він посидів вдома?