Кімнатні рослинки: догляд, поради

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Kasia, 22 Серпень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    В темі про фіалки на останніх сторінках було відео про формування розетки. Там казали, що можна підсипати землю через 20 хвилин після обривання, тоді фіалка ще корінчики пустить.
     
  2. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Практично кожного дня , але зовсім не багато. У моїх грунт майже як для орхідей.
    На вмираючій камелії хочу експеримент провести - намазати пару бруньок цитокіновою пастою.
     
  3. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Я сію сульфінії в лютому, якщо сіяти в січні треба, як вже писала Оля, робити додаткове освітлення, бо повитягуються.
     
  4. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    цікаво, що з того вийде.
    з кори?бо у мене такий типу як земля, але купляла спеціально під цю квітку
     
  5. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Я спочатку теж такий використовувала, але коли отримала білу камелію, там був саме такий грунт як для орхідей ще й трохи битої цегли.
     
  6. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    На вул Кубанській, 12, в приміщенні львівського еколого-натуралістичного центру триває виставка кактусів і сукулентів. Я сьогодні була. Сподобалося. Там і продають рослинки також. Всі бажаючі запрошуються. Вхід вільний.
    П.С. Була там вперше. Раджу йти з дітьми. Бо дуже цікава дорога до самої виставки. Є багато тваринок і рослин - від вулиці, і аж в холі. Бачила страуса, Нільського крокодила, мартишку, варана, качок мандаринок, цікавих рибок. Сходіть - не пожалкуєте!

    ---------- Додано в 18:19 ---------- Попередній допис був написаний в 18:18 ----------

    До речі, виставка триватиме до першого грудня і вхід з 12 до 18 год.
     
  7. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Я цього року виростила з насіння шикарні пеларгонії.
    Але висіювала в лютому, зацвіли в червні.
    Причому світла в лютому ще денного мало, то досвічувала протягом місяця. А в березні вже перестала - день став довший.
     
  8. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Купила я собі нові квіти для весняного озеленення - ахіменеси. Мені дуже зручно, що на зиму вони засинають, залишаються малесенькі шишечки, які можна без грунту в холодильнику зберігати.
    Ось такі різоми (довжина десь 1-1,5 см), фото з нету:
    [​IMG]

    Буду вперше їх вирощувати
     
  9. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    моя найулюбленіша квітка, от тільки щороку доводиться обороняти від бажаючих викинути "бо пропала":)
     
  10. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    дівоньки, а де ті ахіменеси продають? а може хто подарує ту шишку?
     
  11. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Хіба що наступного року, коли в мене трохи розмножаться, бо собі купила по одній різомі кількох сортів.
     
  12. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    А ви різоми ахіменеса десь замовляли, чи купували у магазині
     
  13. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Купляла в колекціонера через інтернет
     
  14. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Хто має хатні троянди, як вони себе поводять на період зими? Мої ціле літо цвіли, а зараз починають скидати листя. Мама переконує що як нормальна троянда вони мають впасти в "сплячку", інтернет також...Переживаю як вони зиму перезимують. чи потрібно їх занести в темне холодне місце, чи можуть і так стояти. І чи треба обрізати всі гілячки?
     
  15. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Я мала. Моя дружба з ними не склалася. Отой вигляд їх зимою під час типу сплячки мені зовсім не подобався. І постійна боротьба з шкідниками задовбала. В сухому приміщенні від них відбою не було. Але віддала мамі і вона успішно в неї росте. Влітку цвіте на балконі, зимою ті штурпаки тримає під банками в тепличці.

    В мене питання щодо пеларгоній.
    Вони в опалювальному приміщенні геть втрачають презентабельний вигляд. Цвітуть шалено, але листя все рідшає і рідшає і жовте, ніяке. Дратують вже лисі патики ті на вікнах. Як думаєте, якщо зараз їх пообрізати на ототі маточники, то за місяць не зарано ще буде висаджувати? Чи чекати ще січня?
     
  16. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    у мене з трояндою теж такі самі нюанси - чомусь і кліщ павутинний непереборний, і листя скидає.
    доречі, коли фікус повністю все листя вирішив скинути - то причина може бути у тому, що поруч вікно привідкрите?
     
  17. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    може бути.
    Фікуси бояться протягів.

    Але мій рясніє поруч з відкритим вікном вже третій рік. Закальонний напевне)))
     
  18. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Сестра моя кліща павутинного позбулась при постійному обприскуванні трояндочки, бо він хапається ніби від сухого повітря..
     
  19. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Моя подружка живе тими трояндами, вони дуже примхливі і хворобливі. Вона знає про них ВСЕ .вже купу років вона ними захоплюється.
     
  20. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    постійне обприскування привело до нової халепи - гниття стовбурців (від сирості від оприскування)
    потім все листя облетіло, тепер з трьох кущиків залишилось два:girl_cray:


    там не протяг, для фікусу, може йому зимно стало? (вікно на заскленний балкон)
     
Статус теми:
Закрита.