Кімнатні рослинки: догляд, поради

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Kasia, 22 Серпень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Дівчата, а в когось азалія є? Ми вже кілька разів купували(тато мамі, а мама татові) і кожного разу після цвітіння аона пропадала.Тато у нас любитель кімнатних квітів, вже так з ними носиться, але врятувати так і не вдалося азалію.А вона справді дуже гарна
     
  2. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    У мене теж була бегонія квітуча кількох сортів і, здавалося, пропала. я горщики на лоджію виставила і вони пробули там до весни. А весною заради цікавості полила. через два дні появились росточки. І цикламени теж мають період спокою. Треба їх поливати практично раз в тиждень ледве-ледве.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Цикламен вреднюча квітка. По перше не поливати зверху, тільки з піддону. якщо будуте лити зверху загниє цибулька і капець. поістьійно підтримуйте високий рівнь вологості, оприскуйте.сонячна сторона, без світла не розкриються бутончики.

    Азалія не переносить сухого повітря. оприскувати 1-2 р. на день. для повторного цівтіння потрібно різко знизити температуру на якийсь час.-зчерез 1-2 мс зародяться бутони, тоді підвищити температуру. горщики краще мілкі, і не пересаджувати а перевалювати разом з землею.

    Бегонія теж любить високу вологу, яскраве освітлення, кліщик міг від сухості завестися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    А моя епопея з орхідеями продовжується, не даю їм чемно загинути , вимагаю рости :)
     
  5. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Я дуже люблю кімнатні квіти, але, то не взаємно, у моєї сестри певно би і патик зацвів, а кактуси, то не налюбуєшся, як тільки полагоджу свою флешку, то обов"язково фото покажу, а на разі хіба ось таке. [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 11
  6. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Ну от добила свою флешку:), і це мій улюблений кактус, але фото з телефона, тому якість вимагає кращого

    [​IMG]

    Доречі вперше він зацвів в 3 річному віці, а тепер йому вже 6. Коли цвіте, то запах стоїть по всій кімнаті, але шкода, що триває то 2 дні. А одногрупник, який мені то чудо приніс, тоді ще розміром в мізинець, казав, що на 7 рік зацвіте, принаймі його мама так зацвіла.

    І ще в сестри цього року зацвіли дерева щастя, а я думала вони взагалі не цвітуть:).
    Мої би квіти певно би захиріли всі, як би моя сестричка з ними не попрацювала, а так хоч відживати почали, а вона їх просто попересаджувала! А я і добрива лила, і температурний режим підбирала, але не помагало.
     
    Останнє редагування: 24 Вересень 2008
    • Подобається Подобається x 12
  7. pavuchok

    pavuchok Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Привіт усім!!!
    Я теж дуже люблю вазони але вони в мене перших 3-4 роки неростуть (ну це звичайно якщо я їх пересаджую) а потім такі гарнюні вимахують.
    От мала я одне чудо дерево я звала його пальмою
    (на днях викладу фото) воно в мене 4 роки неросло потім вимахало вище мене (а ріст у мене немаленький 1,86) та щей 4 рази на рік цвіте, в того вкого я брала той вазон не цвів взагалі.
    Отож до чого я веду треба дати рослинкам час і шанс і вони обовязково ще покажуть себе.

    У мого брата є троянда так йому відразу казали що його потрібно поливати кожен день в тарілочку на якій стоїть вазон і він сам буде пити скільки йому треба.

    А ще мені подруга недавно порадила, в неї мама так робила, що на вазони які неростуть треба посваритись і зказати що викинете, так після того вони і на морозі оживають:clapping:
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    хочу пересадити квіти...а чи можна зараз їх пересаджувати???
     
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    я пересаджую не залжно ні від чого, жодних прикмет, тільки настрій.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Lika

    Lika Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Щодо азалії: мені порадила жінка, яка їх продає на базарі - треба квітку разом з горщиком поставити в кашпо(другий горщик), а між стінками тих двох горщиків насипати льод. Казала, добре цвіте після цього!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Дівчата мій улюблений фікус Робуста напускав повно повітряних коренів:8: Горшок ніби великий та й пересаджуватись фікуси не люблять, ті корені постіно ламаються (читай: діти помагають ламатися) і рослинка страждає.
    можна їх трошки обрізати?
    І ще, у фікуса Бенджаміна почався тотальний падолист:umbrage: То нормальне явище? Не заливала,на протязі не стояв, ніхто на нього не кричав:beee:
    І, нарешті, чи можна зараз підливати добривом листкові рослини?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    можна. а фікус Бенджеміна оприскуєте кілька разів на день.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    У мене з фікусом Бенджаміна та ж історія. Опадало листя, то я з ним носилася-носилася, тоді думаю - пересаджу, що буде, те буде, все одно пропадає. Як пересадила - 1,5 місяця жодного листочка нового, але і скидати перестав. А тоді пішов знову у ріст.

    А щодо підживки, то я листяно-декоративні раз у місяць всю зиму підживлюю, тільки дозу зменшую наполовину. У мене три види фікусів, гуцманія, цикас, шефлера, пахіра, строманта, кротон, два види дифенбахії,кілька драцен, кілька пальм... треба сфоткати і виставити.
    П. С. А ще взимку у мене постійно ввімкнений фонтанчик, бо після того, як ми зробили власне опалення у нас сухо і спекотно. Хочу придбати зволожувач...
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    [​IMG]
    Ото обіцялась своїми рослинками похвалитись. То, правда, лише частинка...
     
    • Подобається Подобається x 9
  15. Ok*

    Ok* Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Краса неземна!!!!:clapping: А в мене з фікусів вижив лише дрібнолистий Бенджаміна, посаджений мною з "гілочки-щепки" - вже розрісся великий і гарний.:) А такий як у Вас купляла вже декілька раз - не приймається.:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Дякую! А мій фікус з листочка. Колись у податковій тихцем вирізала листок разом з часткою стовбура.:shy: Там цей фікус був до стелі, три рослини у горщику! Потім була ще раз - моя "крадіжка" ніяк не подіяла. Ростуть собі, як доходи податківців!:xaxa:і
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Ok*

    Ok* Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Не знаю чому так, але вже помітила, що найкраще ростуть ті рослинки, що вирощені дійсно "з листочка". А ті великі, що купуєш, чомусь не хочуть розростатись, навіть якщо використовуєш "підживку", або й узагалі пропадають.:umbrage: Можливо вони їх чимось спеціальним підливають у магазинах, а рекомендують інше:ninja:?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Vikusya

    Vikusya New Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Колись продавала в магазині вазони, тому скажу, що більшість привезені з Польщі і важко приживаються в нових умовах, за ними потрібен ретельний догляд, особливо для квітучих, підживка завжди, можна купити універсальну для всіх видів, не помішає... Листкові потрібно щодня опристкувати.
    А ще якщо ви купили вазон в магазині, його обов'язково треба пересадити, повністю поміняти грунт, але не в період цвітіння, бо переважно це грунт для перевозки, тимчасовий, і він не годиться для постійного догляду.
    В мене зараз є тільки кактус і дерево щастя, бо нема місця, але коли переїду обов'язково придбаю собі багато-багато...:rolleyes:
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Їх просто вирощують у оранжерейних умовах, а дома ми такі ж створити не можемо. А ті, що зі щепочки відразу звикають до мікроклімату.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Кімнатні рослинки: догляд, поради

    Є спеціальне добриво для азалій, рН 4. Азалії необхідний кислий грунт. У Львові великий вибір добрив в Новій Лінії (будівельний супермаркет).
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.