King Cross Leopolis - новини, бренди, відгуки

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем bora, 26 Березень 2010.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    може власне цей магазин і так. а взагалі це французька мережа магазинів, наскільки мені відомо.
    з Вікіпедії


    ---------- Додано в 00:36 ---------- Попередній допис був написаний в 00:32 ----------

    :girl_claping: Нарешті у Львові Зара буде.Цікаво тільки які ціни будуть...Шкода , що в нашому селі Брюховицькому щось такого не роблять, а то все десь таак далеко..
     
  2. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    Те, що це франц. мережа -це так, але Польща і Україна в даному проекті виступають ,як співвласники.
    В основному фінансується французами, а наші там як посередники. Ну, принаймі, це так мені сьогодні стало відомо:girl_wink:
     
  3. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    о, ціни то точно... боюсь, щоб не залупили, бо насправді в Іспанії-Італії вона не така вже й дорога. Власник Зари - найбагатша людина Іспанії і він проводить дуже цікаву політику. Наприклад, має дизайнерів, які сидять в офісах і придумують одяг, а має таких, які ходять по вулицях і дивляться на тенденції серед молоді (от наприклад побачив в когось, що шнурівки різних кольорів - все, впровадили це в колекцію), плюс щеодна фішка - оновлення товару - щодва тижні, щотижня, тому они не встигають все розпродувати і ціни спускають, відбувається постійний оборот. А в нас, що Манго, що Зара - ціни великі - вибір маленький((

    ---------- Додано в 21:46 ---------- Попередній допис був написаний в 21:45 ----------

    ну якщо читати по правилах франц. мови, тоді мало б читатись Ошан :girl_wink:
     
  4. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    нєєєєє - Оша’ ( вкінці н не читається, носове)
     
  5. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    Ну, насправді, проблема , як на мене, в тому, що ці бренди в усьому світі позиціонуються, як демократичні, з відповідними цінами ітд. А в нас вони, щось типу Вааав ,фірмакк! плюс до всього, офіційного представництва у Львові не було, тому й ціни і вибір стоковий, нажаль. Сама дуже хочу власне туди. Думали сьогодні поїхати - не получилось. Там знайома продавцем працює ,розказувала про те, як їх там підготовували....Скажу те, що до відбору продавців ,вони поставились дуже відповідально і вимогливо. На місяць часу їх відправили на стажування в Київ. Дівчатка там жили на кораблі з усіма супер-пупер комфортами, проходили різні тренінги, психолог. тести....Ось....Тепер хочу бачити, як то все в житті будуть впроваджувати ,бо насправді, в нас у Львові брак професійних (вічливих) продавців-консультантів...тема про Чорний список чого тільки варта:girl_wink:
     
  6. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    Шкода буде, якщо в селі будуть робити ту Зару чи ще щось (я маю на увазі виготовляти:), бо в нас "затійників" багаааато:)

    ---------- Додано в 22:03 ---------- Попередній допис був написаний в 22:02 ----------

    Давайте буде читати просто ША!:girl_haha:
     
  7. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    та половина еко-бавовни на загарніцу шиється в новояворівську.
    в кінг-кросі буде магазин name it - дитячий, то він стопудово шиєтсья під львовом, бо тої фірми лашки продаютсья в мінібайті і самі продавці розкажуть шо і де)))
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    :girl_haha: Та і, я мала на увазі , що не роблять таких гіпермаркетів. Я просто не точно висловилася.

    ---------- Додано в 01:15 ---------- Попередній допис був написаний в 01:13 ----------

    Оце правда! В нас так з багато чого роблять..на жаль..
     
  9. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    ну це й мала на увазі, цілком згідна

    та я в курсі, про воно не зовсім не читається, все таки воно відчутне


    ех, справді цікаво, що з того вийшло, щоб лиш би ті продавці не зазнались і занадто гоноровими не зробились :girl_wink:
     
  10. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    ми вчора як походили по тих магазинах, то я зауважила, одне добре-персонал не напрягаючий і зважаючи на море народу встигають допомогти ,коли треба, а то їх виявляється на кораблі навчили:girl_haha: цікаво справді чи на довго тієї науки вистачить...
     
  11. Esma

    Esma Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    А я вчора в магазині Зара зайшла в примірочну і страшно стало. Брудно дуже, пил просто кавалками. Я вийшла звідти і кажу "Дівчата що ж у Вас так брудно?", а вони мені таким тоном ніби я них щось вкрала "Ми не встигаємо!". Потім одна взяла мітлу і почала замітати приповідаючи "Як тут може бути чисто якщо стільки людей ходить!" Потім її вже якийсь мужчина навчав що краще мокрим замітати бо пилюка лише піднялась і дихати нема чим :)

    А загалом враження від Кінг Кросу позитивні, думаю за деякий час ажіотаж пропаде і буде супер! Ашан - ціни ніби дешевші. Самообслуговування це добре...але ото поїдання з усіх скриньок. Я була здивована, стоїть сім'я і все пробують, дитину годують...а потім відійшли нічого так і не взявши )))
     
  12. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    ціни нормальні, відповідають якості. як на мене , то бренд майже рівноцінний репортеру. особисто я для себе там нічого не знайшла, тільки дитячі речі сподобалися, і то, як пізніш пригляділася, то не всі
    і основні питання вирішують тільки вони
     
  13. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

     
  14. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    І ми тиам вчора були....поки що враження ніяки. Сподіваюсь коли запустять всі проекти, відкриють всі магазини, то й справдібуде щось людське....А наразі, сказав мій чоловік, туди їхати хіба що просто "пошаритись".
    Ми їхали з конкретними цілями- дитячий одяг ( треба було подарунки купити), сонцезахисні окуляри, чоловіче взуття....Нажаль нічого з цього тама немає....Чоловік правда купив кросівки в зарі....але шукав зовсім інше.
    Наразі, там докупи сплели всі ті магазини що розкидані по місту....але в більшості з тих магазинів-не мій стиль, тому навряд там буду щось купувати....хіба на літо майки футболки можна пошукати.
    в Зарі нас дуууже довлго обслуговували....порядка 15 хвилин ми тільки чекали щоб нам принесли потрібний розмір....тому чкогось позитивного враження від обслуговування не отрмала..
    угу, брудно страшно, ще й немає де повішати сумку і вішаки...

    А взагалі дуже шкода що не знайшла там магазинів з шкіргалатереєю і взуттям.
     
  15. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    НаталІ,я в Ашані не знайшла кокосового печенька.Ти чого мене підманула :girl_wink: ?
     
  16. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

     
  17. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    а то не тільки в Зарі то скрізь, ще купа недомальованого, захляпаного, в туалетах запах страшний був, плитка на підлозі вже побита і т.д. але з часом думаю то все "облагородиться", як першу касу зіб"ють:)
    мій поміряв такі симпатичні коричневі, нам такі треба було, але вони вже дирочку біля шва там де шнурівки мали то ми їх відклали...:sad:
    то точно, думала якесь взуття гарне зявиться (Біяджі навіть не заходили, бо то для мене повне г***) -та де там,одне шмаття, купа всього ,але щоб щось толкове то дуже мало, хоч поява тих магазинчиків загалом позитивна, була б зараз не така фігурова то купила б щось,але для вагітних там ніц...
    Ашан-зайшли-вийшли, черги були страшні, я після того, як каже чоловік kati, "пошарилась" по магазинам вже не мала сили ,тому заїхали в Вам і купили те,що треба було за 15 хв:) ггг
     
  18. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    а я купувала його, в той самий день, що й наталя :)
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    читаю вас і паралельно пишу чоловікові, що як все відкриють, то хочу поїхати.
    Його відповідь - веселиться
     
  20. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри