King Cross Leopolis - новини, бренди, відгуки

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем bora, 26 Березень 2010.

  1. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    ми навіть в ашан не попхались...коли побачила які черги на касі... а сьогодні зранку знайома розказувала, що її свекруха вчора 3 години за куркою гриль вистояла....:girl_haha: діагноз:girl_haha:
     
  2. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    Власники/співвласники Кінг-кросу як комплексу це поляки та італійці, а вже кожен магазин (як наприклад Ашан франц.) має своїх власників.
     
  3. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    І мене вчора занесло в кінг-кросс, хоча мала наміри відвідати цей комплекс хоча б після мінімального спаду напливу клієнтів. Враження двоякі. Зовнішній вигляд мені сподобався, сучасний ремонт, оригінально зроблено в загальному дійсно перший ТРК на Зх.Україні такого високого рівня. От з магазинчиками поки що слабувато, з того що було мені практично нічого не сподобалося (хоча в одному магазині були класні моделі джинсів) не мій це стиль, а такі марки як Резервед, Антоніо Біаччі взагалі не розумію для чого там відкрили. Дуже надіялася, що хоч взуття буде нормальне, але на жаль нічого поки немає. Буду сподіватися, що коли все відкриють буде хоч якийсь вибір (хоча з вивісок про відкриття Велфаєр, Орсей :girl_emo:) От що найбільше мене цікавило, але так і не побачила чи відкрили вже кінозали і чи хоч один буде працювати цілодобово???
     
  4. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    Була вчора там "наскоком" на жаль лише в "Ашані", по інших "коморках" не "прошарилась" бо поспішала. Враження двоякі. Така маса людей які були там мене дратує і лякає, здичавілий народ який загрібав в возики все що бачив і не бачив теж не викликає мого захоплення...Таке враження що вчора всі навколишні села і половина Львова гнала в гіпермаркет дурдом якийсь.
    Цінова політика відносно приємна, (це я про продукти), правда Камамберу я там так і не знайшла(змели). Черга в хлібному відділі змусила мене передумати купити апетитний французький багет....В черзі на касу стояла 10 хв. як я зрозуміла-то недовго...Планую поїхати за кілька тижнів, як люд до глузду прийде і не ходитиме туди як на екскурсію, а дійсно тому що в тому є потреба....
    З торгових марок бачила є Резервед-(мені Магнус чесно кажучи ближче) і Хаус -ха ха теж недалеко...
     
  5. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    Я була сьогодні - ані душі :). Але справді недороблено, брудно. Крім Zara нічого серйозного. Ашан не вразив зовсім. Асортимент ніякий. Всі пляшки, пакети з соками в пилюці, молочного взагалі нема. Словом, очікувалось набагато більшого.
     
  6. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    і я знов була, трохи "душ" було і молочні продукти якраз розкладали, але головне-
    я купила
    :)
    а чоловік купив курточку (для нього щось в нас знайти нереально), консультант переносив все що можна і не можна , а потім каже: "а ви в Києві не буваєте? там такі розміри привозять, бо обороти більші, а тут, на жаль вибір малий....",
     
  7. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    ми були в суботу-малечі було весело- клоуни, люди на ходулях-бівили її, бульбашки пусали згори. Мене трафила наша рагулювата публіка-йде цьотка 120кільо під 60 років- несе 5 кольорових кульок і йде до дівчинки, яка роздає кульки за 6-ю. Навіщо тобі, бабо стільки (і таких бабів там море було-виривали в тих дівчаток все з рук-дикуни)? Моя малеча ходила без кульки і якось це пережила.
    В Ашані мені сподобалися набори східних солодощів- продаються в лівому куті. там, де хліб. набір за 15 грн- так собі, а асорті за 25 (чи 27) досить смачне.
    Мабуть наступного разу поїду туди нескоро-треба зачекати, щоб всі заселилися.
     
  8. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    та хоч натякніть як воно виглядає і де лежить:girl_flag_of_truce: .
     
  9. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    А може в неї 6 внуків:)
     
  10. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    ми з вами певно були десь в один той самий час.

    і люди, які нагрібали всі кульки "бо роздають на халяву" мене теж дивували. Але нам таки одна перепала - якраз дівчина виносила свіжий "букет". А ще нам перепали шоколадні медальки з написом КінгКрос :)
     
  11. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    В неділю також були і клоуни, і дівчата на ходулях :girl_wink:.
    А нам лінійки Кінг Кросс:girl_curtsey:.
     
  12. billuy

    billuy New Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    я рік тому в києві застав таку ситуацію. якийсь барін плили на колаблі по дніпру і пускали кульки їх там було пару сотень і що дивно люди настільки відсталі що ніхто не кидався в воду за ними така халява а нікому не треба:crazy:
     
  13. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    біля хліба, в прозорих упаковках
     
  14. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    були ми ввечері сьогодні з дітьом, я згадала про ваш допис(чомусь я собі вирішила що вона жива), вирішила малому показати, не знайшла, запитала у продавця у рибному відділі... судячи з відповіді, напевно, про акулу його сьогодні весь день питають :girl_smile::girl_smile::girl_smile:

    з приємного, малого улюблені модельки HotWheels в Ашані по 15грн і вибір великий

    мене найбільше цікавив каток... не то:girl_sad:

    якщо врахувати, що в нас з коліжанками 90% вилазок на шопінг закінчувались Скринею, то це явно буде наша нова точка :girl_tender:
     
  15. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    як на мене там буде занадто галасливо. на каток треба стелі повище
     
  16. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри


    З магазинів одягу - радості особливої не отримала від перегляду товару. Один магазин, здається, стокові речі вивісив...

    В Zara купили кожному по плащі :) Деякі речі гарні! Особливо шовкові плаття під шию!
     
  17. wenecja

    wenecja New Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    Ну я б не стала порівнювати Зара з Репортером.Як на мене Репортер це взагалі відсутність і якості і гарного одягу. А у магазині Зара я одягаюсь вже давно і взуття їхнє купую. Якість залежить від ціни одягу в них є різні цінові категорії, на різні кишені. Не знаю як це виглядає у Кінг Кросс але Зара має досить прийстойний одяг, завжди модний.
     
  18. duvodivchunka

    duvodivchunka New Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    Поділюсь і своїми думками на тему. Загалом, ідея дуже навіть непогана та і втілення нормальне. Як на мене, то з відкриттям поспішили, все-таки потрібно спершу все доробити, прибрати, відкрити всі магазинчики, а не через один, а тоді вперед і з піснею.
    На вихідні їздила на закупи в Краків, то можну авторитетно заявити, що весь одяг з останніх колекцій (Bershka, Zara, House, Reporter etc). Більше того, курточка в одному з магазинів виявилась на 40 грн. дешевшою, ніж аналогічна у Кракові. Це небагато, але сам факт:girl_claping:
    Ашан - так собі. Є цікаві товари, є не дуже, зрештою, як і всюди.
     
  19. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

     
  20. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    Була сьогодні нарешті більш вагоміше. Пройшлась по бутіках. Наміряла спідничину, шкода довжина не моя-та і примірочна теж не найчистіша втішилась що є Інглот-там такі класні лаки)))Затоварились в "Ашані" пекарня на жаль не працювала-якась невезуха в мене з тими багетами. Купила кокосове печенько-чоловік в захваті я ні. Набрали кукурудзи на поп-корн і сухофруктів-асортимент гарний. Зелені не купляла дуже вже в неї колір хімічно-зелений....В відділі для тварин нашому папузі нічого не перепало-бо там був для нього лише дешевий хімічний корм, для песиків котиків цілий стенд... Були на другому поверсі-каток не вразив ні розмірами ні оформленням може тому що неготовий ще....Людей до речі ввечері було відносно не багато....