Клієнт ЗАВЖДИ має рацію )))

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем vitalinka, 20 Серпень 2009.

  1. vitalinka

    vitalinka Well-Known Member

    Відповідь: Клієнт ЗАВЖДИ має рацію )))

    саме тому, що клієнт завжди має рацію, не можна класти слухавку першим
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Клієнт ЗАВЖДИ має рацію )))

    У вас тренінґ був? Слухавку не кидати треба, а чемно попрощатися.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Клієнт ЗАВЖДИ має рацію )))

    Лілю, хочу запитати як вам радять чемно попрощатися, якщо вставити слово під час висловлювань співрозмовника важко чи навіть неможливо, тобто йде безперервний потік нечемних слів? Дуже цікаво, на майбутнє.
     
    Останнє редагування: 21 Серпень 2009
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Клієнт ЗАВЖДИ має рацію )))

    Якщо трапиться коротка пауза, то тоді. Якщо ні, то ледь підвищити голос і "thank you for your time sir, have a great day!"
    Зараз я з клієнтами не працюю, це із досвіду роботи в колцентрах та іншій фірмі. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Клієнт ЗАВЖДИ має рацію )))

    Я працюю в колцентрі, тобто в службі підтримки клієнтів і сухаю їх уважно цілими днями, так от нам слухавку класти не можна ні в якому разі (і тренінгів у нас було ой як багато...).
    Клієнт потребує допомоги, він правий і no exceptions (без вийнятків).
    Єдине, що можу порадити - то абстрагуватись від того, то робота і тільки. Пам"ятаю після першого разу коли на мене накричали і сказали шо ми нічого не робимо мене аж серце боліло, і весь відділ мене заспокоював. А зараз я навіть люблю challenging customers (в трнінгах саме так їх називають) - для розрядки, для власного тренінгу, я ж то знаю шо сервіс у нас найкращий - залишається тільки делікатно пояснити це клієнту.
    І посмішка!:) Головне! Я люблю фразу яку запам"ятала собі з якоїсь презентації "Customer can hear your smiling, even over the phone" (Клієнт чує що Ви посміхаєтесь, навіть по телефону)
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Клієнт ЗАВЖДИ має рацію )))

    Тобто ви маєте чемно вислухати всі матюки в свій бік? Вас за це хоч доплачують?
    Мені йшлося саме про матюки, коли писала. Нам казали, що ми ті всі ф-слова слухати не повинні й або чемно прощатися, або (як дуже хочеться) покликати супервайзера, якщо він є в полі зору. Зрештою, всі розмови прослуховуються й якщо щось не так, працівникові завжди про це скажуть. :)
    +100! На цьому тут теж без перестанку наголошують, і якщо нема такого, то знімають бали.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Клієнт ЗАВЖДИ має рацію )))

    Я багато років пропрацювала в сфері підтримки то за те що на клієнта підвищити голос і кинути трубку босс би визбирував через одну хвилинку, бо є такі кадри які зразу дзвонять начальству і жаліються що їх перервали.
    Були такі клієнти яких у разі їх нестерпного крику в трубку ми просто казали, я розумію ваш біль, прошу зачекати, і ставилось клієнта на холд... так на довго, хвилин на п*ять а за той час ти йшов за кимось хто знає проблему краще тебе, або за кавою. Переважно в тому часі клієнт відходив і тоді можна було починати конструктивно працювати. Адже у мене все працює, це у нього поламане, отже йому я потрібна більше ніж він мені.:girl_haha::girl_haha::girl_haha:
    А ще були такі кадри що не хотіли працювати з жінками. Все що б ти йому не казала робити вони не робили. І так могло продовжуватись тижнями, ти його просиш щось зробити в конфіґурації їхнього сервера, він тебе переконує що зробив/ла а віз і далі там. Тоді мене брала злість і я казала, ану давайте зробимо веб-мітінґ де я можу подивитись на ваші конфіґурації, і як тільки я поправляла те що просила їх зробити вже багато разів, раптом все працювало як книжка пише.

    Клієнти в основному коли дзвонять по-допомогу впевнені на 500% що вони праві і що це всі довкола ідіоти. Правда є винятки які дзвонили і зразу казали, я думаю що я роблю правильно але хочу з вами порадитись.

    В роботі з клієнтами треба мати желізні нерви і вміти співати як соловейко, і так легонько врізати по-шапці раз, потім другий, потім третій. Але так щоб вони і надалі думали що вони пуп землі і ось це не великий полосатий мух, а власне вони і довкола них обертається земля.:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 12
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Клієнт ЗАВЖДИ має рацію )))

    Пам"ятаю після першого разу коли на мене накричали і сказали шо ми нічого не робимо

    а мені сказали, що "ми сидимо цілий день і між ногами чухаємось"! У мене був шок. Я ще двого переймалась, а потім просто забула.
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Клієнт ЗАВЖДИ має рацію )))

    :girl_haha: :girl_haha: :girl_haha: :girl_haha: :girl_haha:

    ггг :girl_haha: я б сприйняла це як спробу підняти настрій :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Клієнт ЗАВЖДИ має рацію )))

    Тепер мені теж смішно, а тоді -це була душевна трагедія! Я щось тільки 2 тижні пропрацювала і старалась всім клієнтам вгодити, як могла,а тут таке!
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Клієнт ЗАВЖДИ має рацію )))


    "Не роби нікому добре, і не буде тобі зле" (Народна мудрість)
     
    • Подобається Подобається x 7
  12. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Клієнт ЗАВЖДИ має рацію )))

    Я колись працювала барменом в барі. Бар був розташований на другому поверсі ресторану. На першому поверсі обслуговували офіціанти, бо це ж ресторан, а в барі було самообслуговування (тобто каву чи сік п"єш за стійкою, або ж сам несеш собі до обраного столика), про що говорила відповідна табличка.Одного разу до нас завітала група молодиків, сіли за дальній столик і хвилин за п"ять стали вигукувати:" Сюда хтось підійде?! Дайте меню!" Я відповіла: "В нас самообслуговування, прошу підійти і взяти меню." На що молодик дуже обурився і став викрикати: " Завтра ти будеш стояти в мене на коврі на колінах і просити за то вибачення!", на що я спокійно відповіла:" Добре, але це буде завтра, а сьогодні прошу підійти і взяти меню." Мій спокійний тон настільки роздратував молодого чоловіка, що він запропонував друзям випити десь інше і всі вони пішли геть, а клієнти, які пили пиво коло стійки вголос дивувалися моїй витримці, казали :" Я б так не зміг, а ви молодець!"
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. PinKey

    PinKey New Member

    Відповідь: Клієнт ЗАВЖДИ має рацію )))

    з неадекватами, здається, зустрічаються всі, хто працює з людьми. Я хоч працюю з собаками, але в них, нажаль, є господарі:) Працюю я на себе, тож, в принципі, можу собі дозволити і лісом відправити. Проте ще ні разу такого не робила - це значить опуститись до їх рівня. Тому коли телефонують за цуценям з текстом " ви що там, ох....ли за такі гроші продавати? он на Сландо дешевше" спокійно рекомендую купити саме там, де дешевше, а коли переходять на мат на відмову підстригти їх Тузика на 10 вечора в мій вихідний - просто відмовляю ще раз і заношу номер в чорний список, щоб більше вони не вампірили за мій рахунок. Мені так спокійніше - коли не впадаєш в нерви і хамне може тебе втягнути в звиклу для нього манеру бесіди, то після такого дзвінка можно спокійно повертатись до роботи, без тремтячих рук чи "персену" :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Анута

    Анута Well-Known Member

    о, ця тема безкінечна :)

    в нас теж була куча тренінґів. В першу чергу вчать розглядати такого клієнта як людину, в якої трапився аврал, катастрофа глобального масштабу, ніготь зламався, сусід ремонт робить і стукає по голові, погане самопочуття і немає на кому зірватись тощо і спробувати поставитись до нього з розумінням/поспівчувати. В таких випадках вислуховуєш і спокійно провадиш своє.
    Всі дзвінки пишуться і головне діяти згідно завчених інструкцій, а конфліктні ситуації є, були і будуть ;)

    Звісно, якщо доходить до ненормативної лексики, спокійним тоном кажу "прошу не розмовляти зі мною в такому тоні" або щось схоже.

    і саме цікаве, що 99% відсотків клієнтів навіть коли ти їм явно докажеш, що вони були не праві, не вибачаться за всі крики та наїзди. Оте правило "я клієнт і Я ЗАВЖДИ правий, і навіть якщо не правий - маю право на всіх наїхати та обгавкати" настільки міцно сидить в підсвідомості, що елементарно визнати свою помилку люди не можуть.
    Хоча чому дивуватись стосовно чужої людини з якоїсь там фірмочки, якщо зачасту люди не можуть вибачитись перед близькими та рідними, а ми тут від них щось хочемо )))
    Як це правильно називається, гординя?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    рагулізм:girl_yes2:
    бо навіть найбільшому V.I.P. клієнту ніхто не давав права кричати або крити матом, нехай він триста разів правий
    а рагуль де ще самоствердиться? вдома жінка по рогам надає, перед начальством писок відкрити страшно, а тут прям поле неоране
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    100% правда,не люблю таких мудаків,вибачте за слово:girl_wink:Самі з себе нічого не представляють,зате інших грузять і намагаються построїти...