Клініка Св. Параскеви

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ivanuska, 24 Травень 2011.

  1. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    от маю дилему: знайома, яка сама там працює, порекомендувала пройти узд щитовидки саме в тій клініці в доктора Сімо чи Сімов... не дочула, чи може хтось щось сказати за нього?
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

     
  3. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Туфелько, Ви мені вибачте, але складається враження, що ви просто ображені, що вас туди не взяли.
    Ну нащо ж таке писати - вгадують діагнози і т.д.

    Зрештою до педіатра можна туди і не йти, кожна мамочка і так, як правило, має лікаря до якого звертається.

    Ціни високі, бо вклали багато грошей, і мусять собі то повернути. Зрештою це нормально для платної клініки. Та й якщо бути відвертим, ціни для багатьох є доступними. Якщо врахувати, що такого обладнання у Львові практично, або і зовсім немає. А воно коштує гроші, і не малі.
     
  4. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Імовірність що поставлять нормальний діагноз більша, якщо огляд не 5 хв, а 30.
     
  5. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    ви свідомі того, що пишете нісенітниці?

    Я вже кілька років обслуговуюсь в поліклініці на Лемківській в алерголога. Державна ,як ви кажете "обшарпана" поліклініка. Облуговувалась задурно, в кандидата медичних наук Мушак І.З. Заплатила тільки 75 грн. за алергопроби. Прийшла туди з астматичним статусом, інгалятор з рук не випускала. Пройшла курс лікування і роки три вже не беру того інгалятора до рук, лише один-два рази на рік приходжу до неї на проф. огляд і приймаю профілактичні курси, щоразу новішими сучасними препаратами. Такій лікарці гріх не віддячитись, бо ж видно результат її старань. Повірте, лікувала мене вона направду задурно, але професійно!

    Навпроти її кабінету теж є кабінет алерголога,шкода не пам"ятаю прізвища (якщо кому цікаво, то в понеділок гляну і напишу) туди завджи величезна черга, яку люди займають задовго до початку годин її прийому. Напевне вона хороший спеціаліст, раз люди готові сидіти по кілька годин в черзі, щоб попасти до неї на прийом!

    В кожній "обшарпаній" державній поліклініці є справді хороші спеціалісти, як наприклад Свинаренко Д.Г. (невропатолог)- тут про нього багато писалося, Кенц (онколог), Гретченко (нейрохірург).
    Лікар- то є дар від Бога, якщо Бог дав тобі той дар, то ти любитимеш і свою роботу і своїх пацієнтів, незалежно від того- чи багаті вони чи бідні, і незалежно в якому кабінеті ти сидиш- в обшарпаному чи з євроремонтом. Якщо "ескулап" тупуватий в своїй спеціалізації, то посади його хоч в царські палати на трон і дай за прийом 1000 євро, результативність його роботи не зміниться. ІМХО.

    ---------- Додано в 11:38 ---------- Попередній допис був написаний в 11:36 ----------

    Це направду дуже хороший спеціаліст узд-діагност.До нього багато людей прагнуть попасти на прийом. Він ще приймає в КЛЛЗ, там вийде дешевше.

    ---------- Додано в 11:44 ---------- Попередній допис був написаний в 11:38 ----------

    я з пальця цю інформацію не висмоктала, а суджу з попередніх дописів форумлянок, які навели приклад про неякісну (неправдиву) діагностику.
    а щодо:
    Мені не відповіли. А не відповіли і не взяли- це різні речі.
     
  6. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Дуже би хотілося, щоби центр св. Параскеви став якісним альтернативним медичним закладом, а не просто штамповщиком "вбивчих" діагнозів і продавцем неообов'язкових маніпуляцій. Думаю, що це доволі важко. Прочитав на сайті про їхніх спеціалістів, тільки чомусь не про всіх вони там написали. Так, ті, яких вони представили загалу - досвідчені й, мабуть, хороші фахівці. Але от в більшості з них консультацію можна отримати й не в тому центрі.
     
  7. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Той самий Сімо.
    Прийме в КЛЛЗ. Явно дешевше.
     
  8. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    от тому й дилема: знайома в тій же лікарні працює від ЛЗ, теж УЗД, я просилась до неї, а вона каже - йди до нього і в Св.Параскеви, бо там нова апаратура і він добрий спеціаліст по тому, що мені треба... от тут якраз не про гроші йдеться, а про те, щоб якісно все дослідити якісною апаратурою, бо щитовидка то така штука, з якою не варто жартувати і допускати помилок... тому і думаю певно йти до нього, але саме в приватну клініку, бо апаратура там краща...

    ---------- Додано в 14:32 ---------- Попередній допис був написаний в 14:26 ----------

    раді цікавості знайшла їх в неті... ну от навіть гляньте на їх рентгенівську установку
    [​IMG]

    і скажіть мені: якість знімку і менша шкода буде в якому випадку? думаю перевага на стороні приватної клініки)))
     
  9. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    ваша знайома права, оскільки відомо що спеціаліст він супер, то мова йде лише про вибір апаратури, тому напевно краще до Параскеви. Хороший спеціаліст+хороша апаратура= якісне обстеження. За таке не шкода гроші заплатити.
     
  10. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    От власне, щоби приватні медичні центри якраз і не погубила ситуація в нашій медицині, коли на консультацію до доктора - в державну поліклініку, бо дешевше, а на обстеження - в приватну, бо якісніше. Бо в такому випадку, приватні клініки, щоби вижити, змушені по повному витискати прибутки з апаратури й лабораторій. Тому й трапляється доволі часто, що кожного пацієнта лікарі приватної клініки лякають можливим діагнозом і направляють на апаратно-лабораторне "all inclusive".
     
  11. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Ще дуже важливо який "спєц" працює на тому апараті. Мій кум працює узд-діагностом в відомій дитячій установі з хорошим обладнанням, але мені каже чесно: "я тебе заведу до іншого лікаря, най він твою малу обстежить, а я коло нього постою-може шо навчуся?!"
    А він ж ставить діагнози близько 20-30 дітям щодня! Ну а що робити? Вивчився в інституті на платному, впхали по блату на хорошу роботу в хороший мед. заклад- робота не пильна, гроші приносить, чого б не працювати?
    Тому для мене престиж закладу не є показником. Пнів і там вистачає.
     
  12. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

     
  13. Sela

    Sela New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    в мене аналогічна ситуація, спочатку була в Інтерсоно, а через кілька місяців на обстеженні в Параскеви, то результати протилежні.
     
  14. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Інтерсоно теж дуже хороша клініка. Цікаво чий з них діагноз виявився вірним.
     
  15. Sela

    Sela New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Хоча сама клініка і умови обстеження перфектні.

    В Інтерсоно мені сказали, що матка чиста, а в Параскеви через 2 місяці, що є єррозія, але при цьому сказали, прийти на аналіз в інший день, оскільки зараз не буде добре видно...(Але перед тим, коли я була в гінеколога, ще раніше, мені теж казали, що матка чиста) Моя мама, яка працювала колись в гінекології, сказала, що такого не може бути, що потрібно робити аналіз в інший день, бо не видно, просто хочуть отримати гроші за зайвий аналіз. Тому я вирішила на цьому зупинитись.
    але саме цікаве, що коли я порівнювала 2 УЗД, то навіть розміри матки і яєчників на них були різні...Тут вже не знаю. Але чесно, кажучи, не маю бажання ходити по лікарях...
     
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

     
  17. Sela

    Sela New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

     
  19. Sela

    Sela New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

     
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    а де там можна знайти перелік спеціалістів?Я у віконечку "Наші спеціалісти" знайшла лише 5 прізвищ.