Клініка Св. Параскеви

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ivanuska, 24 Травень 2011.

  1. Yula

    Yula New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    За Вашими відгуками звернулась і я до Кушнірук О.Я. Справді дуже уважна лікарка. Мені також дуже сподобався її підхід.
    Дякую за ваші поради, дівчата!:good:
     
  2. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Нещодавно зверталися в КСП до пульмонолога (180 грн) і робили рентген легень (210 грн). Чоловік мав сухий кашель довгий час, хвилювалися, чи немає запалення. Часу на поліклініки немає, на черги тим більше, але після того, як заплатили в касу за раз 390 грн, то чоловік якось і кашляти в той момент перестав. Лікар Андрушко О.Я. нам сподобалася, дуже уважна, багато випитувала і розповідала, сам огляд зайняв менше 5 хвилин. В принципі, призначене лікування не так допомагало, як інгаляції з боржомі, оце дійсно рятувало, особливо вночі під час приступів кашлю. Але таке обслуговування і ставлення, яке дуже відрізняється від інших лікарень, дає результат, тому в майбутньому, якщо прийдеться, то тільки в КСП будемо звертатися.
     
  3. neri

    neri New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Тут вже багато написано про саму клініку і її лікарів. Лікарі є різні (як і всюди), сама клініка в плані умов і апаратури - на високому рівні (і то добре, що і в нас з'являються такі клініки). Ціни, як на мою думку, трохи зашкалюють. Зрозуміло, якщо немає серйозних проблем і ви йдете до одного спеціаліста на одну-дві консультації, аналізи не здаєте, або теж небагато, то це ще допустимо. Але якщо, скажімо, потрібно обстежити декілька органів, здати чимало аналізів, прокунсультуватись у декількох лікарів, та ще й сам процес лікування довготривалий (тобто ще не раз доведеться все повторювати) - то це фінансово накладно. І це ще без вартості ліків.

    P.S. Чи всі лікарі, у яких були на прийомі, майже постійно були в комп'ютері?
     
  4. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    воно то так, але в мене мама має досить серйозну проблему, ходили на обстеження в поліклініку і в КСП. там і там поставили однаковий діагноз, там і там призначили уколи. АЛЕ в КСП 6 уколів коштувало 100 грн (то разом ліки і робота), а в поліклініці нам сказали, щоб ми купили все (ліки, шприци, вата, ще там щось) в поліклініці і там медсестра за 25 грн/укол все зробить. в підсумку ми обрали КСП, оскільки в звичайній державній поліклініці на 300 грн нам би вийшло дорожче. а таких уколів нам треба було три сеанси. так що не завжди там виходить дорожче! я ні в якому разі не агітую нікого йти лише туди, подумати-порахувати думаю варто

    ---------- Додано в 19:07 ---------- Попередній допис був написаний в 19:06 ----------

    ну це так, але я так розумію, що вони зобов'язані все записувати
     
  5. Yula

    Yula New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    я також це зауважила... з 30хв виділених мені на консультацію, 20 лікар приділила комп"ютеру... це як на мене єдиний недолік.
     
  6. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    в мене на першому огляді лікарка сиділа трохи в компі, але огляду приділила абсолютно достатньо часу. якщо ви вперше, то їх треба багацько даних ввести. на наступному огляді сиділа вже менше, бо й заповняти було менше
     
  7. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Дівчатка!Дуже терміново! До кого краще з дитячих іти в Параскеві чи там всі хороші. Не маю як читати тему а ситуація серйозна. І чи варто іти чи краще їхати в якусь дитячу до чергових?
     
  8. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Ми були у Турянчик. Дуже сподобалвся як сам прийом так і лікар.
     
  9. penn

    penn Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    мрт з контастом роблять і в чорнобильській,
     
  10. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Те що огляд дитини записують і документують усе + призначення ліків , діагноз і т.п. Для мене це лише позитив. Оскільки , коли я приходжу у свою поліклініку мені практично ніколи не записуть діагнози дитини, ні лікування. Навіть коли викликаю лікаря до дому, вона нічого не записує , ні огляду, ні діагнозу. Лише рецепт на ліки.
     
  11. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Приблизно пів року тому треба було екстренно зробити комп. томографію головного мозку. Порадили звернутися в Центр св. Параскеви, бо і обладнання найкраще і черги не великі. Дзвонили в обід, нас записали на вечір і порахували знижку 30%, бо обстеження того самого дня. Прийшли ми трошки зарано, заповнили вхіду карту. КТ зробили за 25-30 хв, але то була майже 21 год, і лікар уже йшов. На наше перше прохання він зняв верхній одяг, дочекався звіту про обстеження і видав нам результати того ж вечора. Його зміна закінчилась о 20 год. Не знаю, чи усі лікарі там такі, але ми бачили лише чудове ставлення...
     
  12. MsDautfaer

    MsDautfaer New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Хожу до гінеколога Голубка Н . М . - прийом в Параскєви дорогий 210 грн
    але якщо особливих проблем немає то раз на рік можна собі таке дозволити
    Апаратура супер а лікаркою задоволена на 100 % уважна все доступно пояснює
     
  13. famme

    famme New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Привіт, підкажіть будь-ласка може хтось вже має досвід. Мене цікавить ендоскопія (гастроскопія і можливо колоноскопія). Хтось знає які там є хороші лікарі? І ще, якого можете порадити анестезіолога, бо ту процедуру ніби краще під наркозом робити, а я того страшенно боюсь, то хочу до хорошого попасти.
     
  14. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Дівчата а хтось робив УЗД? можете порадити? мені потрібно печінку перевірити
     
  15. Пеппі

    Пеппі Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Я робила УЗД в лікаря Сімо - уважний і компетентний, раджу
     
  16. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Артюшенко хороший спеціаліст.
     
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Таке питання. Маленький хлопчик народився з однією ниркою здоровою, на місці другою киста, кров до неї не поступає (це по УЗД). Зараз йому три місяці. Ситуація така, що зараз в нього запалення тієї здорової нирки і тому треба щось терміново робити і визначатись з тією хворою ниркою... Коли аналіізи були нормальні, казали у п"ять місяців робити ренген (на Дністровській - під загальним наркозом, на Орлика - без нього, але то страшенно болюча процедура). Почула, що можна це ще глянути на томографі у Параскевії. Чи дійсно так і чи є там компетентний дитячий нефролог? Чи може щось порадити в такій ситуації?
     
  18. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Подзвоніть і дізнайтеся у них на ресепшені. Там дуже уважні і крім того кваліфіковані люди. У Вас особлива ситуація, яких мало...
     
  19. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    повірте, на ресепшені ніколи не скажуть що лікарі не кваліфіковані

    не знаю як там з нефрологом, сподіваюсь він вартий довіри як лікар і тих грошей...
    Якось буду мати більше часу то напишу відгук про лікарів дитячих, бо ми там були вже в педіатра, окуліста, невропатолога, лора і хірурга....
    Два останніх - це гроші викинуті впусту і шкода втраченого часу. Після відвідування хірурга чоловік взаглі вийшов і сказав що тепер розуміє, чому в параскеві зараз гроші за прийом беруть перед самим прийомом в не після. Бо він би за таку консультацію лікаря платити б не збирався, і мабуть такі прецеденти вже були не одноразово...
     
  20. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    я не пропонувала питати на ресешені, чи у них квалафіковані лікарі:girl_wink:. а запитати чи проводять вони такі обстеження, скільки це коштує і як це виглядає...