Клініка Св. Параскеви

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ivanuska, 24 Травень 2011.

  1. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Нефролога не раджу, жіночка дуже приємна в спілкуванні, але сама нічого конкретно сказати не може, посилає на додаткові аналізи, потім до інших лікарів на Орлика, переливає з пустого в порожнє, імхо.

    І погоджуюсь, і ні.
    Реально плановий огляд в цих двох спеціалістів триває по хвилини дві, але з іншого боку, якщо все в порядку, то довше і нема що з дитинкою робити.
    Зверталась двічі до Лорів по потребі, то в принципі задоволена, при потребі поїду ще.
     
  2. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Оль, справа навіть не в тому що огляд тривав пару хвилин. А в тому що ЛОР просто пів години мені переливав з пустого в порожнє, ну але той хоча б розвіяв мої страхи і впринципі він ньогоя отримала на тоц момент ту відповідь, яку чекала... на мою думку ЛОР в поліклініці нашій набагато толковіша, досвідченіша і простіша жінка, єдиний мінус, до неї попасти - це талони, черги, я черг не люблю, то поїхала в параскеву, але потім все рівно ще пішла в поліклініку.

    Ну а хірург - ну да 2 хвилини, але ми до нього йшли з конкретними запитаннями, і він як спеціаліст який пройшов строгий відбір і має бути супер пупер і знати всі можливі шляхи вирішення тої проблеми, як в україні так і в світі, нам сказав " та що ви переживаєте, для хлопчика краса не основне" і нічого не робіть, воно має само пройти, хоча буває і не проходить. Нормально, да?
    це при чому я до нього шля вже продтудіювавши цю проблему в неті, знаючи її конкретну назву, і як це виправляється ( само по собі часто таки не виправляється). А він просто сказав , в україні це не виправляють ніяк. Ну а я ж не питала про " в Україні", бо і так знала що в нас з цим ніяк. Але ж він міг сказати, що скажімо тут цього не роблять, але як ви хочете, чи є гостра необхідність, то це роблять в німеччині наприклад, ну щось такого плану. Просто відповідь " краса не головне і якось тай буде" я можу отримати і безкоштовно в поліклініці, яка біля домую. А коли я валю на інший кінець міста, і плачу прямо скажем немалі гроші просто за консультацію, то я би хотіла отримати максимально вичерпну відповідь на свої питання, тим більше що питання були, проблема була і вона нас сильно непокоїла...
    ну а взагальному, крім цього, пів години нам по 100 разів одне і то саме повторював як заїзжена пластинка, знаєш, таку теорію, про суглоби, кінцівки, я ще зі школи це все мапьятаю. Копроче було враження що він лікар і ми тіпа дураки, які після 1 разу не розумієм, то він нам по 4 рази повторіє одне й то саме
     
  3. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Rodionochka,
     
  4. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

     
  5. jylanda

    jylanda занууууда

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    а до кого з цих спеціалістів потрапляли ви? І які враження від окуліста та педіатра?
     
  7. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Педіатр Турянчик - як на мене цілком адекватна лікарка. Можливо у нас з нею вийшла дуже приємна і цікава розмова, бо я з перших хвилин дала зрозуміти що впринципі орієнтуюсь що лікувати, як лікувати і чим лікувати, і лапши мені не навішаєш, і скажімо так, ми спільно обговорювали що чим і як лікувати, вона дала непогані поради, пояснила те що мені було незрозуміло. При чому пояснила нормально, а не так як деякі, мол нашо вам це знати як ви не лікар. Від тодішнього нашого 2,5 річного ГВ вона не була в шоці, що впринципі також мені сподобалось. Сподобалось що вона підтримала мою ідею лікувати найбільш щадящіми методами, а не понавиписувала одночасно важку артилерію на весь організм....
    Впринципі ми до неї ходили вже 1,5 роки тому, тому нюанси призабулись, але памьятаю що я від неї вийшла ну дуже задоволена, мені не було шкода грошей заплачених, я отримала моральне задоволення він такого прийому, всі мої питання отримали вичерпні відповіді...

    Дитячий окуліст Бойцова. Ми з Юлькою всю минулу зиму мучились з коньюнктивітами, довго, нудно, складно і безрезультатно. Бойцова нам їх вилікувала, консультувала в подальшому просто в телефонному режимі, ніколи не відмовіляла у допомозі, за що я їй безмежно вдячна.
    Коли у малого на 9 день від народження почався дакріоцистит, повалів гній з очка, напух носослізний канальчик так сильно, що перекосило очі, це все під вечір пьятниці, то в суботу ми погнали в параскеву до Бойцової, бо більше нікуди було, та й лікарці я вже довіряла. Діагноз підтвердився, вона нам купу гною з очка вимила, одразу сама передзвонила в охмадит, звьязалась з лікаркою ( Патер А.Я.) сказала про нашу ситуацію і про наш вік ( 9 днів), домовилась що нас будуть чекати. Показала як до понеділка дотягнути на масажиках канальчика. Потім сама разів 3-4 передзвонювала цікавитись як там малий, чи в нього все в порядку з очком.
    Тобто до пацієнтів дуже уважна і відповідальна. І поводить себе не зверхньо, мол я тут лікар а ти сиди мовчи і слухай, а нормально, з нею легко спілкуватись, і пояснить, і покаже.... в общєм раджу.
     
    • Корисно Корисно x 1
  8. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    теж дуже нею задоволена, ми у неї консультуємось, нічого зайвого не приписує
     
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви


    Дякую всім, хто відгукнувся!!!
     
  10. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Що входить в консультацію гінеколога?
    Мені сьогодні по телефону сказали, що тільки консультація і огляд. Мазки окремо ще 105 грн.
     
  11. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    на консультації роблять ще кольпоскопію. а результати аналізів можна отримати і по телефону
     
  12. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Тобто таки мазки окремо (((
    Стосовно результатів аналізів - але якщо аналізи не в нормі, і потрібне лікування, то потрібно іти на повторну консультацію. Так?
     
  13. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    так, але оплачується як вторинна консультація, але їм треба добре повторити на рецепції, бо дуже часто вписують як первинна
     
  14. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    цікавить,чи робили узд вн.органів діткам..кого порадите? і заг.анілз крові, сеча/кал?
     
  15. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Ми робили мальоті заг.аналіз крові і сечу (кал не вдалось мені на той час взяти).
    Дуже акуратно, всякі там наклейки щоб увагу дитини відволікти і потім дарують ту наклейку. Медсестра дуже вже приємна. Аналізи приходять на електронку або можна поїхати забрати. А і перед тим як ми були то баночки стерильні для аналізів видали. От ніби і все.
     
  16. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    підписуюсь, вони нам ще того нефролога за уролога видали:girl_devil:

    ми теж в неї консультуємось, адекватна, нормальний лікар тільки мене бісить, що вона за 2 хв може 25 разів звернутись до мене на ім"я, ну і раз мали неприємність коли запізнились і вона пробувала нас вичитати, ну але ми то різко присікли бо ще не вистачало щоб за мої гроші мені розказували про пунктуальність:girl_mad: при тому що ми завжди справляємось швидше відведеного часу
    мій відгук тут, за останні півтора року нічого не змінилось, аналізи здаємо там періодично, задоволена швидкістю і акуратністю проведення процедури, медсестри завжди уважні і приємні; і автоматичним відправленням результатів без надцяти нагадувань, як було з іншими лабораторіями
    Що мені не подобається в Параскеви, що якщо щось алярмове, а лікаря не має то його не має, ну або призначають прийом через кілька днів, в таких випадках їдемо на Орлика, там трохи черга але в результаті швидше справляємось бо не має тих півгодинних монотонних бла-бла-бла
     
  17. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    А хто був на консультаціїї в гематолога? маю проблему з лімфовузлами.
     
  18. daisygirl

    daisygirl Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Сьогодні була приємно здивована візитом до хірурга. Після детальних запитань і потім огляду, виявилось, що нема потреби до нього звертатись і перенаправив до іншого спеціаліста, притому відмінив консультацію, за яку не потрібно було платити. Ось так то! Тому думка, що на вас хочуть заробити є хибною.
    Ми задоволені цією клінікою. Користувались раніше послугами УЗД і коліжанці поставили діагноз після піврічного лікування у держклініці.
     
  19. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Хтось був на консультації в дитячого гастроентероголога Білобородько Любов Романівної? Поділіться будь ласка своїми враженнями (чи можливо хтось чув про неї відгуки як про лікаря).
     
  20. sherry

    sherry Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Була з дідусем на прийомі у нервопатолога, у Козар-Гуріної. Дуже сподобалась приємна, уважна, оглянула і поставила діагноз, але відправила на томографію, де все підтвердилось. Консультувала по телефону, виписувала рецепт на заспокійливі, то прийшли і забрали, нічого не платили.

    Також була на Узд молочних залоз у Горобкової. Розказала, пояснила, але на те що мене турбувало(боліло), сказала, що то лімфатичний(довго оглядала те місце). Коли я з болями звернулась у тубдеспансер, то на заяву про лімфатичний довго сміялись. Виявилось, що нічого страшного там немає, синдром чогось там, після удару.