Клініка Св. Параскеви

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ivanuska, 24 Травень 2011.

  1. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    про хірурга писала тут, хірург був Костишин. Крім того ми були до нього записані перші, на 8 ранку, і він знав що перший пацієнт у нього буде хлопчик 2 місяців ( а двомісячні хлопчики взагалі то не дуже можуть чекати в коридорі, бо будяться, плачуть, їсти хочуть. какають).... але спізнився на пів години і навіть не вибачився...

    Були і в невропатолога, щось не пригадую чи я тут писла чи ні, були в Мокрої А.А. не скажу що вона настільки ж неприємна як хірург, вона ніби і дивилась малого, але не побачила очевидної проблеми, яка була. Діагноз поставила спираючись на мою розповідь про народження малого і про те які наслідки були. В заключенні ні слова не було про загальну спастику мьязів, проблеми з шиєю, відсутність певних рефлексів вона не помітила, а якраз саме це нам потім прийшлось довго і нудно виправляти масажами...

    Ну зато ноотропи ( цераксон) для профілактики прописала зі 100% впевненістю що це конче необхідно.
    Так що сказати що Мокра прям суперовий невропатолог ( спираючись на наш досвід) теж не можу...
     
  2. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Складається враження, що "Клініка св. Параскеви" (як і "Оксфорд медікал") це просто налагоджений бізнес, на жаль, зрозуміло, чого хочуть найбільше від пацієнтів. А невропатолог дійсно добрий Домінік Густавович Свинаренко (робив колись малій масажі, добре обстежує і зайвого переважно не радить).
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви



     
  4. AlinaCh

    AlinaCh New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Була минулого тижня в Параскеви в проктолога Коваля Ю. В. Поки враження ніби нормальні. Принаймі, лікар хоч щось пояснив - суть проблеми, можливі наслідки і призначив лікування. Принаймі, краще ніж в Оксворд - там відразу сказали, що нічого крім їх методу лікування геморою 1 стадії не допоможе, сказав, що таблетки і свічки не допоможуть - навіть ніякого заключення про огляд не дали, уявіть!.... В Параскеви трохи насторожила кількість аналів (а точнійше їх вартість!) але я погодилась, оскільки дуже давно не обстежувалась...
     
  5. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Дерматолог Романяк. 3 прийоми, купа аналізів.. З нею ми врешті з"ясували, що я практично здорова по її профілю, та й по усіх інших також, і проблема чисто косметична. (Хм, маю сумнів, що французькі ефірні маселка мені допоможуть, бо позбутися проблеми намагаюся не перший рік). Може, ще злощасне ВСД (а в кого його немає?) та проблеми з хребтом якось до того причетні. О, то й був привід відправити мене на МРТ та до Козар-Гуріної.
    Ну, що вам сказати, невропатолог виглядала дещо розгубленою перед моїм випадком, "невнятно" його коментувала, по суті звернення нічого путнього не сказала, виписала пігулки від ВСД (треба ж щось призначити) і.. порадила консультацію в лікаря з лікарні швидкої допомоги. Ні телефону, ні годин прийому його, звісно, не дала. Шукай те, не знаю що, і не забудь оплатити за візит. Інтересно так. Скільки то мені ще невропатологів обійти, щоб хоч щось з"ясувати і пролікувати? Може, порадьте когось в карму, будь-ласка.. І дерматолога заодно..
     
  6. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Я користувалася послугами клініки Св. Параскеви двічі.

    Перший раз - консультація проктолога Хавунки Івана Володимировича. Візитом дуже задоволена: лікар уважно мене розпитував, акуратно оглядав, був дуже привітний і поводився дуже етично. Це був мій перший візит до проктолога і я страшенно хвилювалася, ледве наважилася записатися на прийом. А після огляду вийшла радісна і з приємними враженнями. По-перше, тому, що все в мене добре, як виявилося :), а по-друге, тому, що я вперше була на такій "правильній" і професійній консультації лікаря. І коштувало це з врахуванням існуючої на той момент знижки десь близько 120 грн. - зовсім не дорого, як на таку якість послуг. Я навіть уявити собі не можу, як би відбувався огляд у звичайній державній поліклініці, і як би я себе почувала в тих умовах. Звичайно, я розумію, що багато залежить саме від професійності лікаря. Хавунці І.В. я ставлю 5 з 5-ти.

    Наступного разу я проходила УЗД щитовидки у Сімо Миколи Михайловича. Звернулася саме до нього, оскільки читала багато схвальних відгуків про його компетентність. Огляд тривав 5 хвилин, лікар дуже поспішав (це при тому, що я прийшла на півгодини раніше призначеного часу і на рецепції сказали, щоб я не чекала, а відразу заходила до лікаря). В мене навіть склалося враження, що медсестра не встигала записувати все, що казав лікар, а коли перепитувала, то він називав з пам’яті якісь інші цифри, ніж перед тим. А коли я дещо запитала лікаря, що стосувалося видрукованого заключення, він роздратовано відповів, що не бачить ніяких проблем з боку щитовидки. Я, звичайно, дуже рада, що проблем з боку щитовидки немає, і що лікар напевно таки компетентний у сфері ультразвукової діагностики. Але професійність лікаря полягає не тільки в цьому, і він мав відповісти на моє запитання, і ні в якому разі не повинен був так поспішати. Коштувала ця послуга 150 грн. Цим візитом я задоволена лише тому, що моя щитовидка здорова :).
    P.S. Я не хочу сказати, що лікар Сімо М. М. не хороший. Можливо, саме в той день він мав серйозні підстави дуже поспішати. Всі ми люди. :)
     
  7. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

     
  8. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Дівчата, хтось відвідував дорослого ортопеда у клініці Параскеви?
    По телефону мені повідомили, що там приймають два ортопеди: Недокус і Дробот.
    Порадьте, будь ласка, до кого краще звернутися, бо консультація коштує не дешево (185 грн.), тому хотілося б потрапити до хорошого спеціаліста.
     
  9. Owlet

    Owlet New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    а уролог в них є хороший,терміново потрібно брату
     
  10. kabucha

    kabucha Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Уролог в них Подік О.П не поганий лікар,але він більше по простаті ,якщо у брата проблема з нирками ,зверніться краще на Огієнка ,там і дешевше (УЗД 120грн ,консультація-100) і кращі лікарі
     
  11. AlinaCh

    AlinaCh New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Щодо проктолога - Коваля Ю. - можу сказати тільки хороше- мені він допоміг. Знадобилось навіть менше процедур, ніж він планував. Єдине, те що він назвав "легким дискомфортом" я б назвала "відчуттям болю". Але результатом я задоволена. І щодо аналізів - зовсім не порівняти з іншими лабораторіями (ранійше робила аналізи в Медісі). Все зробили швидко, вічливо та в хороших умовах. А в Медісі мені кілька разів відповідали роздратованим голосом "Аналіз ще не готові і що я можу зробити, дзвоніть завтра" :)
     
  12. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Може вже не актуально, але радила б Недокуса. Мама лікувала в нього коліно, результатом задоволені.

    Зараз лікуюся в їхнього гастроентеролога. Звати Зоряна Ігорівна. Враження дуже хороші і за досить короткий час результат замітний.
    З гінекологів звертаюся завжди до Чукліної Н.С. Вона і УЗД на місці робить при потребі.

    З дитячих зверталися до ортопеда (нажаль не паиятаю прізвища), після виявленої проблеми направив в Охматдит до іншого лікаря. На запитання чому він направляє туди, відповів що там краще орієнтуються по нашій проблемі.
    Цікаво чи керівництво клініки в курсі, що його підлеглі скеровують пацієнтів в інші медзаклади?
     
  13. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Скажіть, будь ласка, а на першому прийомі вам багато призначили додаткових обстежень?
     
  14. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Я самостійно перед прийомом записалася на УЗД органів черевної порожнини, бо знала на 100%, що нього пошле.
    Призначила гастроендоскопію, певні аналізи крові по проблемних питаннях.
     
  15. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Наталь, а шо тебе саме здивувало? то ж не є клініка "знаєм всьо і лєчім від всього", з того шо мені відомо, тому ну не бачу в тому зла для клініки. Як казав мій вчитель з німецької ще в школі: "не вміти зробити, то ліпше не робити, а порадити де знають, як то зробити, бо то теж знання, знати де роблять добре", ну і хіба ні?
     
  16. malyuvalka

    malyuvalka New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    я зверталася до хірурга з приводу проблем з колінними суглобами,перша лікарня де мені поставили чіткий діагноз,пояснили причину хвороби,в цій лікарні хороше обладнання та наче хороші лікарі,ну принаймні мені повезло на таких,ціни звичайно кусаються,але по приватних лікарнях вони практично всюди одинакові,я була рік тому,то за консультацію та огляд заплатила 100 грн,узд здається також в тому районі.:girl_smile:
     
  17. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Мені теж сказали, що аналізи можна зробита і в будь якому іншому закладі, оскільки в них буде помітно дорожче. Але я за браком часу робила в Параскеви. Те що дорого, це факт - проте час економить. В Параскеви за 2 години зрубила те, що в іншому випадку дня 3-4 робити б довелося
     
  18. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Зате рентген в них гривень сто чи більше коштує. А в сусідньому диспансері можна за 30-40 зробити ;) І час той самий.
    І чомусь- саме туди знимки легенів на опис з Параскеви несуть:girl_crazy: Певно, через великий досвід)))
    Оооо... згадала... КТ там декотрі спеціалісти пишуть шедеврально)))))) Фантастично, я б навіть сказала))))

    ---------- Додано в 20:27 ---------- Попередній допис був написаний в 20:25 ----------

    а попередні- ставили інший діагноз :) ?
     
  19. Lanasweety

    Lanasweety New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Теж хочу звернутися до гастроентеролога і пройти фіброгвстродуоденоскопію, чи знаєте скільки коштує ця процедура і чи дуже болюче? а ще цікавить, чи працює клініка в період з 1-го по 12 травня?
     
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви