Клініка Св. Параскеви

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ivanuska, 24 Травень 2011.

  1. Matrechka

    Matrechka New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Всім доброго дня! А може хтось відвідував терапевта Полєтаєву? Які враження, чи хороший спеціаліст?
     
  2. malyuvalka

    malyuvalka New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    я мала постійну проблему з колінами,мязи які по бокам від меніска дуже слабкі і колінна чашечка вискакує при любому незручному кроці, в одному з колін найшли "суглубову миш",це наслідок після травми коліна,цю хворобу лікують легким оперативним втручанням,вона найчастіше попадається у спортсменів,до того як я потрапила в Параскеви мені лікували лише наслідки після того як вискакував меніск,тобто мазюки,ренгени,електроферези і ніяких чітких пояснень.Також якщо знати до якого спеціаліста звертатися то практично всі лікарі з приватних лікарень також працюють у звичайних державних,Таким чином я найшла свого хірурга,спочатку пройшла обстеження в Параскеві а потім взнала що він ще й на хімічній приймає,то ходила туди і не платила шалених сум за кожну консультацію.
     
  3. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Вона колись була моєю участковою в поліклініці, ніби толкова, а потім, здається, стала зав.терапевтичним відділенням в поліклініці, можете іти.
     
  4. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Дівчата, не маю як читати всю тему. Підкажіть, хто робив УЗД молочної залози в цьому медичному центрі? Чи якісно, лікар все грамотно пояснює? Бо є потреба в цьому, а я так боюсь...
     
  5. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Робила минулого місяця, зі знижкою. Подивилася лікар дуже уважно, на щастя, утворень не знайшли. В одному місці (там де й не боліло) - розширення молочної протоки, роздивилася детально, щоб переконатися, що все ок, і зробила знімок. Сказала прийти профілактично через рік. Поки що це єдине УЗД молочної залози, яким я задоволена. Решта дивилися побіжно, нічого не коментували, ставили "норму", і будь здоров. Лікар дійсно доброзичлива, пояснює все, відповіла на всі мої запитання, дала поради для зняття больових відчуттів (хоч я то й сама знала :)). Нічого страшного в УЗД немає, краще зробити і знати реальну ситуацію, ніж себе накручувати..
     
  6. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Щиро дякую за відповідь, Наталь! Ви мене заспокоїли ) Я то не боюсь УЗД, я боюсь некваліфікованої діагностики і не побаченого, або побаченого навпаки.
     
  7. Charmel

    Charmel Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Дівчата, піДсКажіть будь ласка, а дитячий педіатр в клініці є? І чи можу я не ходити в свою поліклініку за пропискою, а піти у приватну клініку з дитиною? Малявочці скоро місяць буде, треба йти на зважування/заміри і тд, так от не хочеться в державну поліклініку йти до сімейного лікаря, де всі на купу і старі і малі і хворі і здорові.
    Дякую.
     
  8. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    На Броньовій дуже добре діагностують молочні залози- краще ніж у Параскеви чи у Центрі здоров я жінки.
    тут приймає Турянчик- бувша зав. дитячої поліклініки на пл. Митній
     
  10. medychka

    medychka New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    в Центр здоров"я жінки теж не рекомендую..
     
  11. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. medychka

    medychka New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Не повірите,те саме слово в слово:girl_claping: розповідала знайомим про похід в цей Центр..правда,у мене було продовження...бо прийшла з результатом УЗД(робила в знайомої в інституті генетики),де написано було кіста 0,5см...так от ,після того блискавичного "мац-мац,наступна заходьте",встигаю показати це Узд..на що у відповідь..якщо хочете почути мою думку,робіть УЗД в нас...ну,добре,пішла до них..лікар УЗД подивився,немає нічого...показую папірчик..почав по опису на папірчику шукати на моніторі(тобто у верхньому квадранті і т.д.)..накінець-то знайшов..і тут почалося...діалог між собою ведуть,ніби мене немає в кабінеті .."так це може не кіста,може це пухлина,не можна гаїти часу,пункція,пункція і тільки...і тут ,вже і відразу"..питаюсь,а хто пункцію буде брати..відповідають,що вони..питаюсь :як Ви попадете в 0,5см кісту ,якщо ви її не могли навіть на екрані знайти...відповідь ошарашила:будем старатись попасти..встала і пішла,вдогін казали,що ще до них вернусь все рівно:girl_flag_of_truce:..подзвонила знов до знайомої ,що робили УЗД,сказала,що 100% у мене кіста..пішла в онкополіклініку біля Спартаку(колись вона там була),сказав там лікар,що такі маленькі кисти не пунктують,не можливо точно попасти,що на фото з УЗД дійсно киста і призначив гомеопатію..от такі- то попадаються лікарі,які вже відразу би пунктували,різали,обрізали,навіть незнаючи точно,що і де..але так про всяк випадок,щоб касу зняти..але це,звичайно, не тільки мамологи,не тільки в цьому центрі,на жаль таких лікарів хватає в кожній вузькій спеціал.
    до речі,огляд в онкополіклініці робили по всім правилам:спочатку стоячи-руки верх,опущені,потім лягла на кушетку-руки вниз,потім за голову,просто вверх...
     
  13. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Я робила минулого року. Лікар Закаляк М.Л. Незадоволена зосвім. Я задавала запитання, на які отримувала розмиті відповіді, попросила пояснити, але лікар так в"яло відповідала, мол робить мені послугу. Так-що б радила уточняти перед записом прізвище лікаря
     
  14. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Теж робила минулого року УЗД в неї - і дуже задоволена. Все чітко і зрозуміло пояснила і показала, розвіяла мої страхи. Я отримала дуже фахову і толкову консультацію лікаря.
     
  15. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

     
  16. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Хм, я теж була в Закаляк :) В"ялою її точно не назву. Може, тоді в неї був поганий день?
    Аналогічно. От такі фломастери.
     
  17. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Дівчата, а нам двічі з малою доводилося звертатися до Костишина, щоправдв на поліклініці, і він двічі посилав нас на рентген і ставив невірний діагноз, чим мене доводив мало не до інфаркту, щоправда він не казав конкретно - у вас то-то, а казав про чітку підозру. Добре, що маю звичку в серйозних ситуаціях консультуватися з різними лікарями. В обох випадках виявлялося, що ми цілком здорові. Я розумію, що коли йдеться про малих дітей лікарі бажають перестрахуватися, але ж якщо сумніваєшся, то краще направ на обстеження на кращу апаратуру чи до вужчого спеціаліста...
     
  18. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Є. Турянчик, як тут писали. Мені вона сподобалась, трохи тисне авторитетом, знайдіть мої попередні дописи в цій темі, писала про неї детальніше.
    Але щодо іти в Параскеву заради зважування... От чесно, я начиталась що в державній клініці черги і т.д. Але скільки я там була, ще жодного разу не потрапила на чергу, взагалі. Приходила у дні матері і дитини. А в Параскеві вони ж вас не тільки зважать/поміряють, вони направлять вас на аналізи, які типу є обов’язковими, де медсестра, яка не дуже вміє ту кров в дитини брати... Направлять ще по купі всяких лікарів, які типу теж обов’язково маєте пройти. Грошей на то піде.. Дешевше вагу купити і самій дитину важити.
    І так вже по особистому досвіду. Малому минуло 6 міс. я була і в приватних клініках і державних. Єдиний випадок, що я стояла з малим в черзі 1 год. був в Параскеві))) А в державнй достатньо подзвонити до терапевта і запитати в який час можна прийти. Чи то всі мамусі подались до приватників, чи що, але я там бачила одного разу аж 1 дитину))). Натомість в Параскеві за тих два рази, що ми там були, повз нас пройшла купа дітей, та ще й дорослі з різними хворобами на рецепції, де нас з дитиною ніхто і не подумав пропустити без черги.
    Так що я кардинально поміняла свою думку про приватні і державні мед. заклади.
     
  19. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Маємо зараз серйозні проблеми із племінником (колись опишу, але ще нема діагнозу точного), Костишин теж двічі ставив неправильний діагноз, навіть після МРТ він не побачив проблеми в дитини.
     
  20. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    В Сихівській поліклініці Костишин всім знайомим діткам і моїй доні на медогляді до садка також поставив плоскостопість. Нам одразу пропонувалось ортопедичне взуття з шухляди. Два інші лікарі діагноз не підтвердили.
    Ну і ми звертались до Костишина в кінці зміни, він був випивший.
    Тепер до нього ні ногою.