Клініка Св. Параскеви

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ivanuska, 24 Травень 2011.

Партнер розділу - центр лазерного лікування варикозу Артема Чеховського
  1. Wiktor

    Wiktor New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Ну якщо вам так подобаються обшарпані поліклініки з "чудовими спеціалістами" яким ви не платите ні копійки, а держава платить 600 грн в місяць (цікаво за що живуть?), то ви до них собі ходіть. Погано, що ми всі на таке згоджуємся

    Тільки ще раз повторюю в обшарпаній поліклініці не може бути чудових спеціалістів. В загальному. Може хтось вам окремо і здався чудовим, але рівень медичних послуг в такому закладі є низьким. І відповідальні за те власне і ті "чудові" лікарі, які там сидять.
     
    Останнє редагування: 26 Травень 2011
  2. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Я думаю ви правильно зробили , що відредагували свій допис, бо те що ви мені написали, цитую: "от ви якраз і заслуговуєте на безкоштовне обстеження в обшарпаній поліклініці" не робить вам честі ні як лікарю, ні як людині.
    Борони Боже потрапити до такого лікаря, у якого на першому місці не пацієнт і його проблема, а його платоспроможність і ваш комфорт. Прикро що такі лікарі практикують в Україні.
    тут вже десь писалося, що хорошого лікаря, навіть з маленькою зарплатою в держ. установі "прогодують" вдячні пацієнти. А поганим лікарям там нічого робити, от вони і шукають як по блату "залізти" в приватну модну клініку, де висока зарплата і пацієнти йдуть туди як в престижний заклад, і вірять що там отримають за свої гроші належне обстеження.
     
    Останнє редагування: 26 Травень 2011
  3. Wiktor

    Wiktor New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    То називається корупція. Це є злочин і він карається по закону.

    Якщо ви є співучасником такого злочину, то мені дуже прикро, що ви живете в Україні і розповсюджуєте тут злочини. Я хочу жити в нормальній правовій країні, де злочинці сидять в тюрмі
     
  4. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви


    додаткові , часом непотрібні обстеження, які назначають в приватних клініках для "більш повного" обстеження-як правило це ще одна фішка для викачування грошей.
    Попри обстеження, ви плотите і за комфорт в якому працює лікар,і за акваріум, який стоїть в холлі, за екзотичних рибок, за троянду в уборній, і за туалетний папір, яким ви скоріш за все навіть не скористаєтесь.
    Ось на що йде левова частка ваших грошенят. А не на мізки лікаря.
     
  5. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

     
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    А вони не живуть, а перебиваються від зарплати до зарплати, але хіба то життя? То як казав Папанов - шоб ти жил на одну зарплату! Он так вони і живуть.
    Знаю особисто не одного такого лікаря з української поліклініки. А казати, що пацієнти прогодують, то це просто ЖАХ!!! А потім плачуться як важко жити в тій державі.:girl_devil:

    Не спрацювало посилання, то я так виділю. А я хочу щоб мені було комфортно, і я готова платити за комфорт! За тих самих екзотичних рибок і троянди в туалеті, і ЗА ТУАЛЕТНИЙ ПАПІР!!! Ви ніколи не знаєте чим вам треба буде скористатись в приватній клініці. Я не хочу щоб моя родина ходила в совкову поліклініку і давала хабарі. Я хочу заплатити за комфорт і за апаратуру і за лікаря. Якщо лікар справді вчився за покликанням і виконує клятву Гіпократа, а не гіпокрита, то я готова йому заплатити за його послуги в приватній клініці.

    Але я не буду давати йому хабарі в державній поліклініці! Не буду!!!
     
    Останнє редагування: 26 Травень 2011
  7. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Працює в поліклініці за ставку, а в вільний час підробляє приватно. Що тут поганого? Не бачу ніякого ЖАХу!!!
    Свинаренко Домінік Густавович- хороший, толковий невропатолог, працює в КЛЛЗ, його прийом там БЕЗКОШТОВНИЙ, а в вільний час приймає приватно в своєму кабінеті. Так само Гайдук Ігор Богданович, інфекціоніст, що працює в державній інфекційній лікарні на Мєчнікова. Хочеш- йди до нього в поліклініку(лікарню) ЗАДУРНО, хочеш приїде до тебе додому сам, за оплату.
    Ніхто ніц не вимагає.
    ми всі раді, за те, що ви маєте таку можливість, а що робити тим, в кого немає грошей на такі послуги?
    Хто вам казав давати там хабарі? Там маса народу лікується безкоштовно, і не все що не євро, те совкове.
    у вас ніхто й не вимагатиме хабаря, ваша справа- віддячити чи ні.
     
  8. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Абсолютно з Вами згідна!
     
  9. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Біда в тому, що вивіска "найкрутіша клініка" і найкрутіші тарифи не дають гарантії, "що тебе вилікують".
    Читав виписку з МРТ.
    Не фахівець у тій справі, але здалося, що файно "освоїли гроші" в КСП.
     
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Тю! А де сказано що будь-що дає гарантії?

    Я ж вже писала, іду до лікаря без ніяких сподівань. Якщо відчую що він мені підходить, бо в мене з ним є нормальне спілкування (фальш бачу зразу) то я буду з ним спілкуватись. Але в чому проблема якщо я хочу заплатити за комфорт?

    Я понімама, я людина не совітська і не соціялістична. Патаму твоя моя нє понімальт. (се я не до конкретної особи, а загалом)
     
  11. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    знайома Сніжної так і зробила, але:
    також обпеклася і Марточка:
    Якщо:
    а не професіоналізм, досвід, практика і бажання допомогти людині, то навіть заплативши, не можеш бути певним ,що тебе вилікують. ІМХО.

    До речі, всі знають Ромка, який лікував свою Зорянку, що вони світил з нею відвідали, хто і де тільки не обстежував- виявили що потрібне спеціальне (дуже дороге) харчування.Вони тратили великі гроші на те харчування, обмежували дитину в солодощах (по припису дохторів), а за пару років виявилось що та дієта не відіграє жодної ролі в її хворобі- діагноз геть інший. І то не "совкова" поліклініка той діагноз ставила! А "світила", вузької спеціальності! В дорогих клініках!
     
    Останнє редагування: 26 Травень 2011
  12. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Зайшла в тему, бо мене також зацікавило питання, задане в першому пості -
    Чи звертався хтось за консультацією у клініку Св. Параскеви? Які враження?
    Лише один дописувач-відвідувач клініки написав враження про обслуговування в даній клініці. Решта - роздуми на вільну тему...
    Ну чесно не розумію, навіщо надцять разів обговорювати хабарі, переваги платної/безкоштовної медицини, ставлення лікарів, те, що вже обговорюється тут
    та ось тут і ще в чорному списку лікарів....
     
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Я маю страхівку, але наразі не ходжу до лікарів і дякувати Богу!

    Чоловік ходить до того кого хоче, і власне він обирає ті клініки які йому подобаються і лікарів таких які йому відповідають. Ходив по різних «крутих» клініках і дуже в багатьох розчарувався, і був такий випадок що ми разом пішли до одного лікаря, не по-страхівці а за власні гроші. Які нам також не так легко даються. Так он мій чоловік злостився і не сприйняв того лікаря а мені лікар сподобався. Він мені сказав правду про мене і про моє здоров’я, але чоловік просто упереджено був настроєний, тому будь-що щоб сказав цей лікар мій чоловік б не почув. Ось і все про що я говорю.

    ну давайте не будемо казки розказувати один одному. Вистарчить почитати тему про хабарі і все буде зрозуміло.

    ---------- Додано в 18:03 ---------- Попередній допис був написаний в 18:00 ----------

    Я ніц не маю проти, щоб мої дописи повидаляли або перенесли.
     
  14. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Бо плутають часто готельний бізнес із охороною здоров'я. :)

    Я одразу "не міг зрозуміти", навіщо питанню 2-х дописів присвячувати цілу тему.
    Не прибив, каюся... :)
     
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    я усьо понімама. Я тіко кажу, що якщо я свідомо іду в таку клініку, то я свідома того за що плачу діньґу.

     
  16. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    давайте, тому я і описала власний приклад, як лікувалася і лікуюся абсолютно безкоштовно. До речі досить результативно. Такий самий приклад описала Сніжна.
    не всі судорожно тикають лікарям по кишенькам гроші, також не всі мають гроші на приватних докторів, але лікуватися всеодно треба.
     
  17. Marianka

    Marianka Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Відвідувала недавно Св. Параскеви. Мала проблеми зі шлунком, вирішила зробити в Параскеви гастроскопію та ренгеноскопію. В цілому я дуже задоволена, як лікарями так і результатами і звичайно сервісом.По-перше всі процедури відбуваються за попереднім записом на конкретну годину, по-друге не потрібно нести з собою рушники і т.д, по-третє лікарня доглянута, чиста, по-четверте лікар докладно розповів як до процедури так і після процедури всю необхідну інформацію, через день вічливо подзвонив мені на мобільний і пояснив мені результати біопсії, яку він взяв під час гастроскопії. З ренгеноскопією було аналогічно.
    В загальному вважаю, що хороші/не хороші лікарі можуть бути як в приватних так і державних поліклініках. Інколи за якісним обладнанням може сидіти не зовсім досвідчений лікар і навпаки. Як правило, я помітила лікарів в приватні поліклініки стараються відбирати. Зробила цей висновок відвідавши декілька приватних поліклінік у Львові. Бувають і зворотні випадки коли лікарі лікуючи пацієнта радять притримуватися певних процедур під час лікування, а пацієнт вірить, що чудо таблетка допоможе вирішити всі його проблеми без будь-яких інших зусиль. І тоді ці ж пацієнти звинувачують лікарів у непрофесіоналізмі. Все залежить від конкретної ситуації.
    Вважаю медичний центр Параскеви хорошим закладом, якщо виникнуть проблеми звернуся туди обовязково.
     
  18. Wiktor

    Wiktor New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Платять за оренду кабінету, обладнання? Мають зареєстровану медичну приватну практику, платять податки? Напевне ні, бо 99% таких докторів з поліклінік того не мають. Я добре знаю як то все виглядає зсередини. Тому не треба тут лозунгами кидатись.

    То корупція і незаконна практика, яка в кожній нормальній країні закінчується кайданками на руках лікаря. Тому ті країни і нормальні, бо там такого собі ніхто не дозволяє

    І якби ті доктори не займались такими лівими шабашками, а вимагали нормальних умов праці, то може б та медицина була б нормальною.
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    п. Вікторе, я зараз назву конкретні прізвища лікарів, які сиділи чи й досі сидять у обшарпаних поліклініках, і які є чудовими спеціалістами попри все.
    Дитячий педіатр Курій Олеся Ігорівна - працює у обшарпаній дитячій держ. поліклініці. Про фаховість цього лікаря говорять не лише дописи на цьому форумі, а й вдячність десятків мам. Жодного, повторююся жодного(!!!) разу за свої послуги особисто від мене вона не взяла навіть коробки цукерок. А мами до неї дзвонять і у неділю і у свята.
    Гінеколог Думінець Ірина Омелянівна, яка працювала у обшарпаній ЖК держ. поліклініки, а вийшовши на пенсію у поважному віці, пішла працювати у приватну клініку. Різниця полягає у тому, що у цього лікаря я та мої родичі консультувалися на протязі двадцяти років, і коли це було у держ. поліклініці , і зараз. Увага, фаховість були і тоді, коли вона працювала у звичайній ЖК ( за що по великих святах я приносила їй коробку цукерок) і потім- в часи роботи її у приватній поліклініці. Лише в останньому варіанті лікар отримує 30% від оплати у касу поліклініки. Я ж, як пацієнт, уже оплачую відповідну вартість послуг. Але рівень цих послуг у одного і того ж лікаря однаковий: що в держ. поліклініці, що в приватній.Бо тут в основі лежить власне людський фактор.
    Онколог- маммолог Цьолко в обшарпаній онколікарні на Броньовій - принаймні вже 5 жінок з особисто мого оточення завдячують йому врятованим здоров ям. Список можу продовжувати...


    тут якраз проблеми немає. Тому що обираючи конкретне прізвище лікаря з певної галузі, який має практику у держ. та прив. закладі ми просто маємо право вибору : посидіти у черзі у держ. поліклініці за "так" чи мінімальні кошти і отримати відповідну консультацію, чи отримати ту ж консультацію за великі гроші, але вже з комфортом. Я мову веду про інше : коли приват. заклад вкладає величезні кошти у обладнання.,рекламу, але кадровий склад формується за нашою "кумівською ментальністю" чи "телефонним правом". В цьому випадку, без кваліфікованої лікарської поради марними можуть виявитися і супер обстеження на дорогущому обладнанні.
    А твердження про те, що
    принаймні не зовсім коректне і професійне з боку медика до своїх же колег.
     
    Останнє редагування: 26 Травень 2011
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Отут, я з вами повністю погоджуюсь. Шкода коли зміна є лишень ззовні. Але я хочу вірити що коли є розумний менеджер той бізнес буде відповідно вести, а якщо людині на тому не залежить... ну тоді трудно.:girl_nea: