Клініка Св. Параскеви

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ivanuska, 24 Травень 2011.

  1. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Сьогодні останній день,весь день зайнятий, йде у відпустку... Кого ще?
     
  2. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Хто робив Ехо серця в Параскеві? Яка на нього ціна?
     
  3. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    В мене склалось наступне враження про цю клініку - розводять на найдорожчу, причому абсолютно непотрібну в даному випадку, діагностику (яка показує що все добре), натомість потрібну діагностику не проводять і без поставленого діагнозу відправляють додомцю. Ще виписують лікарства перед тим.
     
  4. analastanka

    analastanka тень на стене

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    А в яких саме лікарів ви були? Можна прізвища (ну, щоб не потрапити самій), будь ласка?
     
  5. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Я описала своє суб'єктивне враження від єдиного візиту в цю клініку.
    Була в невропатолога Павліш, без жодних попередніх рекомендацій. Це був лікар, до якої можна було записатись на прийом на найбличий час.
    Деталі сховаю під кат
     
  6. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Минулого року до неї попала на прийом я. З додаткової діагностики мені призначили лише рентген певної ділянки хребта, приділила достатньо часу для консультації і відповіді на мої питання... враження мої були більш позитивні ). І то особливо відчувалось на фоні попередніх вражень від професури медінституту :girl_devil:, яка мене понаправляла на купу аналізів, і ще без їх результатів понапридумували мені купу страшних діагнозів
     
  7. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Вірю... Але в мене на жаль саме така ситуація вийшла. Я досі не знаю, що зі мною. Шукаю лікаря, в поліклініці невропатолог тільки з понеділка приймає :sad:
    Дуже дивне мені отаке відношення в клініці Параскеви.
     
  8. analastanka

    analastanka тень на стене

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    А ви в лора, доречі, були? Може це якраз той випадок, коли парафія не невропатолога
     
  9. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Так, я була сьогодні в ЛОРа (в поліклініці), з його боку нема жодних зауважень.
    Тому все начебто зводиться до невропатолога.
    Буду дуже вдячна за рекомендації хороших невропатологів.
     
  10. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Оце що правда, то правда. В мене в чоловіка такі ж негативні враження: звернувся на консультацію до ЛОРа, призначили лікування, пролікувався, легше не стало; записали до іншого - аналогічно. Потім скерували до третього, бо перший як виявилось був більше дитячий, а другий - спеціалізувався на захворювання вух, а не носа :girl_mad: Купа часу, витрат, нервів :girl_impossible:
     
  11. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    спробую пояснити чуть чуть.
    У мене рік тому теж почались головокружіння, при чому деколи такі що здавалось земля їде з під ніг. Пішла до невропатолога, в поліклініку, і далі було запропоновано декілька варіантів.
    1. Припустити що це защемлення шийних хребців, яке дає такий стан, але то треба зробити рентген. І це впринципі не є терміновим, ну тобто робити можна і через тиждень якщо земля з під ніг сильно не їде.
    2. Припустити що це є судини, а тоді РЕГ, ЕЕГ, кардіограмму не завадить, ну і лікувати судини.
    3. найгірший варіант це новоутворення в голові. Ну в такому випадку найточніше його покаже МРТ.

    Я рік тому коли це все почула сама наполягла в першу чергу на МРТ, бо лікар по суті був згідний розглядати любий варант. І після МРТ, коли щось в голові відкинули як варіант, вже я далі проходила без поспіху решта обстежень.
    Можливо лікар в параскеві якраз тим і керувався, спочатку відкинути найскладніший варіант, а далі поступово шукати причину .
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Я також була в Павліш але вона мені не сподобалась як професіонал, нічого толкового вона мені не сказала, до неї би більше не піш
    ла.
    Якщо мене щось турбує іду зараз до Заяць в діагностичний центр( раджу доречі її), толкова лікарка або до невропатолога в свою поліклініку на Медової печери, є там також одна непогана,забула прізвище.
     
  13. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    аналогічно, правда в мене таке враження що вона там один невропатолог на всю клініку, про інших не чула чи то я з чоловіком і друзями не попадали на інших
     
  14. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Я була там у двох невропатологів. теж з головокружінням. Перший раз десь за місяць-два після стабілізації стану на топольній, другий раз після більш легкого приступу, який перележала вдома. Мрт не аризначали. Перевірили лише доплером аорту чи щось таке. Але нічого нового, окрім того, що сказали в лікарні, не сказали.
     
  15. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Текілла, звичайно, у кожного свої симптоми, але у моєї сусідки почалися головокружіння, і вона лікується на поліклініці, і ніхто її на МРТ не скеровував. І на мою скромну думку починати варто якраз із простішого обстеження, хоч, звичайно, якщо вже зовсім на душі не спокійно - в ідеалі таки роблять МРТ. Але це дуже недешеве "задоволення", яке має бути виправданим. Дуже неоднозначно ставляться лікарі до РЕГ - іноді виникає більше питань і хибних висновків, аніж відповідей.
    І щодо головокружіння - у мене подруга мала таку проблему аж до втрати свідомості. Обстежувалася, все списали на вегетосудинну дистонію. Але - вона здала кров на вміст заліза (саме так, з вени), і виявилося, що саме його їй бракувало. При чому гемоглобін був на хорошому рівні. Коли попила препарати стан набагато покращився. Можуть бути додаткові симптоми - від сухості шкіри до безсоння, іноді складніші порушення. Спитайте при нагоді у вашого лікаря про ймовірність такої проблеми у вас.
    Ще з найпоширеніших причин описаних вами станів є защемлення нерву. Дуже б рекомендувала зробити також УЗД судин шиї і можливо голови. Але то мав би порадити у кожному конкретному випадку компетентний лікар.
     
    Останнє редагування: 11 Жовтень 2014
  16. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    В сфері надання послуг визначальним фактором є рівень задоволеності клієнта. Я очікувала, що мені встановлять діагноз і призначать лікування. Ну, але точно не прийшла в клініку для того, щоб вийти від лікаря з тією ж проблемою, з якою прийшла + мінусом на рахунку. Це все, що я хотіла донести в цій темі стосовно мого досвіду в Параскеві.
     
  17. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

     
  18. Tequila

    Tequila Well-Known Member



    Призначила, наскільки я розумію, підтримуючі препарати, які вирівнюють стан при проблемах з вестибуляркою: пірацетам (для покращення кровообігу в мозку, пам'яті, при порушення відчуття рівноваги), армадин для покращення кровопостачання до мозку, бетасерк, при вестибулярних порушеннях із запамороченнями, диклак гель і супрадин.
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

     
  20. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Про доцільність мрт з першого прийому.
    В молодого родича минулої осені були головокружіння. Перевіряли простішими методами. Знайшли завужені судини, трохи защемлення не то їх не то нервів якихось, підвищений холестерин. Тобто ніби щось є, але не катастрофічне, і невелике лікування плюс дієта стабілізують стан. Лікуючись в лікаря, ще проконсультувалися паралельно в іншого. Нічого страшного не бачили. Але через деякий час ( бо лікування треба іноді повторювати і деякі показники контролювати) зійшлися на тому, що все таки то був мікроінсульт. Без виражених якихось порушень ( на першому прийомі було дуже багато різних тестів на виявлення порушень координацї і тд). І власне мрт могло б показати чи був то мікроінсульт. Потім вже пізно було робити мрт. А от якби точно знали, то і в рекомендаціях були деякі зміни.