Клініка Св. Параскеви

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ivanuska, 24 Травень 2011.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

     
  2. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Характер головокружінь буває різним (під час інсульту, чи систематично, в певний час чи за певних обставин і тп), ще можуть бути інші супутні симптоми. Тому певно не завжди є виправданою така дорога діагностика. А те, що лікарі мають бонуси за скерування на обстеження не секрет. Добре, якщо лікар справді бачить таку потребу, а не думає про свій добробут.
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  3. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Головокружіння були не тільки під час мікроінсульту. А з тиждень, до того як звернулися до лікаря. І навіть зараз за певних умов можуть бути. От на зараз є точна причина, є конкретні випадки після певних умов. А тоді..
    Про направлення і відкати це звісно відомо. Але як відрізнити де дійсно необхідність, а де бажання підзаробити? І навіть консультація в кількох лікарів не завжди дає відповідь.
     
  4. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Цікавить дорослий офтальмолог, кого порадите?
     
  5. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Або самому добре розумітись в медицині/бути лікарем або логічно-інтуїтивно робити висновки, виходячи з обставин конкретного випадку.
    В мене вже був досвід із безпрецендентним встановленням діагнозу на ту ж тему, можливо, тому я зараз так поставилась до призначення лікарем МРТ.
     
  6. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    ТУт уже кожен для себе вирішує.
    Те, що у вашого родича був підвищений холестерин (особливо важливо значення коеф атероенності) уже є суттєвим показом аби у комплексі з іншими симптомами припустити ймовірність мікроінсульту і скерувати його на МРТ. Тому дивно, що якраз у випадку вашого родича йому одразу МРТ не запропонували.
     
  7. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    а робив хтось цифрову дерматоскопію? вагаюся чи робити?
     
    • Корисно Корисно x 1
  8. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    і мене цікавлять відгуки. Якщо в когось ще появився досвід лікування у цього лікаря, поділіться інформацією, будь ласка)))
     
  9. lizarda

    lizarda New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Хто може порекомендувати хорошого гінеколога з цієї клініки?
     
  10. not

    not New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Найкращий гінеколог в Параскеви це Чукліна Наталя Степанівна.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  11. Prosto Eva

    Prosto Eva Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    А які ціни на звичайний гінекологічний огляд?
     
  12. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    260 грн, якщо не помиляюсь, була 3 тижні тому.
     
  13. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Підкажіть, є там зараз хороший ЛОР?
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Бариляк та Юрочко там мають певні години
     
  15. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Була вчора, консультація( огляд та кольпоскопія) 325 грн, узд-250 (транвагінальне). Мазочки не брали.
    Була в Чукліної, сподобалась , уважна, приємна.

    ---------- Додано в 21:10 ---------- Попередній допис був написаний в 20:59 ----------

    Хм...подивилась в них на сайті, то комплексне обстеженне в гінеколога 858 грн, а включає в себе значно більше
    Консультація гінеколога
    Забір матеріалу на дослідження
    Цитоморфологічне обстеження
    УЗД жіночих статевих органів (інтравагінально)
    УЗД молочних залоз
    Аналіз видалення із сечо-статевих органів
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  16. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Коли я телефонувала, щоб записатись то мені запропонували цей пакет послуг. Але я відмовилась. хочу додати,що телефонувала до них у неділю і натрапила на таку приємну працівницю, вислухала порадила, що робити і на які аналізи піти.
     
  17. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Власне, мене страхова компания записувала на консультацію - тому мені незручно навпаки, бо тепер ще аналізи додаткові здавати, на узд грудей в інший період циклу, біопсію і т.д....
    Напевно, варто спочатку самій дзвонити в клініку, а потім в страхову :sad:
     
  18. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Напишу ще й тут. Читала на сайті у них є дитячій хірург- тобто вони мають право проводити операціі під загальним наркозом? І проктолог чи консультує дітей. Загалом чи варто туди звертатись чи в державній буде не гірше?
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    там більша половина хороших лікарів паралельно продовжують працювати в державних закладах ( наприклад, серед дорослих хірургів там двоє- які працюють у військовому госпіталі, один- в клінічній лікарні. І той же дитячий- практикує в Охмадиті). В Параскеви не проводять складних хірургічних втручань В них є лише хірургія одного дня ( тобто такі втручання, які не потребують стаціонару на кілька днів). Тому проконсультуйтеся у них чи ваш випадок підпадає під хірургію 1 дня. Думаю, оскільки у вас зовсім малесенька дитинка, то вам краще в Охмадит звертатися, а не в Параскеви за втручанням ( якщо вам на цьому дитячому хірургу розходиться)
     
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Цей гінеколог радила мені зробити аборт через те, що я приймала таблетки від глистів. Довела мене до істерики. Але Бог дав розуму, і я маю чудового розумного хорошого синочка. Цього лікаря ніколи б нікому не порадила!!!
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 1