Клініка Св. Параскеви

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ivanuska, 24 Травень 2011.

Партнер розділу - центр лазерного лікування варикозу Артема Чеховського
  1. Lana1910

    Lana1910 New Member

    Була на обстеженні органів травлення. Комплексне УЗД черевної порожнини робила Костюк О.В. - дуже приємна людина, гарно і неспішно все пояснювала та показувала на екрані, спочатку я і не зрозуміла, що звертається до мене, думала до асистента. Подивилася всі органи досить детально навіть захопила і ті, що не входили в перелік, сказала що є час, то чому не глянути, приємно))).
    Ендоскопію робив лікар Артюшенко, також хороший лікар. Зробив все безболісно акуратно і швидко. Процедура і направду не болюча, проте дужееееееееееееее не приємна аж до сліз.
    Ну і звичайно все як завжди без черг і спокійно. Рік тому була на УЗД у гінеколога Дубець, то також залишились враження якнайкращі. Це був плановий перший огляд при вагітності 12 тижнів, дивилась також дуже ретельно, по кілька разів все перевіряла, ще тоді сказала, що схожий на хлопчика так і було. У 20 і 36 тижнів ходила до інших спеціалістів в другі приватні установи, то все було як конвеєр ще і чергу відсиділа незважаючи на попередній запис.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Підкажіть будь ласка, скільки зараз коштує консультація невролога? А то задовбали головні болі і шум. Вже рік домахує. Пора шось з тим робити.
    А 2 чи 3 роки тому зверталась туди зі шлунком, ніби все добре. Хоча й довго лікувала.
     
  3. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    а можна ціни в пп?
     
  4. darysj

    darysj Active Member

    І мені будь-ласка ціни в ПП.Дякую
     
  5. Були в нього на прийомі, а то мене вже дістали бабусі з тими плоскими стопами. Дуже позитивний лікар, він нас повністю оглянув, бабусь заспокоїв, а нам перелік вправ для дому дав і казав килимок купити.

    Сама установа також порадувала, видно хоч за що гроші плачу, а не так як в поліклініці – брудно, темно, убого, а гроші на кожному кроці плати (аналізи, бахіли, голки, кишені)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Цікавить дит дерматолог Андрущак .Чи хтось у неї уже був, якщо так, які враження?
     
  7. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Напишу негативний відгук....хоч такого ніколи не роблю але щоб хтось не попався на мої "граблі"...про лікаря з цієї клініки...Ім'я не пам'ятаю але знаю, що ще вона працює паралельно у Залізнодорожній, лікар-нефролог. Моїй Каті тоді було 1,5р, з лікуваням цього нефролога, ми загребли на Орлика в стаціонар в дуже важкому стані, з діагнозом - піелонефрит нирок, з температурою 39,5-40. Найважливіше те, що я дуже довірилася цьому лікареві і чітко дотримувалася всіх вказівок...я ще тоді була "зелена" в тих справах і навіть недодумалася проконсультуватися в іншого лікаря для підстраховки. Лікувалися ми довго, десь 2-3 тижні і аналізи здавали постійно (що тоді було дуже і дуже недешево, може на це і ставилася ставка клініки, не можу стверджувати)...не знаю, що було причиною такого неуспішного лікування... неуважность в нашій справі, чи покладання на випадок...й досі не розумію на, що покладався лікар, ну точно не на розрахунок і цифри в аналізах, які вже були сумнівними і потрібно було діяти рішуче....але дійшли ми не до виздоровлення, а до ще гіршого стану доці. Результат - швидка з лікарями нас рано-вранці забрала в стаціонар.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  8. Epine

    Epine Well-Known Member

    Може хтось був у гастроентеролога в цій клініці. До кого варто звернутись?
     
  9. Kseniya

    Kseniya New Member

    Доброго дня! Мені потрібно видалити поліп ендометрію матки. До кого із врачів звернутися і який спосіб видалення вибрати? Ще б ціну хотілося б знати за послуги центру.

    Підскажіть, будь-ласка, хорошого мамолога.
     
  10. Lamiya

    Lamiya Active Member

    Маю схожу проблему. Теж потрібно видаляти. Ходила на УЗД до Чукліної (результат узд дуже детально описаной, навідміну від попереднього УЗД в поліклініці, навіть сказала з якої сторони ніжка поліпа), тому подумую про процедуру видалення в неї. Краще робити гістероскопію, це коли вводиться гістероскоп, який видає зображення на екран, ніж просто насліпо видаляти. Відносно ціни то передзвоніть по телефону який є на сайті (вам потрібна вартість на передопераційний пакет аналізів + наркоз + сама процедура гістероскопії).
     
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Чи проходив тут хтось комплексне обстеження організму недавно? Поділіться враженнями.
     
  12. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Хто вже був у них на Сихові? Який там лікар узд робить?
     
  13. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Цікавлять свіжі відгуки про гастроентеролога Подольську.
     
  14. Epine

    Epine Well-Known Member

    А що саме цікавить? Я була десь місяць тому. Ніби нормальна. Детально оглянула. Але в мене нічого серйозного, тому і писати особливо нема що...
     
    • Корисно Корисно x 1
  15. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Цікавить, чи хороша лікарка, яке лікування виписує, чи нормальні дає поради і рекомендації, чи дуже на всякі-різні аналізи і обстеження посилає і таке схоже... Моя лікарка пішла в декрет. Я 31 березня "ковтала" зонд у діагностичному центрі на Пекарській (скеровувала терапевт), хочу, щоб дала поради і виписала лікування на поставлений діагноз і ще маю пару запитань. Ну і ціна за консультацію (можна в карму або в пп).
     
    Останнє редагування: 20 Квітень 2015
  16. Epine

    Epine Well-Known Member

    Якось не можу оцінити, ніби непогана. Я робила узд внутрішніх органів і заг. аналіз крові, з результатом пішла до неї. Вона мене детально оглянула, подивилась аналізи, сказала зробити аналізи калу і сечі і якийсь там аналіз печінки ( разом десь 800 грн) і призначила таблетки гомеопатичні сумісні з гв. За огляд заплатила, здається, 350 грн. Вдруге до неї не ходила, бо аналізи були внормі.
     
    • Корисно Корисно x 1
  17. Epine

    Epine Well-Known Member

    Вона в Параскеви ніби найкращим гастроентерологом вважається.
     
    • Корисно Корисно x 1
  18. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    упс...
    а можна аналізи в іншій лабораторії зробити, чи вона "вірить" тільки тим, які в Параскеви роблять?
    так про всяк випадок питаю...
     
    Останнє редагування: 21 Квітень 2015
  19. Epine

    Epine Well-Known Member

    Та я якось і не питала, але думаю, що можна. Бо по цінах справді не дешево. Ви ж не зобов'язані робити аналізи лише в них. Мене просто час піджимав, бо їхала зі Львова на місяць. І до неї черги дуже великі. Мені треба було перед поїздкою сходити, а все було занято. То просила дівчат-консультантів, щоб якщо щось звільниться набрали мене. Передзвонили десь за годину і сказали, що за дві години звільнилось місце.
     
    • Корисно Корисно x 1
  20. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Дівчата, чи можете порекомендувати хорошого ендикринолога з Параскеви?