Клініка Св. Параскеви

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ivanuska, 24 Травень 2011.

  1. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Заертались до нього на плановий огляд, сподобався, прискіпливо оглядав малого, надав багато корисних рекомендацій.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Jeanjerry

    Jeanjerry Active Member

    Теж були у нього, відгуки позитивні, роздягнув, оглянув, все чітко пояснив. Задоволені я і малюк, який бавився іграшками. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. woolf

    woolf Well-Known Member

    Вчора зробила МРТ в клініці - гарно, чисто, акуратно, обслуговування на висоті. Що скажете про невропатологів, що там працюють, вартує сходити? (проблеми зі спиною).
     
  4. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    і мене цікавить
     
  5. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Тут вже раніше багато обговорювалось про невропатологів, а можливо ще й в темі про невропатологів. Була там в Павліш-не рекомендую, не толкова абсолютно
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 1
  6. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Була сьогодні в невролога Качанова. Ше й пересенка як виявляється. Якби не була сама медиком, напевно вже б собі труну замовляла. Ше таких бздурів не чула навіть від "вчорашніх" студентів в державних установах.
    Ганьба таким лікарям та ше й в таких порядних установах. КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ до неї звертатись!!!
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 1
  7. Marlada

    Marlada Well-Known Member

    Менi теж не сподобалось, не раджу. Спiлкувалась зверхньо, призначила непотрiбнi дослiдження, та ще й пiд час консультацii почала з'ясовувати, чому у нас така висока знижка на обстеження. Після консультації знижку скасували - сказали, що у нас вона була помилково.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Дуууже зверхньо. Питання задати не можна, розказати не можна. Лише точно те шо вона питає. Бо типу я є шось, а Ви ніхто.
    А досліджень то весь організм виявляється в мене не такий, хоча 28 років був такий. А тут я до неї прийшла і вже все не то. От в мене тиск орієнтовно 110/70 все життя. я її кажу шо то моя норма, вона каже а з чого ви взяли шо то норма? і то з десяток таких бздурів за пів години.

    Робила мрт в іншому місці, так воно їй не сподобалось. Бо там зверху трошки є рідина, а вони написали шо це варіант норми. Рентген шиї, рентгенологи поставили нестабільність одного хребця, вона глянувши сказала шо то неправильно, шо там нестабільність трьох хребців. Причом рентген роблений у них. Вона таке враження шо сама розумна у всьому. А ліків понаписувала десяток, глянула ціни, аж недобре стало((

    п.с. ну може хтось підкаже чи є там НОРМАЛЬНІ неврологи? а то з такими виходить шо багато років жила без болячок, а закрутилась голова, то вже хоть в гроб себе клади.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Була сьогодні в невролога Павліш. Хоть і читала тут шо не дуже, суто мені сподобалось. Дуже приємна (порівняно з Качановою небо і земля), на всі питання дала відповіді, не шукала неіснуючих болячок. А далі, незнаю шо далі. Принаймі всі підряд препарати не призначала.
    п.с. я незнала шо там лікарі бачать шо інші пишуть. І вийшла не гарна ситуація, те шо Качанова писала, відкрилося в Павліш. Аж незручно було, прийшлось культурно обісрати Качанову.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Emiliavictoria

    Emiliavictoria New Member

    Привіт.в мене донечка 3 міс.хотіла б обстежити її в педіатра,ортопеда. розвиваємось добре але боюсь щось пропустити.в нашій поліклініці окрім зважування і вимірювання зросту більше нічого не роблять.хто обстежував своїх малюків і які у вас відгуки?в них є пакет який включає декілька лікарів і аналізів але я незнаю чи є доцільність його брати.можливо розпочати я огляду педіатра.а дальше по потребі?
     
  11. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Хтось робив узд в Лещишин З.В.?
    Записалась до неї на узд судин. Але гугл ось таке про неї видає:
    "лікар Лещишин Зоряна Василівна сказала дати ій 100 гривень за обстеження судин на нозі а ще від неі тхнуло перегаром як від прокуреного і спитого алкоголіка.Хіба т ака особа може працювати лікарем?"

    аж страшно))
     
  12. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    А може хтось стояв недавно, або стоїть зараз на обліку в клініці Параскеви? Скільки коштує облік і що туди входить? І чи можна аналізи здавати не у них?
     
  13. pingvinchyk

    pingvinchyk New Member

    Якраз зараз стою на обліку в клініці Параскеви. Оплата обліку по триместрах. За другий триместр заплатила 2800 грн, третій коштує біля 1500. В облік входять аналізи, консультації гінеколога та УЗД. Чи можна аналізи здавати не у них я не цікавилась. Якщо маєте питання - пишіть) Радо відповім
     
  14. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    зробила. страшилка не підтвердилась:dntknw: не скажу шо дуже приємний лікар, але і неприємним не назву. по обстеженню претензій нема.

    п.с. але всеодно враження шо ця клініка стала конвеєром. звертавшись в 2012 мені якось більше там подобалось. можу помилятись, незнаю. можливо таке враження пов"язане з тим що з першого разу попала до поганого лікаря.
     
  15. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Дякую!)
    А в кого на обліку стоїте? Я була на прийомі в Молчанової на Кульпарківській- сподобалася, я б стала до неї на облік, але хз який вона лікар. Уздистка то була аж надто солодка, забула прізвище. Але загалом узд сподобалося, на 12 тижні, можливо, знову піду до них.
    Якщо в них можна стати на облік, але здавати аналізи в Сінево ( відповідно, сподіваюся, облік буде дешевшим) - то я б стала в них. Просто маю можливість брати картку на знижку в Сінево, тож шкода переплачувати за аналізи в Параскеві.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. pingvinchyk

    pingvinchyk New Member

    В Голубки, досить приємна жіночка. Мені подобається, що не треба в чергах вистоювати та й близенько мені
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Скажіть, будь ласка, може хтось був в кардіолога в Параскеви? Когось порекомендуєте?
     
    Останнє редагування: 31 Серпень 2015
  18. Tratata

    Tratata Active Member

    Порадьте, будь ласка, педіатра в клініці Параскеви. Завжди лікувались в Кушпіт, але вона в декретній відпустці, і щось я розгубилась до кого записатись :sad:
     
  19. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    дівчата, привіт. хто лікувався в Подольської (гастроентеролог) ? в мами хронічний хімічний гепатоз (отруєння хімікатами дворічної давності) дуже радять ту лікарку. і скажіть чи правда там можна записатися на суботу на прийом?
     
  20. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Там гастроентерологів ніби всіх хвалять) на суботу можна якщо це субота того лікаря, наскільки я зрозуміла це одна субота в місяць