Клініка Св. Параскеви

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ivanuska, 24 Травень 2011.

  1. magic

    magic Well-Known Member

    Ми пару разів були у Турянчик - ніби непогана.. Малого добре оглядала, слухала (ми мали лагінгіт перший раз), прописала лікування, правда вона не обійшлася без виписання антибіотика..
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Fiyalka

    Fiyalka Active Member

    Дівчата, хто робив фолікулометрію напишіть в пп яка ціна.
     
  3. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    А хтось був на консультаціях лікарів по гарячих інтервалах? Замітила шо буває -40%, але чомусь там далеко не всі лікарі бувають. Невже до них постійно такі черги?
     
  4. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Записані до лора Павлюк Петро Стефанович. Йдемо на консультацію з нашим паракоклюшем. Бо вже холодні від того кашлю.
    Хтось в нього був?
     
  5. Zhaba

    Zhaba Member

    Познайомилась з клінікою минулого тижня. Була на Кульпарківськів в гінеколога. Враження приємні, навіть дуже. Я гінекологів боюсь до чорта і не мала саме того "свого" доктора. Поки що доктор, яка мене обстежувала, Луців Ірина "саме той" доктор. Але ціни!! Віддала півтори тисячки. Лише забір аналіза коштує більше 100 грн!!
    Поцікавилась аналізами крові. Цікавилась глікезованим, який в Медісі, скажемо, з вартістю забору коштує чуть більше 100 грн (минулого року), тут 250. Сервіс +, ціна завищена, як на мене. Але ніхто туди не заставляє йти :). Ринок, конкуренція. Ще багато чого тре обстежити, але буду ходити від зарплати до зарплати.
     
  6. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В Параскеви роблять забір аналізів, а вже самі аналізи роблять в тому ж Медісі. Тому і ціна вища, бо ж тре заробити. Лікарі не заставляють аналізи в них здавати, можна в Медісі чи Синево, дешевше виходить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Якщо порівнювати до європейських цін, то враховуючи рівень, це ше якраз дуже дешево. А якщо рівняти до українських зарплат, то дорого. В любому випадку хороша альтернатива давно віджившій державній медицині. Ще б побільше таких клінік, більша конкуренція - вища якість послуг.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Але на облік не захотіли мене взяти з умовою, що не буду аналізи в них здавати, а хочу сама в Сінево.
     
  9. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Може це специфіка обліку. Бо ми проходили сімейний комплексний огляд, то вони казали, що їм без різниці, де аналізи будем здавати. Можна в Медісі і Синево.
     
  10. Zolotko

    Zolotko Well-Known Member

    А я стою на обліку вагітності в Параскеві в Пелика А.С, дуже задоволена. Приємний уважний лікар, + всі аналізи і обстеження можна пройти в одному закладі, і не бігати по Львову.
     
  11. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Мені зручніше і набагато дешевше було б здавати аналізи в Сінево, бо маю можливість позичити картку на 50% знижки. Там і здаватиму, тому ще думаю над обліком.
     
  12. Zolotko

    Zolotko Well-Known Member

    І ще хочу запитати - а чи має хтось досвід відвідин уролога в Параскеві?
    Потрібно для чоловіка, бо жоден уролог поки точного діагнозу встановити не зміг...
    --- дописи об"єднано, 18 Вересень 2015 ---
    На облік в них можна стати лише "пакетом" - там пакети для вагітних 1,2 і 3 триместри, це аналізи, консультації лікаря і узд.
    Інакше не беруть на облік.
     
  13. quinny

    quinny New Member

    Була в нього у серпні, вода потрапила до вуха і ніяк не виходила, тиждень так проходила, від шуму у вухах голова боліла страшенно, заклало ніс, записалась до цього лора, дуже приємний лікар, обстежив якимось апаратом, поставив діагноз тубоотит, виписав купу лікарств(на 300 грн), все пройшло через тиждень, дуже задоволена, за прийом у касі дала 230 грн
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Що можете сказати про їхніх УЗД-истів? Кого порадите і чи узд-ист дає коментарі чи посилає до лікаря за цим.
    Турбують болі чи то важкість під грудьми. Маю проблеми із лущенням шкіри, що теж повязують із внутрішніми органами. Потрібно перевіритися.
     
  15. Zolotko

    Zolotko Well-Known Member

    Я була на УЗД в лікарки Голубки. щоправда, це узд по вагітності. тривало майже годину, дуууже детально все роздивлялася, пояснювала, відповіла на кожне моє запитання. дала детальне роз"яснення всього що цікавило. я задоволена.
     
  16. Dashylja

    Dashylja New Member

    Дівчата підкажіть будь ласка, шукаю клініку щоб пройти повне медичне обстеження. В перескеви є пакет вартістю 2500 мінімальний і оптимальний 4500 приблизно. Думаю взяти мінімальний, але переживаю шоб по ходу не вилізло ще купа доплат, хтось там проходив таке обстеження? Ваші враження? Чи можете порадити ще якусь клініку де роблять обстеження всього організму, бо бігати по різних лікаряхв різні клініки зовсім не хочеться. Буду дуже вдячна за ваші коментарі)
     
  17. Allo

    Allo Active Member

    Ті сюсюкання, як на мене, аж занадто. Плюсом є те, що в черзі стояти не потрібно і повторювати свої дані, скарги - все є в системі.
    Луців Ірина старається, гарно все пояснює, але от на УЗД не вистачає ще практики. Мою проблему вона не побачила, хоча для іншої лікарки, яка приймає кожного дня безліч пацієнтів, це було дуже легко.
     
  18. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Вам майже годину тримали датчик на животику?:girl_sad::girl_in_dreams:
     
  19. Zolotko

    Zolotko Well-Known Member

    ні, просто лікар пояснювала, відповідала на запитання, от і вийшла година)
     
  20. VikysyaL

    VikysyaL New Member

    Дівчата, чи можете порекомендувати хорошого венеролога з Параскеви?