Клініка Св. Параскеви

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ivanuska, 24 Травень 2011.

  1. monblan

    monblan New Member

    Доброї ночі!
    Скажіть,будь ласка, можливо хтось з вас був на консультацію до ендокринолога - Гнатів Анна Зіновіївна ?
     
  2. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    @monblan я була. Зараз в неї лікуюся. Наразі враження якнайкращі, тому що завдяки їй вдалося виявити корінь моїх проблем зі здоров"ям і за три місяці прийому призначених нею ліків відчуваю результат. Спокійна, все гарно пояснює, вселяє оптимізм в пацієнта:)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  3. monblan

    monblan New Member

    Дякую Вам! Перечитала багато повідомлень і були деякі побоювання. Скажіть,будь ласка, скільки разів за цей час Ви були у неї на прийомі?
     
  4. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Наразі двічі. Оце якраз планую третій візит для контролю стану, аналізів і коригування лікування.
     
  5. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    У неї мій чоловік спостерігається протягом 3 років приблизно. Старається пояснювати і давати відповіді на питання, використовуючи якомога менше медичної термінології. Пояснює все так, щоб людина зрозуміла. Враження - якнайкращі. Дуже хороший спеціаліст. Одним словом, - чоловік рекомендує :girl_yes2:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Monica

    Monica Member

    З квітня цього року спостерігаюсь у гастроентеролога Подольської Зоряни Іванівни. Моє лікування остаточно не закінчилось, але лікар здалась толковою, знаючою, уважною та доброзичливою. На усі питання я отримала відповіді. Звичайно, ціни у них «кусаються»: консультація коштує 360 грн. У травні робила УЗД органів черевної порожнини, у лікаря Сімо Миколи Михайловича (450 грн.) – професійно, фахово, знову ж таки, мені відповіли на усі питання.

    Дівчата, а хтось робив у цьому центрі колоноскопію (лікарі Артюшенко або Гула)? Якщо так, напишіть, будь-ласка, в ПП.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Хтось робив УЗД серця дитині у Барабаш О.С.? Чи краще їхати в Чорнобильську до Бурак Т.В.?
     
  8. In4a

    In4a Well-Known Member

    Ми робили пару тижнів тому. Лікар справила приємне враження, сам апарат УЗД сучасний, ну і сама атмосфера, звичайно, налаштовує на позитив.
    Подруга робила УЗД в медінституті, то сказали, що дитині потрібна нетермінова, але операція; через деякий час вона зробила УЗД в Охматдиті, то там не підтвердили діагноз, сказали, що все добре. Тепер думає над третім варіантом: в Параскеву чи в Чорнобильску. Я - за Параскеву, бо думаю, що обладнання там краще.
     
  9. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я схиляюсь до Параскеви, але не знаю цієї лікаря. А в Чорнобильській у Бурак ми вже 3 рази робили. Нам її рекомендували як гарного спеціаліста. Хоча устаткування в Параскеви таки краще. Тому думаю цього разу звернутись саме туди. Ну і в Чорнобильську заздалегідь треба записуватись, а в Параскеви - ні.
     
  10. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Виникла нагальна потреба почистити корки в вухах. До "свого" Бариляка в державне не встигла, а в Параскеви він сьогодні не працює. Попала до Кочан О.Я. Порівняно з державним все дуже класно. В мене часто пробки робляться, і я їх панічно боюсь чистити. Сьогодні мені почистили гачками, більше я не боюсь їх чистити)) раніше в приватне ніколи не звертась і тепер мій висновок, який би лікар хороший не був, але апаратура набагато збільшує його продуктивність. Але... Заплатила 422 грн, спочатку щелепа обвисла за шо, а потім зрозуміла, за все сучасне треба платити.
    Одним словом рекомендую:i-m_so_happy:

    Ще відпишусь, лікуюсь у невролога Павліш В.Є., не вилікувалась повністю наразі, але за 3 місяці зміни в кращу сторону дуже суттєві.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. kewa

    kewa Well-Known Member

    просто у вас сірчані кірки були такі,що можна було витягнути гачком.і гачок не новшество,його лікарі мають і в державних установах.
    даааа........ суму ви заплатили круту
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Natalyia

    Natalyia New Member

    Я з мамою була разів 5 (в мами цукровий діабет). Дуже хороший спеціаліст! Все акуратно і доступно пояснює. Зайвих аналізів не виписує (навіть навпаки намагається зменшити кількість аналізів, якщо і без них зрозуміла загальна картина). Періодично 2 рази на рік ходимо. Рекомендую.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    @pingvinchyk, ще маю до вас питання по обліку. А різних лікарів проходять в них же (ну окуліст там, ендокринолог) і то входить у вартість обліку? Чи ні?
    дякую!
     
  14. pingvinchyk

    pingvinchyk New Member

    @Bulavka Ні, на жаль, не входить у вартість. Але цих лікарів можна пройти і в себе в поліклініці, головне, щоб вони в книжечці розписались.
     
  15. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    я чому і питаю, бо сьогодні була в поліклініці і трохи в шоці)))
     
  16. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    В мене лікар наполягав, щоб терапевта пройшла в них, а окуліста, гора і стоматолога, де хочу. Якщо берете пакет першого триместру, то ніби входить у вартість. Але він десь 4 тисячі +- коштує, якщо не помиляюсь

    Sent from my MI PAD using Tapatalk
     
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А можна про цей випадок детальніше. Бо щімить деколи не лише у робочі дні))). До кого ходили, що Вам робили, чи допомогло, скільки коштувало? Дякую!
     
  18. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Зі свого досвіду, найкраще допомагає курс масажу, якщо не виходить, то п"ю Мидокалм, це не знеболювальне, одразу легше після нього не стане, і останній раз обійшлася просто німесилом. Дуже швидко допоміг
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    @Ahaha, а до саме Ви звертались?