Клініка Св. Параскеви

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ivanuska, 24 Травень 2011.

Партнер розділу - центр лазерного лікування варикозу Артема Чеховського
  1. Wiktor

    Wiktor New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Україна знаходиться на останніх місцях в Європі по основним медичним показникам у всіх галузях медицини. Кількість інсультів, інфарктів, абортів, інші показники захворюваності і смертності найвищі в Європі. Якість медичних послуг, рівень поліклінічної і стаціонарної медичної допомоги, медичної науки і медицини в цілому нижче плінтуса. Відповідальність за такий трагічний стан справ в вітчизняній медицині несуть також і насамперед лікарі. Тому не треба тут кидатись лозунгами, що мало що варті. Статистика і дійсний стан справ показує, що "чудес" в медицині у нас зараз немає
     
    Останнє редагування: 26 Травень 2011
  2. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

     
  3. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви


    Всім одинаково вгодити не можна. Обпектися можна і в державній і в приватній клініці, за одні і ті ж гроші. Тільки в приватній можна деколи щось вимагати, оскільки платите офіційно, а не втіхаря. І, на мою думку, в більшості все залежить від добросовісності лікаря, а не закладу!
     
  4. ivanuska

    ivanuska New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Бачу, що я зачепила болючу тему :) Скажу одразу - КСП - мені дуже сподобалась. Сподобалось все! Ціни не такі вже й великі - перший прийом - 110 грн, повторні - 50-55. А скільки ви пхаєте в кишеню лікарю в держ. клініці? Стільки ж. Аналізи, УЗд - не заставляють робити в своїй клініці. Просто треба принести лікарці. Я робила аналізи і УЗД все таки там, оскільки в моїй домашній клініці лаборантом працює сліпенька бабуся і її результатам я не довіряю ( маю підстави). Огляд дитини тривав годину! Я вперше таке бачила!!!! Аналізи на протязі години прийшли лікарці на комп"ютер. УЗД - я зрозуміла, що раніше я УЗД НЕ робила!!! Мене просто дивились по телевізору :sad: В КСП - огляд теж тривав десь 20 хв (нирки і сечовий) . Усе детально пояснили, розписали. Я просто в захопленні. Не знаю, який компромат там надибав Левандівка, але я тепер до вузьких спеціалістів ходитиму лише туди! Педіатра нащастя маю дуже хорошого на Орлика, бере ті ж гроші, що й педіатр в КСП, але я вже до нього звикла, а от вузькі специ і аналізи - тільки в КСП. Просто відчуваю себе там ЛЮДИНОЮ! І ще раз наголошую - ціни там не такі вже й великі, у нас просто ще залишились совковські упереддження до буржуазних зручностей. Я руками і ногами голосую за цивілізацію, якість, професійність. А якщо в КСП зустрівся з непрофесійністю, то за свої гроші, які офіційно заплачені, я в такому випадку б добряче погрюкала б там кулаком і закатала неабиякий скандал. І думаю, що власники клініки були б мені за це лише вдячні. А в державній клініці навіть якби я влаштувала скандал, то ефект навряд чи був би якийсь взагалі :sad: Але ще раз кажу - мене там влаштувало все! Я голосую за КСП - співвідношення ціна- якісь там просто супер. За цілком нормальну поплату отримуєте високоякісні послуги.
     
  5. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    ніскільки.
    в державній клініці приймають безкоштовно. я попала на чудову лікарку, для якої головне- результат лікування, а не грошова винагорода.
    от тільки є лікарі від Бога, а є лікарі від долара (гривні, євро...) То лікування в таких ескулапів діє по принципу лікуватися даром- даром лікуватися. От в чому біда.
     
  6. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

     
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

     
  8. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    зверніть увагу, що Tyfelka мабуть теж медик, оскільки подавала своє резюме в КСП, а до медиків зовсім інші відносини ніж до простої людини. :girl_blum:
    Я коли вдягаю мамин білий халат на роботі, то і без черг прохожу, дешевше послуги отримую )))))
    А судити клініку по двох- трьох "спеціалістах" не варто, обладнання там шикарне, а час покаже, який авторитет вони зароблять. Думаю, якби поступили скарги до начальства з приводу неправильних діагнозів, чи вимагання коштів, то вони б відразу постаралися виправити цю ситуацію.
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    вчора свекруха там була в маммолога. Дуже задоволена - все їй показали, роз"яснили на пальцях, має тепер спокій.
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    У мене є наступна пропозиція: залишати не лише відгуки про клініку, а й прізвище конкретного спеціаліста, у якого були ви чи ваші родичі. Чому? Тому що важко знайти інформацію про тих, хто здійснює прийом у цій клініці. На сайті у графі "Наші спеціалісти" вказано лише 5 прізвищ. Наприклад, тут відгуки про ортопеда,мамолога... А хто здійснює прийом конкретно?
     
  11. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Ми були там в трьох дитячих лікарів - ЛОРа, невропатолога і хірурга. Лор тільки по назві "дитячий", бо підходу до дитини не має зовсім і... очевидно тим взагалі не переймається :girl_cool:. Невропатологом і хірургом особисто я задоволена дуже. 5-хвилинний огляд в комунальній поліклініці був в Златки в рочок, коли нам приділити 5 хвилин часу, з яких 2 мовчки собі щось там написали в книжечці - зрозуміло яким почерком; нуль коментарів, тупі і короткі відповіді на питання - і все. Тут консультація тривала більше півгодини. Юстя заплакала, ніхто її далі не мучив, біля грудей заспокоїлась - і продовжили. Дуже миле спілкування. Златку мою можна було за вуха звідти витягувати :girl_yes:
    Попередньо я з"ясовувала на рецепції, хто саме приймає, трошки погуглила, трошки знайомих попитала - і так і робила висновок, йти чи ні. Консультація спеціаліста 110 грн. Розцінюю це як плату не за те, що лікар хороший (хороші і погані лікарі є як в державних, так і в приватних закладах), а як плату за економію мого часу і за людські умови. Чекати годинами в чергах з Юстьою і шилом Златкою - то не для мене. Тут організували все так, що ми прийшли на одну годину, зайшли в один кабінет, консультація одного лікаря, опісля - в цей же самий кабінет до нас прийшов інший лікар, аби ми не ходили туди сюди.
    Приставка "приватний" - не гарантує професіоналізму, але обираючи між незнайомим мені лікарем в комунальній поліклініці і в приватній клініці, в останній я принаймні потрачу набагато менше часу і нервів.
     
  12. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Ми нині здавали там аналізи - сама приємність. Є навіть куточок з іграшками для дітей. Ще подивимся що лікарі скажуть, тоді напишу.
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    А хто із спеціалістів здійснює прийом? Цікаво, щоб знати , до кого можна потрапити. Дякую.
     
  14. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Я була в уролога Подіка Олега,перед прийомом не знайшла в неті інформації про нього,оскільки він ще працює в Пустомитівській лікарні,а не у Львові-знайти щось важко.
     
  15. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    На прийомі ми були в дитячого хірурга Захарусь Мар"яна Богдановича і в дитячого невропатолога Мов"як Лідії Олегівни. ЛОРа - не пам"ятаю
     
  16. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

     
  17. Samodumka

    Samodumka New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Я думаю, з такими темпами оглядів запис на чергу незабаром буде на кілька місяців наперед. Або піднімуть ціну за терміновість. І буде як завжди, тільки з комфортом:girl_haha:
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    не дуже зрозуміла ваша радість. Ми ж не знаємо наскільки прискіпливий огляд був потрібен. Робити треба скільки треба, а не шоб всі встигли.
     
  19. Samodumka

    Samodumka New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    А ви би хотіли, щоб лікар Вас оглядав годину? Може він просто малокваліфікований і не знає що з Вами, а може просто понти ганяє і відробляє Ваші гроші? Мені здається, коли щось незрозуміло, треба призначити додаткові аналізи, обстеження, консультації інших лікарів, а не вбивати час. Може в них поки-що мало пацієнтів через ціни і треба показати роботу перед власниками лікарні? А чи хтось з відомих і признаних лікарів працює в КСП?
    Але, зрештою, кожен має право вибору і я нікого не хотіла образити. Ви вправі витрачати свої гроші будь-де. Головне якість наданих послуг і результат лікування, а не зовнішній блиск.
     
  20. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    ну година то занадто, а 20-25 хв. якраз нормально. Треба ж все розпитатися, подивитися, а не як в звичайній 5 хв і метровий список препаратів невідомого походження )))