Клініка Св. Параскеви

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ivanuska, 24 Травень 2011.

  1. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    А вже довго у нього лікуєтесь?
     
  2. liluvarvara

    liluvarvara New Member

    та ні,спершу я потрапила то другого лікара,вона мені не сподобплась ото і пішла то Ігора Романовича(він колись лікував мого чоловіка)
    в мене гастрит подвійний -хеликобактер пілорі та закид жовчі в шлунок,то довге лікування,він прописав схему на 1,5 місяці,тож лікуюсь.
    Він хоть чесно каже шо лікуеться а шо ні)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    і у мене такий діагноз. Вже другий день пю антибіотик,а попереду ще довге лікування. Дуже сподіваюсь на його чесність і порядність адже лікування тривале і щоб не зашкодило..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. liluvarvara

    liluvarvara New Member

    так,я тож сподівпюсь,бо рік тому вже лікувала цей діагноз и все повернулася знову((
    а про жовч так він мені сказав так -"у моеї дружини теж була така проблема і з роками прошла,я спитала -мож дієта чи ліки бо сил немає пити завжди жочогінні,;то він сказав -просто пройшло само,ні дієт ні ліків,щось змінилось а що сам не знаю) -ну хоть чесно сказав і на тім пасибі)))))
     
  5. Turtle

    Turtle Member

    Поділіться будь ласка враженнями про Радецьку,Голубку,Юник та Гармадій. Хочу на облік до когось з них стати. Дякую!
     
  6. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Лікуюся зараз в Радецької. Особисто мені дуже підійшла як людина і як фахівець. Дуже толерантна, спокійна, кваліфікована, терпляче відповідає на всі запитання. Була в багатьох гінекологів, але це перша особа, яка справді взялася за лікування. Мені вона дуже імпонує:)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Не подобається Не подобається x 1
  7. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Гармадій моя сусідка, я в неї на обліку не стояла, але всі молоді мамочки на районі були саме в неї, хвалили одна наперед одної.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    а у Параскеві добрий дерматолог? Маю висипання на грудях вже більше місяця...
     
  9. woolf

    woolf Well-Known Member

    Добрий, а головне, толковий. Була сама на прийомі і водила родичів - молода кобіта, на Сихові приймає. Раджу.
     
  10. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    а як її прізвище? Вона там одна у Параскеві?
     
  11. woolf

    woolf Well-Known Member

    Думаю, що на Сихові одна. Якщо ні, завтра знайду візит ку - напишу. Була ще літом.
     
  12. magic

    magic Well-Known Member

    Вирішила записатися до гастроентеролога Подольської, подзвонила, щоб взнати вартість прийому і перебуваю в легкому шоці - 400грн!! і що цікаво, вартість прийому до інших гастроентерологів - 280грн. Пояснюють, що вона провідний спеціаліст і запис до неї аж тиждень наперед..
    І що вона дійсно варта тих грошей чи то до Івасишин записатися?? - капці((
     
  13. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    @magic, в далекому 2012 році мені Івасишин дуже сподобалась. І тьху-тьху після лікування в неї проблем в цьому напрямку немаю. Якби шо то лише до неї б йшла. Але все міняється і зараз як на мене рівень послуг в Параскеви впав, тому не факт як воно.


    п.с. може хтось недавно був, то у всіх їхніх провідних спеціалістів тепер ціна 400грн?? перед новим роком 320 платила (повторні консультації), чи може то від спеціальності залежить?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Персі

    Персі Member

    Кілька тижнів тому 370 в уролога (провідний спеціаліст). Повторна 350 здається
     
    • Корисно Корисно x 1
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а розкажіть в кого спершу були) можна в пп чи відгук
    бо теж ходила там до лікарки і враження двоякі, хоча про неї багато позитивних відгуків

    ще маю питання, призначили мені аналізи різні, крові і кал, і ендоскопію шлунка
    по аналізах звірилась з синево, там мені буде досить дешевше, і не знаю чи варто переплачувати, вони ж дещо самі роблять а дещо в синево дають робити чи помиляюсь?
    так само з тим зондом думаю чи варто таки в них робити чи може десь дешевше є варіант, що не уступає по якості ?
     
  16. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Варто. Це загалом непопулярна процедура і рідко де є. Я робила в них 2 рази, обслуговування на висоті. І все на екрані, а не як в державному, шо лікар оком побачить. А як кліпне в непотрібний момент і шось пропустить(
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Я не знаю, як щодо дорослих, але Артему (7 років) ми в Чорнобильській робили. Лікарка дала телефон, я записалась, прийшли, зробили, лікар -- шикарний (там батько і син приймають, то ми в сина були): не залякував, все пояснив. Чоловік спитався: скільки? Сказав: нічого. А от цікаво: скільки то в Параскеви коштує?

    І ще про колоноскопію. Сусідка в Параскеви робила під наркозом -- за шалені гроші. Моя баба робила в діагностичному центрі на Пекарській -- безплатно. Тому чи є резон переплачувати, коли можна це зробити офіційно. Це вже як у державній клініці вам якісь проблеми знайдуть -- зможете піти у приватне перепровіритись
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    я робила в Параскеві, іто ледве витримала, хоч там троє людей біля мене бігало, помагало і казали що їхній зонд тоненький і легко йде. Для мене за комфорт варто платити. Ну і якість - все добре видно, фотографії надруковані, опис детальний.
    Так само УЗД навіть з Веселкою не порівняти по якості і детальності.
    От аналізи таки дорожчі і їх возять кудись.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    та, мені казала лікар що можна і під наркозом, але я шось така настроєна дєржатса молодцом, що я дитина маленька?!)) ну вобшем я відпишусь опосля)))

    дякую дівчата за поради, за ендоскопію так і думала, більше схиляюся що варто там,
    а от про аналізи не знаю...
    дещо суттєво дорожче, дещо мінімально, чи є сенс суто там здавати
     
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    я не знаю, скільки коштує гастроскопія зараз у діагностичному обласної, але власне по результативності там все досить непогано.
    --- дописи об"єднано, 9 Квітень 2016 ---
    можна просити седацію, а не наркоз ( тобто коли перед процедурою роблять укол седативного-розслабляючого+ все-рівно анестетиком ще місцево пшикають).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1