Клініка Св. Параскеви

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ivanuska, 24 Травень 2011.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я згідна загалом, от МРТ робила в Чорнобильській, значно дешевше, задоволена, але можливо в Параскеви ще новіший апарат, тобто особисто порівняти не можу
    але за ендоскоп тут вже написали думки
    а загалом то різні ситуаці бувають, я вже переконалася, що їхати в якусь лікарню чи центр через ціле місто, думати на кого залишати дитину, там торчати невідомо скільки ( на мрт наприклад чекала півгодини не менше, хоча то робить приватна структура в Чорнобильській і звичайно не безоплатно), приїжджаєш втомлений, знервований, і думаєш чи тобі треба було того, а потім ще згадуєш про втрачений заробіток за той час
    та я от бачу що там купа людей власне ходить суто на ендоскопію, якось кидається в очі
    дуже дякую, взнаю собі, тим більше бачу, що працюють в суботу

    я напевно трохи ошарашена скільки всього треба зробити, і в які то суми вкладається, розумію що це гастро і лікарі рентгеном не бачать, то не лор чи окуліст
    але ще в мене чомусь враження, що до такого лікаря попала просто, давно вже в Параскеви не потрапляла на викачку грошей, восновному вони вже з того збилися, щоб не відлякувати клієнтів, хоча звичайно пропонують і рекламують
    коли тільки відкрилися, то могло бути типу, консультація дерматолога - помажте плямку оцим, прийдіть ще раз, на повторній - о, ви добре помастили плямку, молодець))) і ще якби повторна була значно дешевша за першу, як часто є в приватних центрах, а тут ніі)
     
  2. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    А там таке часто роблять?о_О Я би таких лікарів десятою дорогою обминала. Коли йду туди, при першій розмові з лікарем, наголошую що маю медичну освіту. І за винятком одного лікаря, якого ніби описувала вже в цій темі, мені ніхто нічого зайвого не пропонує. А навпаки по мінімуму, це якшо порівняти з іншими.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    До якого хірурга в цій клініці краще звернутися для невеликої, але відповідальної маніпуляції? Хтось був у Лящука або в Гречуха? Які враження?
     
  4. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Якщо це Гречух А. З, то я би не радила
     
  5. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Ні, це Гречух Богдан Орестович.
     
  6. Dobbi

    Dobbi Well-Known Member

    Цікавлять відгуки про педіатрів з клініки, на сайті знайшла Петришин Марту Орестівну і Турянчик Лесю Володимирівну. Хтось був у них?
     
  7. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Аппарат МРТ дійсно дуже хороший, принаймні, так мені подруга-лікар казала. Але моя племінниця в Параскеви робила МРТ і з тими результатами їздила в клініку в Києві - там були дуже не задоволені, казали щось не то зробили, чи щось не то записали на диск.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Tratata

    Tratata Active Member

    Ми лікуємось в Петришин Марти Орестівни. Задоволені відношенням, відповідальністю, лікуванням. Зайвих обстежень не пропонує. Були спершу в Турянчик, то нам не підійшла.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Турянчик одна з найкращих у Львові педіатрів аналітиків. Тобто спостережлива, досвідчена, скаже з чим і до якого спеціаліста йти, яку тактику обрати. Але по тому як призначає ліки мені не сподобався підхід,, ну і характер різкуватий,, але стриманий, все-таки консультація приватна
    Тобто для першого огляду педіатра чи якщо є складнощі зі здоровям, я би йшла до неї всерівно, але отак просто, бо раз бронхіт, раз грві і треба слухати/призначати лікування то потреби не бачу

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Dobbi

    Dobbi Well-Known Member

    Були ми з малим в
    . враховуючи,що малий здоровий і були ми більше профілактично,то складно щось сказати. Молода,уважна, терпляча,бо малий ридав ридма і не давався оглянути себе. Проте посміялась,коли я сказала що син на педприкормі,сказала що знає про це лиш те,що дитина сама бере з тарілки що хоче. ну і про тривалість гв перли,як у більшості лікарів, відлучати в 1,5-2 роки максимум, бо далі там нема нічого корисного.
     
  11. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Була сьогодні в окуліста Троян Ольги Володимирівни, прийом відбувся вчасно, огляд і лікарка мені сподобалися дуже. Все гарно пояснила, уважно вислухала, я задоволена.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  12. KhristinaKris

    KhristinaKris New Member

    Привіт усім.
    Розкажу маленьку історію.
    Записала я маму на узд і гастроентеролога. Поїхала моя мама туди - до того там не була, наївно вірить усбому, що бачить і кажуть їй у клініках. Коли приїхала, то сказали їй, що того лікаря, що вона записалася немає - порекомендували піти до іншого. Пішла моя мама до іншого. Дзвоню, питаю її - ну як там, що казав гастроентеролог?
    Каже, на ніц толкового - слухала легені і т.д. Питаю, так ти була у гастроентеролога? Відповідає - направили до лікаря - терапевта.

    От потім і довіряй тій лікарні, коли вони так нагло витягують за своїх терапевтів гроші.
    Тому будьте уважні, коли вам щось там пропонують.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    О,то я так туди ходила обстежувати груди....після обстеження і УЗД лікарка сказала "навіть не знаю що Вам сказати"....ми з чоловіком стояли в шоці,а вона спокійно писала мені скерування до цілоі купи інших лікарів....
     
  14. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Хто може щось сказати про гінеколога Юник Ірину Ярославівну. Маю важливу процедуру і хотілося б почути якісь відгуки про неї.
     
  15. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    а в якого лікаря ви були?
     
  16. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Не згадаю пізвище(то було 2роки назад),жіночка десь років так 50-55....
     
  17. Turtle

    Turtle Member

    Моє особисте враження - розсіяна, неуважна, трубку не бере і не передзвонює, хоча казала подзвонити щодо аналізів. Замінила іі на Гармадій Зоряну - кардинально інше враження - рекомендую.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Phiby

    Phiby New Member

    Підкажіть, будь ласка, чи ходив хтось в клініку Параскеви до невропатолога? І чи можете його порадити? Вже всіх обходила і нічого не допомагає. :sad:
     
  19. Marlada

    Marlada Well-Known Member

    Були з чоловіком у Качанової. Не сподобалось: дуже зверхнє ставлення та викачування грошей. Під час консультації ще чомусь почала з'ясовувати, чому в нас є знижка на обстеження, в результаті чого знижку відмінили (ніби-то нам її надали помилково).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    +1. Десятою дорогою би обминала. Вже відписувалась про неї в цій темі.

    Пораджу Павліш. Дуже і дуже непогано на мою думку.
     
    • Інформативно Інформативно x 1