Клініка Св. Параскеви

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ivanuska, 24 Травень 2011.

  1. marianast

    marianast Well-Known Member

    Маю жахливо нeгативний досвід з нeю. Чeрeз нeі з дітьми Параскeву минаю. Понаписувала бздурів, дужe сeрйознe лікування призначила і з наступного дня просто морозилась. Колись ,вроді, була головною в дит.поліклініці на Мeдовоі пeчeри, відгуки про нeі там тeж нe дужe.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Моїй подрузі теж погано нарадила недавно. Але призначала вона і раніше не особливо добре, а зараз бачу і бздури почала говорити. Тобто я відмежовую аналіз стану здоровя і призначення ліків, бо в конкретного лікаря одне може бути дійсно добре, інше жах
    А відгуки про неї недобрі найперше через характер

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. marianast

    marianast Well-Known Member

    я також, просто там був комплeксний капeць.Можливо я вжe писала в цій тeмі, нагадаю - в 6 місяців малий кашляв, звeрнулись до нeі, вона скащала ,що в нас “цвітущий” рахіт і всі ознаки очeвидні, плюс критичний нeдобір ваги (бул повністю на ГВ ).Діагноз нe поставила, поставила в тій строці знак питання і при тому написала дужe сeрйознe лікування, якe ми мали почати давати після отримання ЗАК. З наступного дня як тільки до нeі нe дзвонили -і на пряму ,і чeрeз рeцeпцію-глухо як в танку!
    Нічого з приписаного нeю в малого нe знайшли і по сьогодніншій дeнь.
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. Veronikka

    Veronikka New Member

    Дівчата, чи може хтось порадити лікаря-мамолога в клініці Св. Параскеви? Буду вдячна!
     
  5. Natalijas

    Natalijas New Member

    Я кілька раз користувалася лабораторією центру св. Параскеви, бо була переконана у тому що там хороша апаратура, спеціалісти …, але на жаль недавно була дуже розчарована ставленням «висококваліфікованого» персоналу. Виникла потреба в перездачі дуже важливого для мене аналізу і результат мені потрібен був у як найкоротші терміни, тому коли я звернулась у центр і мені сказали що результат буде до кінця дня я дуже зраділа. При записі я ще раз перепитала про те коли буде результат, а потім Й у лаборантки яка мені брала аналізи ТА отримала таку ж відповідь як і перший раз. Ввечері передзвонила до них запитати чому результат ще не надісланий, мені відповіли, що я неправильно зрозуміла, що мені такого ніхто не говорив і взагалі цей результат буде через 3-4 дні і т. і. У мене був просто шок!!! Я почала вимагати щоб вони звернулись до головного лабораторії та запитали чому так і чи можливо що результат буде швидше. Після довгої розмови мені сказали що взагалі результат буде через 5 днів! Після чого я сказала що мені вже нічого від них не потрібно лише повернути мої кошти, на що вони погодились. Наступного дня я здала аналізи в іншій лабораторії, а в вечері мені подзвонили з Параскевії і сказали що готові мої результати!!!! Висновок: некваліфікований персонал, хами, брехуни й взагалі те що Ви заплатили не малі гроші (аналізи там як мінімум на 30% дорожчі ніж в інших приватних!!!) це ще не означає що буде надана якісна і кваліфікована допомога. PS в іншій лабораторії результат отримала на протязі 1 дня!!![/HIDE]
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Погоджуюсь. Клініка ніби в не погана, а от адміністратори явно ні до чого. Не розумію я, як можна вбабахати такі шалені гроші в клініку і набрати некваліфікований персонал. Це ж людина дзаонить записатись і попадає на адміністратора. І не всі чітко знають що їм треба і як то краще зробити. , а адміністратор не знає! Вони як мавпочки можуть тільки галочку в комп'ютері поставити
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Хотіла б почути свіжі відгуки. До кого з гастроентерологів краще йти - Подольська чи Івасишин? І чи якийсь толковий хірург є?
     
  8. Stella

    Stella New Member

    Чи можете порадити хорошого гінеколога? Також цікавлять відгуки на комплексні жіночі обстеження (можливо хтось недавно проходив).
     
  9. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Чоловік до Подольської ходить вже давно. Задоволена нею дуже. Діагностувала і вилікувала множинні язви, проблеми з жовчу, зараз маємо інші проблеми, то в неї консультуємось. Ось у цю суботу записані.
    Орієнтуйтесь на 450 грн. за перший візит, бо то лікар вищої кваліфікації. Наступні трохи дешевше. Так, не дешево.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. rosomaxa

    rosomaxa Member

    Ходжу до Радецькоі Лариси,задоволена нею, брала пакет на обстеження до 40, входить узд молочних залоз, узд в геніколога, також брала мазки на аналізи, це коштує десь 1500, ну і якщо щось виявили,то дод. аналізи вже за окрему плату
     
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    хочу відзначити лора на вул заводській - ольга плазова.
    добре, навіть дуже.
    при моєму стані - нормальний діагноз, лікування без антибіотиків (в порівнянні з лором з поліклініки), без гормональний пшикалок, але з дуже багатьма промиваннями, продуваннями, полосканнями та іншими корисними порадами.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 2
  12. magic

    magic Well-Known Member

    Івасишин зараз в декреті і не працює. Обіцяла, при можливості, вже літом вийти.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    Плюсуюсь. Була в неї в суботу. Сподобалась .
    Ще похвалю Артюшенка Миколу Євгеновича, лікар -ендоскопіст. Як мене не лякали процедурою, зробив все гарно, зовсім не такий страшний той зонд) Пояснив, розтлумачив все.
     
  14. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Плюсуюсь. Спочатку дещо насторожила її юність, але лікар хороший. Лікування було успішних, без непотрібних процедур і ліків.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Lepa

    Lepa Member

    А порадьте в Параскеві хорошого ендоскопіста, потрібно чоловіку зробити гастродуеноскопію. Чи краще не до них?
     
  16. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Колись робила у Воха. Претензій немаю.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Який є хороший уздист у Параскеві? Цікавить узд внутрішніх органів.
     
  18. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    ми ходили декілька разів до Ференц
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Козак. Він ще в Чорнобильській приймає
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. magic

    magic Well-Known Member

    Для мене однозначно Сімо. Я до нього ще у Інтерсоно ходила. Тепер і чоловік ходить у Параскеву до нього. Добре дивиться, усе потім детально пояснює, радить.
     
    • Інформативно Інформативно x 1