Клініка Св. Параскеви

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ivanuska, 24 Травень 2011.

Партнер розділу - центр лазерного лікування варикозу Артема Чеховського
  1. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    До речі, КСП поки що єдина у Львові, яка має телемедичну мережу, відповідне обладнання й ПЗ для онлайн консультацій та цифрової передачі медичної інформації. Вчора був на нараді в КСП по розвитку телемедицини в Західній Україні. Це серйозний бонус для пацієнта, оскільки, якщо місцевий лікар має сумніви щодо діагнозу та лікування, то за допомогою телемедичної мережі може отримати якісну консультацію в світила. В КСП розповідали про реальні приклади таких консультацій з московськими та київськими професорами. Наголошую, ТМ - це не просто комп'ютер та інтернет, а й дороге серверне та конференц-обладнання й ПЗ для передачі результатів обстежень (рентген, УЗД, томографія тощо). Не сприйміть за рекламу, я просто працюю в компанії, яка організовує телемедичну мережу для львівських державних клінік, тому досвід КСП доволі цікавий.
     
  2. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    як показує досвід, відомі і признані, це дуже часто понти + самовпевненість і сумнівна якість зачасту через попередні 2 пункти :sad: Вже була в кількох ситуаціях, коли в міру молодий і зовсім не розкручений, зате грамотний і уважний лікар робив усе набагато якісніше світил
     
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    я там була.
    гарна клініка, хоча лікар мені не підійшов. не побачила професійності.
    а УЗДист - норма.
    хоч і дорого.
     
  4. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Мова йде не про огляд годину а спілкування з пацієнтом.
    Мене страшно денервує той конвеєр з приватних оглядів в державних кабінетах, коли ти заходиш, швидко глянули, нічого не уточнили, вигляд лікаря завжди заклопотано-стомлено-зверхній, хіба коли гроші даєш то посміхнеться. А потім виходиш з кабінету, і думаєш-а того не спитав, чи можна те робити, те їсти, і т.д., а лікар сам повинен все розповісти, передбачити, розпитати, в першу чергу працювати як психолог, заспокоїти, пояснити суть недуги, варіанти, наслідки - а це займає час, як не крути.
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    ну що значить хотіла б? Я хотіла б взагалі не хворіти і до лікарів не ходити. Ну але якщо щось таке що треба годину, то так тому і бути. Мене надмірний поспіх набагато більше знеохочує.
     
  6. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Дівчата, може хтось порадити хорошого УЗД спеціаліста по гінекології з клініки Св. Параскеви?
     
  7. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    ну да, 5-хвилинка в комунальній - щось собі гляну, нічого толком не скажу, припишу купу ліків по списку за рецептом в одній єдиній унікальній аптеці міста, за пару днів-тиждень - знову 5-хвилинка і зміна схеми лікування, бо попередня не підходить, + розпихання грошей по кишенях, відношення на нулю, поспіх - оце звично :girl_cool:

    і до речі, огляд дитини в педіатра до півроку часу я думаю, якщо й займе хвилин 30-40 - то це нормально, бо з мамою поговорять, все розпитають, дитину добре оглянуть, спокійно без поспіху поважуть-поміряють і т.д., а не за 5 хвилин бистряком все зроблять і потім відправлять зразу ж на консультацію до невропатолога, бо дитина неспокійна і кричить

    окрім того такі тривалі в часі консультації призначають з розрахунком, що якщо вони таки затягнуться, то щоб наступна людина не чекала, бо якщо нема потреби в такій тривалій консультації, то про погоду з Вами ніхто говорити не буде, аби лиш дочекати той час
     
  8. Wiktor

    Wiktor New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Якість такого огляду нульова. Добре, якщо все добре. Але якщо є проблема і вона буде прогавлена через такі умови огляду, то тоді можуть бути ускладнення
    Добрий спеціаліст ніколи не згодиться на такий огляд і на такі умови, бо це не є компетентно. Ну але якщо якомусь "чудовому спеціалісту" в державній поліклініці дуже гроші потрібні, то ми його звичайно розуміємо, але ризикувати здоров'ям дитини для цього не треба

    п.с. то є не тільки корупція, але і порушення медичної етики.

    Бо згідно Етичного кодекса лікаря України:

    2.6. У державних та комунальних лікувально-профілактичних установах лікар надає пацієнтам медичну допомогу безкоштовно в межах фінансування, виділеного цій установі. Вимагання лікарем від пацієнта або його родичів будь-яких винагород, не передбачених законодавчими і нормативними актами, є злочинним та аморальним.

    http://medstrana.com/articles/34/
     
    Останнє редагування: 3 Червень 2011
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    ви у кого були? Моя знайома нещодавно робила УЗД під час вагітності в третьому триместрі. Їй стать дитини протилежну повідомили , ніж три попередніх УЗД. Як виявилося в результаті "не вгадала" УЗДист саме у цій клініці ( правда зараз вона, здається, сама у декрет пішла).
     
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Костюк здається. мені сподобалася.

    а що стать дитини лікар УЗД має бачити на 100% ? він ж не пророк. що тут такого?
     
  11. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    тут залежить як дитина повернеться, часто до пологів не можуть визначити. Головне щоб життевоважливого нічого не пропустили.
     
  12. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    чому ж ви ці слова червоним не виділили? Вони важливі у цій фразі.
     
  13. Wiktor

    Wiktor New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    там всі слова важливі, тому все виділив грубшим шрифтом, але червоним одне слово, бо то слово ключове
     
  14. Beatrice

    Beatrice New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Була в цій клініці на тижні - що вразило дуже гарний інтерєр, а також приємний персонал. Обстежувала мене лікар терапевт, кваліфікована приємна пані. Щодо цін то може я заплатила більше ніж у звичайній лікарні, але не чекала в чергах та змогла врешті зрозуміти, що зі мною таке. А то ідеш в поліклініку одини лікар каже одне і виписує якісь сумнівні ліки навіть не послухавши, що тебе турбує, другий каже протилежне і виписує інші ліки. Там в решті решт лікар пояснила людською мовою, що у мене все в порядку і у моєму віці такі проблеми трапляються у багатьох жінок лікування особливого не треба, просто правильно їсти, добре відпочивати і слідкувати за собою
     
  15. Ailenka

    Ailenka Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    склалося враження що тут пишуть працівники св.параскеви аби й тут прорекламувати свій чудо-заклад. взагалі, я не проти приватних контор які на на нас намагаються заробити, це краще ніж сором'язливо шукати кишеню лікаря і йому віддячити за певні послуги. Але! нехай буде обшарпана поліклінніка, але Досвідчений користувач отих вот аппаратів, ніж молодий синочок чиєїсь мамочки з супер-наворочений агрегатом, яким і користуватися не вміють. лікар отримує досвід завдяки доступності до нього тих же паціентів, а не тоді коли крутий тєлік перед очима і акваріум з рибками, а фінансової змоги відвідати того спєца не має.
     
  16. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Ну може не треба знову узагальнювати. Давайте про конкретні випадки. Зрозуміло що як хороші так і погані фахівці можуть зустрітися і в державній лікарні і в приватній.
    Давайте раз вже тема є будемо обговорювати конкретні випадки.
     
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    ТАК, бо не хочу бути на конвеєрній лінії де один лікар тільки вміє в вухо дивитись на кількість вмісту воску в нім, а інший вже зможе подивитись на збільшені міґдалки і направити мене ще до третього який скаже що я симулянтка.

    Я хочу бути тою людиною яка вирішить коли прийом закінчився, і він закінчився тільки тому що у мене немає більше запитань. А запитань у мене до лікаря не буде не через його некомпетентність а через те що я почула кваліфіковану відповідь на те що запитувала.
     
  18. Beatrice

    Beatrice New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Ви знаєте а в мене склалося таке враження, що тут пишуть в основному їхні конкуренти. Тому що клініка в дійсності хороша і по відгуках від знайомих можу сказати, що їм там допомогли.
    Наприклад далеко не треба ходити. Моя мама декілька разів ходила туди до гінеколога. Минулого року в неї була маткова кровотеча - 5 днів в лікарні, вишкрібання і.т.д, заплатили сумарно лікарю, анестезіологу 1600 грн. на Некрасова кріс того я мала бігати серед ночі за препаратами.
    Цього року знову почалось щось подібне якраз в той день коли мама мала йти до гінеколога в КСП. Так гінеколог, сказала, що треба робити терміново вишкрібання або там або в іншій лікарні. Мама вирішила зробити там - за все повністю заплатили 1200 грн., і в той же день успішно пішли додому.
    Мама почуває себе до сих пір прекрасно
     
  19. Samodumka

    Samodumka New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    То чому ж три попередніх були пророками? Це ж третій! триместр.... Для чого виправдовувати некомпетентність? І де гарантія, що не пропустить життєвоважливих речей? Мені здається, що досвід і відповідальність лікаря мусять бути на першому місці. В будь-якій лікарні, в тому числі і в КСП.
     
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    у неї була інша, до речі, звичайна гінеколог однієї з львівських ЖК, яка у даному медичному закладі працювала УЗДистом. Зараз у декреті.