Клініка Св. Параскеви

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем ivanuska, 24 Травень 2011.

Партнер розділу - центр лазерного лікування варикозу Артема Чеховського
  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    і що? а де гарантія що лікар, який розпізнав стать дитинки, не пропустить чогось важливого?
    досвід і відповідальність лікаря УЗД- не полягає у розпізнавані статі маляти.
    ви пише те дурниці.
     
  2. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    в мене за 2 тижні перед пологами мала повернулася так, що не видно було. Так і лягла на стіл, не знаючи, хто буде
     
  3. Samodumka

    Samodumka New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Я не писала суто про лікаря УЗД, а про принципи підходу лікаря до своєї роботи. Досвідчений лікар зустрічався в своїй роботі з великою кількістю хворих і тому йому не потрібно весь час заново відкривати для себе одну і ту ж хворобу. Достатньо запитати декілька навідних питань і зробити аналізи, які підтверджують діагноз. Інше питання лікування - в ньому не повинно бути заробітчанства в призначанні окремих препаратах, за які аптека "відстьогує" долю. Тому я і написала - відповідальний - призначає тільки те, що допомагає найкраще
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    там якраз лікар чітко сказала, що буде дівчинка. Тобто в 32 тижні кудись зникла "хлопчача ознака". Але зі статтю - то дійсно дурниці. У мене інше питання, яке не стосується конкретного випадку: чи може вважатися кваліфікованим спеціалістом у галузі ультразвукового дослідження звичайний дільничий лікар, який має практику у трішки іншому напрямі- спостереження та ведення вагітних у ЖК (
     
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    ви написали чітко поо стать маляти , що вас не влаштувало.
    ви лікар? ви знаєте "як розпізнати хворобу" . ще раз кажу, такі як ваш допис є просто не доречними.
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    а ви ніколи не чули що в третьому триместрі важче визначити стать, бо маля вже дуже велике і якщо саме не покажеться то фіг там що роздивишся бо воно вже й нема як покрутити?

    Та й зрештою "пророків" може бути хоч 10 і всі одне кажуть а дитинкка народжується протилежної статі.

    Карочє з визначенням статі і ваги (бо діти одного зросту можуть мати різну масу тіла, а показники усереднені) криміналу не бачу, просто якраз це ну взагалі ні про що не говорить.

    я тут задєлалась адвокатом КСП гггг

    я просто не дуже розумію нащо хаяти те де навіть ніколи не був, і вам особисто ніхто хибних діагнозів не ставив.

    ---------- Додано в 14:13 ---------- Попередній допис був написаний в 14:06 ----------

    отомуто в нас улюблений діагноз ГРЗ.
    Ви такі смішні якраз треба кожну хворобу відкривати по 100 раз бо явно по книжці буває раз на мульйон.
    І то при випадку один-один "по-книжці" мому чоловіку не могли поставити діагноз, поки свекруха (ніразу не лікар) не прийшла з тою книжкою до завлікарні і заявою в прокуратуру. Поніме?

    із недавнього в чоловіка був кашлюк - прям по книжці - лікар сказала ГРЗ :) ну він же кашляв, значить ГРЗ.
    допомагає найкраще тільки не при тій хворобі, що це за 5-ти хвилинні діагнози?

    блін от самій реально надоїло. Що хочте тут доказати що в поліклініці всі світила-безсєрєбрєнніки, а в платних тупаки-затягувачі часу-вимагателі грошей? Яби все було так просто.

    Чим вам особбисто не догодила КСП та інші приватні заклади так і незрозуміло. От в Туфельки (шо щас почнеться) все ясно - поки вона до них хотіла на роботу - були добрі, як тільки не відповіли стали погані.
     
  7. Stervo

    Stervo New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Я там була...здавала аналізи по гінекології.Потім з ними пішла на консультацію до свого гінеколога,що працює в державному закладі.Вона теж скерувала мене на аналізи,ті ж,але в їхню лабораторію.В результаті вірними були ті,що роблені в клініці Параскеви!!!Тому варто не жаліти грошей і йти на сучасну діагностику,а не надіятися що вам в державній установі,де старе обладнання зроблять якісні аналізи!!!а от лікарі,це окрема тема,хоча в такі клініки точно йде детальнішій відбір,адже ніяка клініка такого рівня не захоче себе підставляти,бо більше працює реклама "бі-бі-сі",ніж будь-яка інша:girl_bye2:
     
  8. Samodumka

    Samodumka New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Я не хаяла, а говорила про реальне і об'єктивне відношення до лікувального процесу - просто зовнішній гарний антураж не означає якісного лікування і кожен за свої гроші має мати право вибору. Не все золото, що блищить
    А хто говорить про 5-ти хвилинні діагнози? Я говорю про досвідченого і знаючого лікаря, який відповідально ставиться до своєї роботи
    А хто говорить про поліклініки з конвеєром і безгрошів'ям? Шукайте по "бі-бі-сі"
    Згодна
     
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    ооо. +1000
     
  10. Yoda

    Yoda New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Сьогодні була на прийомі у терапевта. Огляд тривав 40 хвилин. Звернулась з болями в горлі. За цей час заповнювалась моя карта, дивилась горло, міряла температуру, прощупувала лімфовузли, пальпувала живіт і спину, слухала стетоскопом. Детально розпитувала про перенесені хвороби і чи була алергія. Детально обговорила з лікаркою схему лікування і іі доцільність.
    А вищенаведені дописи щодо працівників по знайомству....Я думаю, що люди, які вклали стільки грошей переживають за репутацію клініки і за прибутки, які без пацієнтів не можливі. Для мене медична клініка - це не те місце куди я йду суто із-за інтерьєру. Це впершу чергу кваліфікована медична допомога і великий плюс, що іі надають в нормальних умовах.
    Також зручно, що результати аналізів приходять на мейл.
    Сьогодні на прийомі лікарка відповіла на всі мої питання, а чи було б так у державній поліклініці - не знаю...Навіть якщо її щось і дратувало, то вона того не показала, а все детально пояснила.
    Згадалось, як проходила медогляд на декрет. В кабінеті лікаря, що перевіряє щитовидку (забула як він називається) сиділа медсестра і приймала пацієнтів, бо лікар був у відпустці. Коли я зайшла, вона підпилювала нігті. Для мене цей візит був тільки для підпису, а там була черга з 10 людей, які можливо потребували реальної допомоги. І тому для мене краще прийти в приватну клініку ніж попасти на такий прийом у державній поліклініці.
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    де я чіпала ваших дітей? Охреніти ...

    хто не поняв це Туфелька мене так "полюбила"
     
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Я також там ніразу не була, але буду стояти за них всіма руками і ногами бо деякі дописи ліберальних комуністично-думаючих відвідувачів часами просто дивують. Що поробиш, я аліберальна!!! І такою помру! Капіталізм - це круто!

    ---------- Додано в 18:21 ---------- Попередній допис був написаний в 18:19 ----------

    наша Вороніна б сказала - сімулянт! іді работай!
     
  13. Samodumka

    Samodumka New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Я спеціально переглянула прейскурант цін КСП. Практично всі обстеження зросли на 10-20 гр. порівняно з квітнем.Можливо, якість послуг покращилась, чи може бензин входить в складову обстеження?
    Це жарт, але я таку ситуацію прогнозувала - тому, щоб бути рентабельною, клініка повинна працювати інтенсивно, або тупо підносити ціни. Видно, інтенсивно не виходить.
    А якщо конкретно по цінах на аналізи, то вони вищі на 20-30 відсотків від сертифікованої європейської лабораторії "Сінево"(до речі, результати також приходять на мейл). Це не реклама - зайдіть на сайт і порівняйте. Якщо взяти КТ голови(450гр), то на такому ж апараті в діагностичному центрі в 1,5 рази дешевше, правда, на-жаль, неофіційно(можна і безкоштовно, але обстеження буде через 1,5-2 місяці).
    Я не проти приватних клінік, якщо в них працюють фахові і досвідчені лікарі.
    Yoda написала:Сьогодні була на прийомі у терапевта. Огляд тривав 40 хвилин. Звернулась з болями в горлі.
    А чому з болями в горлі не в ЛОРа за 150гр. за годину? Чому терапевт не скерував до ЛОРа? Він що, все знає і вміє добре дивитись горло? Тоді достатньо одного терапевта і можна знизити ціни.
    Можливо, огляди і тривають годину, тому що мінімальна ціна за годину, а не за огляд? І в лікарів завдання оглядати годину?
    Думайте, вирішувати Вам. Кожен має право заробляти і витрачати гроші на власний розсуд
     
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Піду напишу прохання до модерації за новими смайликами...
     
  15. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    В клініці не була, але наразі не подобається одне: відсутність прейскуранту на сайті.
    А в принципі дуже добре, що у нас зявляються приватні клініки. Альтернатива і можливість вибору ще нікому не заважали :)
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    а мені ще й хотілося б знати, до яких спеціалістів можна потрапити на прийом,бо там на сайті лише 5 прізвищ. Наприлад, офіційний сайт одного з львівських пологових має чіткий перелік усіх лікарів-гінекологів, які приймають пологи; сайт ін. львівської приватної клініки- не лише спеціалістів, а й повний перелік послуг з цінами навіть на оперативні втручання. З сайту ж даного медичного центру я не можу знайти для себе ніякої потрібної та корисної інформації. Доводиться збирати її " по крупинкам" з інших джерел, що не завжди може виявитися достовірним. Тобто потенційним пацієнтам клініки знов- таки доводиться йти на прийом "на обум" і розраховувати на те "повезе чи ні із спеціалістом". Крім того, знаючи прізвища лікарів і знаючи,де вони працюють ще, у пацєнта з являється вибір : йти до даної людини у той чи ін. медичний заклад. Але, мабуть, це питання скоріше до розробників сайту даного медцентру, які зробили його ( сайт) не корисним, а рекламним. Хоча, може, така ціль і була.
     
  17. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

     
  18. Wiktor

    Wiktor New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Згадався анекдот про те, як чоловік скаржився в мерію, що з його вікна видно голих жінок в бані і то його нервує. Прийшла комісія, подивились в вікно:

    - Та нічого не видно з вікна, що ви видумуєте?
    - Ага, не видно, а ви на шафу залізьте, звідти видно

    п.с. перепрошую за офтоп :)
     
  19. Samodumka

    Samodumka New Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    Цікаво, а який діагноз поставила терапевт? І скільки коштував візит в КСП(з базовою оплатоою за годинну консультацію і за додаткові обстеження, які необхідні для постановки і підтвердження діагнозу)? Хотілося б і взнати призначене лікування.
    А відносно цін, то тримала в руках паперові буклети, які можна взяти в регістратурі.
    І ще я думаю, що добрим лікарям не вигідно працювати в приватних клініках, бо зароблять вони набагато менше. Тому що з тих грошей, які ви платите в касу, основна сума йде на оплату кредиту, за який збудована клініка і закуплене сучасне обладнання та комунальні послуги.
     
  20. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Клініка Св. Параскеви

    А ви не думаєте, що не всім лікарям приємно, коли їм дають у кишеню чи вони змушені туди заглядати? Може, вони просто хочуть гідно працювати і гідно себе відчувати.
    Щось ця тема більше переходить в обговорення явища приватних клінік, а не саме цього закладу.

    Ну а навіщо взагалі тоді сайт робити. Сайт зроблений для клієнтів, і відповідно там повинна бути вся інформація, яка цікавить клієнтів, а це, перш за все, надавач послуг і їх вартість