Книги, які не сподобалися...

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Bybyka, 2 Вересень 2013.

  1. Bybyka

    Bybyka New Member

    Пропоную обговорити ті книги, які ви прочитали і вони вам, з тієї чи іншої причини, геть не сподобались... Напишіть чому вони вам не по душі, і що в них не так, на ваш погляд, звичайно.:girl_impossible:

    Почну з себе, Ліна Костенко "Записки українського сумасшедшого". Загалом, Л. Костенко просто обожнюю, її вірші - неперевершені, а от проза, щось не йде. Більш нудної та депресивної книги не читала (і чесно кажучи й недочитала до кінця - бо сил не вистачило). На 300-т сторінках одне й те ж....
     
  2. Milongera

    Milongera Well-Known Member

    Відповідь: Книги, які не сподобалися...

    Хех, цікава тема :girl_haha:
    Писала вже давніше в темі "Що читаємо" про велике розчарування - "Теплі історії до кави"... прісно, нудно, передбачувано.
    Не сподобалися твори Люко Дашвар - вульгарно, стиль якийсь горбатий.
    Не переношу творчості Ірени Карпи - мат-перемат.
    ой, так почнеш згадувати, то є трохи тих недоладних книжок, а читати дуже люблю :girl_haha:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Книги, які не сподобалися...

    Мене нудило...таку муть я давно не читала. Осилила 5 чи 6 історій і мусила відкласти, востаннє так мені тошно було від "Бори". Історії неправдоподібні, надумані, просто залиті цукровим сиропом, аж важко сторінки перевртати так липне. Кавою невіть не пахне. Фі
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Книги, які не сподобалися...

    Весь Коельо.
    Ерзац-ерзац-ерзац-ерзац))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: Книги, які не сподобалися...

    "Мальва Ланда" Винничука. Слухала аудіокнигу, вистачило мене не на довго, покинула...
    "Самотність в мережі" зовсім "не пішла" мені (а всі такі дифірамби виспівують... ).
    І взагалі, якщо книга не зацікавлює з перших сторінок- відкладаю її вбік,- навіщо гаяти час на те, що не приносить жодного задоволення?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Книги, які не сподобалися...

    Не пішли мені ні Сняданко, ні Карпа,ні Вишневський, ні Коельйо, ні Муракамі. Не цікавими стали з другої ж книжки Ірен Роздобудько ( усі якісь вони по одній схемі писані, тому із захопленням перечитала "Якби", потім придбала "Гудзик"і вона вже мені була однотипна. Після "Зів ялі квіти викидують" наразі зупинилася. "Не моє"- "Залишенець" Шкляра.
     
  7. nalia

    nalia Member

    Відповідь: Книги, які не сподобалися...

    Мені також не пішла, точніше не іде. ( бо саме зараз читаю)
     
  8. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Книги, які не сподобалися...

    не книжка, а ужас-ужас. В житті такої мури не читала. Так і не дочитала.
     
  9. Сана

    Сана Active Member

    Відповідь: Книги, які не сподобалися...

    Не пішов мені той хвалений "Шопоголік". Фігня фігньою. Марно витрачений час. І Вишневський теж не пішов, і Роздобудько скрізь однакова...
     
  10. Soledad

    Soledad New Member

    Відповідь: Книги, які не сподобалися...

    тепер читаю "Єдину" Річарда Баха! І не дочитати шкода, бо пару сторінок лишилося, і читати не можу, бо відворіть бере! Після прочитання "Чайки..." чекала від нього чолось такого аж до мурашок, а то...:bad:

    ---------- Додано в 09:26 ---------- Попередній допис був написаний в 09:24 ----------

    перша книжка мені ще норм була, а далі як з конвеєра всьо однотипне в неї пішло!
     
  11. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Книги, які не сподобалися...

    мені теж не сподобалися, Дашвар напрягаюча і в деякий моментах "бридка", а Карпа, враження постійно накунрена, інакше не знаю як можна таке писати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    Відповідь: Книги, які не сподобалися...

    +1000. Такий ажіотаж довкола книги, абсолютно не виправданий. Я так її і не дочитала...Дрімота... Хоча вірші Костенко люблю.

    Також не моє. Зараз присіла на книжки видавництва "Свічадо", про шлюб,виховання дітей...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: Книги, які не сподобалися...

    Колись захоплювалася її віршами, тепер - як відтяло. І навіть зрозуміла, чому. Надто вже в її віршах пробивається оте "ви всі п****аси, а я - Д"Артаньян".
     
  14. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Книги, які не сподобалися...

    а я щось не розумію оті всі новомодні "Відтінки сірого"Е.Л. Джеймс. гортала, гортала, але так до кінця і не дочитала, викинула з читалки:girl_nea:
     
  15. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Книги, які не сподобалися...

    і мені щось зовсім не пішло, прочитала першу книжку, другу почала, і якось на тому зупинилась! і то першу всі сцени еротики просто перегортувала, бо якось вони мене навіть не зачепили!
     
  16. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Книги, які не сподобалися...

    Роздобудько -так собі.
    Самотність в мережі не вразила.
    Сто років самотності - місцями така нудна.
     
  17. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Книги, які не сподобалися...

    :girl_crazy: А я почала з "Гудзик" - сподобався, а далі підтримую однотипна скукота. Несподобались "Перехресні стежки" Франка, читала двічі з перервою в кілька років - депресивна книга, купа нерозкритих і тому незрозумілих характерів. Регіна мене просто бісить - то пам"ятник ЖЕРТВІ.
     
  18. Nery

    Nery Well-Known Member

    Відповідь: Книги, які не сподобалися...

    Розчарувала "Кола на воді" Олени Печорної.
    Після її дебютної "Грішниці" чекала чогось захоплюючого, а тут- нічого особливого.
    Таке враження,що навіть зовсім інший автор писав...
     
  19. apelsyn

    apelsyn New Member

    Відповідь: Книги, які не сподобалися...

    Артуро Перес-Реверте"Клуб Дюма, або тінь Рішелье"- нудна книга, ніякої інтриги, затянутий сюжет, "пусті" діалоги, кінець ніякий.
     
  20. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Книги, які не сподобалися...

    Все Набокова.
    Всі пейсанія даного індивіда - в топку. Педофіл мерзенний.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1