Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем romhavr, 30 Жовтень 2007.

  1. Tanju

    Tanju Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    Справжня класика для малечі це на мій погляд Агнія Барто "Детям".:y:
     
  2. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    Астрід Ліндгрен "Брати левяче серце", "Міо, мій Міо", "Расмус-волоцюга" - чудові книги для дітей і підлітків про дітей.
    Сама я ці книги читала у молодших класах і вже пізніше, як була підлітком, знову перечитувала, зараз також не проти їх почитати. Ці твори варті бути прочитаними.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    Моллі Махлюй - це так!
    Мала з'їла все на одному диханні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Svetik

    Svetik Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    А нам з малою (5,5 років) подобається книжки серії "Енциклопедія для меленьких вундеркіндів". Там є приблизно книжок 5. "Азбука доброти", "Азбука хоробрості", "Азбука ввічливості" (здається), ми ще її не читали (мама не купила, магазин був закритий :no:)
     
  5. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    На днях купила старшій"Велика книга незнайки" подарункове видання присв"ячене 100 М.Носова.Дуже гарне.Ввійшли 2 частини незнайки.Малій дуже подобається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Жемчужинка

    Жемчужинка Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    А я вчора купила малій "Велику дитячу енциклопедію".Дуже класна книжка.Вчора вже почали читати.Але початок малій-не дуже.Бо там про Космос,планети,зорі.А от казки про принцес,вона б слухала цілий день.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Svetik

    Svetik Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    В нас є "Енциклопедія для дошкільнят". Там, так само, спочатку про космос, планети, є про історію, географію, то це мала хоч трошки може подивитись, послухати. А от про будову тіла людини, комах , динозаврів, навіть і чути не хоче. Загалом, я не бачу великого інтересу до цієї книжки. Можливо, я завжди їй хочу дати більше інформації, ніж та, до котрої вона вже доросла:umbrage:
     
  8. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    дівчата, пишіть, будь ласка, видавництва тих енциклопедій. Бо їх так багато,і всі з однаковою назвою, що не знаєш про яку говорять. А так хоч будемо знати з ваших відгуків яка краща.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Жемчужинка

    Жемчужинка Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    Велика дитяча енциклопедія "Махаон".70 грн. на книжковій гуртовні.(див."Ой у Львові на базарі" тема "Гуртовні Львова").В книжкових магазинах дорожче на 10,20грн.,а то і більше.Гарні картинки і доступно написано.Не навантажує великим об*ємом непотрібної інформації.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Svetik

    Svetik Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    книжки серії "Енциклопедія для меленьких вундеркіндів". Там є приблизно книжок 5. "Азбука доброти", "Азбука хоробрості", "Азбука ввічливості"

    Видавництво Pelican. В "Азбуці хоробрості розповідається про маленьку мишку та їжачка, та про розповсюдженні дитячі страхи (великі машини, ліфт, новий колектив, виступ на святі). Розповідь про новий колектив нам допомогла, ми як раз тоді пішли на танці :8: "Азбука доброти" нам з малою сподобалась трохи менше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. molcha

    molcha Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    В Орчика зараз чергова хвиля захоплення динозаврами, він хвилюється, що не може правильно запам"ятати їхніх назв, тому ми вирішили перед сном розглядати одного динозавра докладно(харчування, зовнішній вигляд, чим відрізнялися від їнших), а вже потім читаємо казку, дочитали "Країну сонячних зайчиків" Нестайка і почали "Міо, мій Міо". Пробували "Землю світлячків", та щось нам не пішла. А от Вінні Пуха (А-ба-ба-га-ла-ма-гівського) просто ковтнули, і навіть по декілька разів деякі розділи перечитували. Махаонівська "Велика дитяча енциклопедія" - одна з улюблених енциклопедій, мова максимально адаптована, читаємо її постійно.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. mashka

    mashka Well-Known Member

    А нам дуже подобається книга про Жирафчака і пандочку, енциклопедія махаонівська супер, нестайкова лісова школа, ніч перед різдвом, дядя федір, кіт і пес, чуковський.

    Ще дуже хороша книжечка Юрія Брезана "Великі пригоди маленького котика", І Умная, глупая собачка Соня, ще колись такий мультик радянський був.
     
    Останнє редагування модератором: 24 Листопад 2009
    • Подобається Подобається x 3
  13. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    Дівчата, так як завтра збираюсь на книжковий форум, прошу поради.
    В нас дуже багато книжок, українські казки малий обожнює, а от з віршикамми не складається- ще не попала на жодну нормальну книжку, сама ледь читаю те що там написано. дуже любим Маршака, Чукрвского, Барто-гарні віршики ,легко запам"ятовуються, але то російською, а хочу щоб і українською знав. Порадьде будь ласка що пошукати, бо завтра як прийду , очі розбіжаться і знов якусь єрунду викуплю
     
  14. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    в абабигаламаги є гарні книжки з віршиками + диск. моїм малим дуже подобається
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    Диск від абабаламаги в нас також користується великою популярністю.
    А ще серія книжечок Ірини Сонечко "Вчимося разом" :y:sad:Вчимося рахувати,Вивчаємо кольори,Ввічливі слова, Пори року,Веселий город,Геометричні фігури,З Днем народження!, Мамин помічик)
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. нталька

    нталька Well-Known Member

    Чесно кажучи, в Ірини Сонечко як на який віршик попадеш.
    Абабагаламагівські вірші справді дуже хороші, малий вже багато по частинам памятає.
    У нас ще є багато книжок-віршів про транспорт (хлопчача тема), але, мабуть, то вже для менших.
    Є "казка про правила дорожнього руху" (у віршах)- тоненька м"яка книжечка. Малому дуже подобається. Ну, але її й без форуму за дешево можна купити.
    Можу ще порекомендувати у віршах абетки абабагаламаги, Ганни Чубач або ви-ва Грані-Т. Просто ставтеся до них не як до абеток, а як до книжечок з віршами. :)
    Взагалі-то, склалось у мене враження, що для малих діток не так вже й багато справді якісних віршиків.

    Дівчата, а хто що хорошого купив на форумі? :)
    Я щось не дуже. Купили к-ка діснеєвських історій (включаючи тачки - улюблена тема), ще кілька розмальовок; від в-ва Ранок пару книг з рухомими малюнками. Таке враження, що все вже з тих книг бачила...

    Можу порадити стенд "Книжкові джерела". То з гуртовні книжкової, і у них зібрані різні видавництва.

    а ще питали в Абабагаламаг-ів про Вінні Пуха, то сказали, що то було давно , і вже його не видають. :sad:
     
    Останнє редагування модератором: 24 Листопад 2009
    • Подобається Подобається x 3
  17. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    "Книжкові джерела" найкращі. Крім цього вони у Львові на Бузковій там такі доступні ціни і привітний персонал
     
  18. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    Хто знає, чи в неділю форум ще буде працювати?
     
  19. kryvulia

    kryvulia Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    А нашому малому (7 з половиною років) дуже сподобалось "Чудове чудовисько" А-ба-би-га-ла-ма-ги, читали разом, смішне. За пару днів осилили, причому синочок більшість розділів сам прочитав.Думаю це говорить про книжку якнайкраще.:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    До 10 червня в інтернет магазині Зернятко є знижка 20% :clapping:на всі дитячі книги. Це хоча б перекриє пересилку. Ціни там ніби невисокі. Цього року на книжковий форум не вдалося піти бо діти малі, тому шукаю щось таке по інеті. Ось надибала, може ще комусь пригодиться:girl_curtsey:.
    А ще не погано замовляти в видавництві Ранок, ціни там досить хороші, але ж та пересилка....зжирає все задоволення. Можна зібратися декільком, все ж дешевше...
     
    Останнє редагування: 7 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 2