Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем romhavr, 30 Жовтень 2007.

  1. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    Колись, ще як була маленька, мала книжку "Плесо" Дмитра Павличка. Там такі цікаві вірші для дітей, я дуже її любила, і віршики з неї вчила, один з них пам"ятаю досі. Але я залишила її на вулиці і вона просто-напросто замокла, і пропала:girl_cray: може хтось має, або знає де можна знайти, я би просто відксерила, або купила, і в інтернеті не можу знайти, поможіть..
     
  2. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    Напишіть, будь ласка, якого видавництва це книга, і де у Львові її можна знайти?
     
  3. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    наразі не маю при собі книги. Бачила у багатьох книгарнях - в центрі в Глобусі, біля п. Міцкевичу, на в.великого в "українській книзі". книга формату а-4, тонка. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    Рекомендую казочки-історії Олеся Ільченко. Видавництва "грані-т". Суперові книжечки для малих дітей. На сторінці великий яскравий малюнок і лише кілька речень. До того ж казочки повчальні або пізнавальні. Малому дуже подобається, наприклад, "Подорож Дощинки" чи "Як коник співати навчився." Не пошкодуєте!

    І цікаво, що вам подобається із серії "золота колекція української поезії для дітей"?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. molcha

    molcha Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    Із "золотої колекції" маємо Наталю Забілу і Леоніда Куліша-Зінькова. Дуже хочу купувати ще, бо обожнюю якісну дитячу поезію. Наталю, може маєте щось цікаве з тої серії?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    Купили поки що лише "Вереду" Грицька Бойка. Стояла в магазині перечитувала по кілька віршів з тих книжок :) Ці сподобались найбільше. Забіла здалась трохи задорослою для нас.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Капризуля

    Капризуля Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    Я взагалі помішана на всьому "абабагаламагівському":girl_smile:
    Дуже гарно відібрані твори, чудові ілюстрації і гарна редакторська робота Малковича.
    На кожному Форумі біжу найперше до їхнього стенду, скуповую все нове, спершу сама читаю, а потім дарую сестричкам. Хочу купити книжку з їхньої нової дорослої серії для себе.
    Гарні книжечки - "Матильда" Р.Дала, "Чарлі і шоколадна фабрика", "Тореадори з Васюківки"-моє улюблене. Була недавно презентація "Дитячої Євангелії", чула хороші відгуки, але ще в нас не бачила.
     
  8. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    А, чи замовляв хтось, книги у Книжковому Клубі Діснея ? Яка їх якість ?
     
  9. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    я дивилася на них в магазині, і зміст мені щось не дуже
     
  10. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    Ой, а я так хочу збірку Грицька бойка, в НТШ вони є?
     
  11. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    мені здається книги цієї серії є всюди. Бачила в "Глобусі", в "Є", на гуртовні.
     
  12. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    А чи вже хтось придбав "Дитяча Євангелія" Абабигаламаги?
    які відгуки? діткам цікаво?
     
  13. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    Наче про мене :) Маємо майже всі їхні книжки - навіть наперед накупили (вже для підлітків)... А от в махаонівських книжках багато русизмів :sad: і просто невдалих перекладів російських віршиків :sad: :sad: Ще подобаються книжечки для розвитку вид-ва "Ранок" (Логіка, Скоромовки, Загадки)
     
  14. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    Кольорова, спробуйте ще книжки Видавництва Старого Лева і Країни Мрій. Мали би сподобатись.:girl_in_dreams: Ще Грані-Т гарні віршики для малечі видає.
    З серії "золота колекція поезії "любимо М'ястківського "Зайчик місяця надгриз" і Забілу (особливо про Ясочку :girl_spruce_up:)
     
  15. Лянка

    Лянка Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    Ясочка - нестаріючий шедевр!!! Мала також обожнює цю книжку.
     
  16. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    З "Країни мрій" маємо англійську мову - велику таку книжку для дошкільнят - з малюнками, транскрипцією і т.д.
     
  17. Капризуля

    Капризуля Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    Купила малій на День Народження нову книжку Нестайка про пригоди Колька Колючки і Косі Вуханя. Вона повністю проілюстрована дітками:)
    Написано так класно і весело, читаємо із задоволенням:girl_claping:
     
  18. Кольорова

    Кольорова Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    А моїй малій на день народження дідусь подарував книжку "Дивовижні історії для дівчаток" - дуже гарна книжка - з тих, які дуже приємно тримати в руках. Гарні малюночки, всі сторінки повністю кольорові, і всі розповіді дуже дівчачі :) Бачила в магазині таку ж книжку тільки для хлопчиків - у малого скоро днр, тре щось подумати на цю тему ;)
     
  19. Капризуля

    Капризуля Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    Дівчата, чи купував хтось для своєї малечі книжки Джеремі Стронга (В-цтво Старого Лева)??? Серія ця називається "читання для реготання". Назва підкупає. Напишіть, будь ласочка, відгуки про них, і на який вік, на вашу думку, вони розраховані. Я думаю, то би міг бути непоганий варіант для Миколая.
     
  20. Юстуся

    Юстуся Well-Known Member

    Відповідь: Книги (класика) для дітей/підлітків по віку

    А я люблю Євгенію Гапчиньську і її Ангеликів:girl_in_love:.Дуже гарна книжка "Ліза та її сни" видавництва Абабигаламаги.