Коли вам вдалося завагітніти?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Sunichka, 12 Серпень 2014.

  1. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Коли вам вдалося завагітніти?

    Наша вагітність прийшла на другий місяць активного планування. З першого разу не вийшло, хоча вирахувала ніби й овуляцію і сприятливий день по якомусь там календарю :D На наступний плюнула на то все і вийшло ))
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Коли вам вдалося завагітніти?

    З першого ж місяця планування :). До того- майже 8 "непланувальних" років застерігалися- коли симптомо- термальним методом користувалася, коли- презервативами. А от при "заплануванні"- вийшло з першого разу. При 32-34 денному циклі і незахищеному акті на 18 день циклу.
     
  3. magic

    magic Well-Known Member

    Відповідь: Коли вам вдалося завагітніти?

    ми з чоловіком на початках вибирали знак, під яким хотіли, щоб народилася дитинка)) але все нам не виходило, і не виходило.. потім вже і не звертали на це увагу, а дитинки все не було. і вже після допомоги та обстеження, підлікування нам вдалося завагітніти. це сталося після 2,5 років одруження:)
     
  4. orxidejaa

    orxidejaa New Member

    Відповідь: Коли вам вдалося завагітніти?

    а ми після 3 років одруження аж завагітніли, і то після пянки, коли двоє були пяні і я була впевнена що точно не завагітнію, і чудо сталося!!!:girl_claping:
     
  5. Milongera

    Milongera Well-Known Member

    Відповідь: Коли вам вдалося завагітніти?

    я в шоці. А ви не чули, що перебування в стані сп'яніння під час зачаття може вплинути потім на дитину? Правда вже пізно про це думати, але..
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Коли вам вдалося завагітніти?

    ну все, тепер вже буде капець... :khomyak: цікаво і що тепер вагітна вже жінка має робити після ваших слів? Знаєте, як зачаття мало відбутися власне тоді, то воно відбулося. В житті всього не пропильнуєш. Добре, кому одразу з першого разу вдається завагітніти, а хто планує не один рік, той добре знає, що неможливо роками жити в напрузі, чеканні і у всьому себе цілий час обмежувати. Якщо Бог тій парі подарував дитинику, то Він про неї і її здоров'я подбає, а ви шокуйтеся іншими якимись речима.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Коли вам вдалося завагітніти?

    А перший тиждень після зачаття, тобто ще до імплантації на дитинку навіть ліки не дуже впливають, алкоголь, бо ще нема зв'язку з маминим організмом. Тому якщо у форумлянки відбулась імплантація і ніщо не зашкодило - значить все буде добре:) Яйцеклітина сформувалась ще до застілля, тому вплив на неї сильним не був, якщо я не помиляюсь... На все воля Божа, тут і не посумніваєшся.
     
  8. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Коли вам вдалося завагітніти?

    Перший і наразі єдиний раз - через 9 місяців після весілля, абсолютно непланово (а планували через рік))))
     
  9. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Відповідь: Коли вам вдалося завагітніти?

    ой,скільки я знаю таких історій коли пари які довго не могли завагітніти собі в один момент випили,розслабились,забули про всі розрахунки і так їм файно все вдалося,шо тепер бавлять крапузиків здорових і з сміхом згадують вдалий випивон :girl_dance:
    Не сваріться, Milongera, в людей ж щастя!:girl_wink:
     
  10. Milongera

    Milongera Well-Known Member

    Відповідь: Коли вам вдалося завагітніти?

    Ну нам теж довго не вдавалося завагітніти, але я знала точно - коли п'янка, то ні-ні.. І без цього вийшло розслабитися і зачати.
    Звісно, дай Боже здоров'я дитинці, і все буде добре.

    я не сварюся, просто може хтось інший над цим задумається, ну не варто, не варто.. Є багато гарних інших днів і ночей )
     
  11. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Коли вам вдалося завагітніти?

    Та йой, там тоі п'янки могло бути на грам двадцять коньяку, чи який фужер вина. Не драматизуйте.
     
  12. Smiwna

    Smiwna Мама непосиди

    Відповідь: Коли вам вдалося завагітніти?

    Вперше відразу вдалось, але закінчилось завмиранням плоду. Вдруге вдалось через 3 місяці від початку планування, та через 2 роки після першого випадку.
     
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Коли вам вдалося завагітніти?

    з першого разу)
     
  14. sunnySvit

    sunnySvit New Member

    Відповідь: Коли вам вдалося завагітніти?

    Перший раз завагітніла в другому циклі планування, другий раз - відразу в першому циклі. Але ми вираховували овуляцію, не тільки перестали захищатися.
     
  15. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Застерігалися 4,5 роки. Перед вагітністю скинула 15 кілограм і завагітніла в першому ж циклі. Ми зовсім не надіялись на такий швидкий результат!
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Svitlandija

    Svitlandija New Member

    Відповідь: Коли вам вдалося завагітніти?

    А я напишу свою історію)
    Із самого початку цикл був до одного місця) то 2, то 3, то 6 місяців не було місячних) приходили, коли хотіли і як хотіли) але я над тим не переживала) так то й так)
    А потім почала із нареченим жити разом і готуватись до весілля, тай вирішила походити по лікарях, підлікуватись, бо то ж і діток захочеться, а в мене такі проблеми) (ще й мала нову подругу, якій більше 3 років не вдавалось завагітніти і вона купу всього випробувала, це мене і підштовхнуло).
    Ну, пішла до лікарки за порадою подруги, здала гормони, вона призначила протизаплідні, щоб вони там щось врегулювали
    Через три місяці ніякого ефекту)
    Призначила замісну гормональну терапію (фемостон+дюфастон) три місяці і не захищатись) теж нічого)
    Потім сказала чекати місячних природніх і здати аналіз на гормони)
    Ну тут я вже закинула те діло, бо з коханим розійшлися за пів року до весілля, стреси, переїзди, мені було не до того
    Останні місячні до цього часу мала ще в кінці квітня.
    Потім в нашому спільному житті все налагодилось, ми помирилися і все стало трохи на свої місця) поїхали в липні в Грузію, приїхали і я вирішила знову лікуватись, бо місячних і не було (навіть тести робила). Пішла до Філіпюка, він подивився аналізи, узд, та й призначив дівігель на місяць і узд.
    Але знову все пішло не так, як планувалось. Тре було терміново їхати з коханим за кордон. Тому організували за три дні розписку і невеличке весілля і поїхали. Звісно, лікування я не пройшла. Приїхали ми сюди, маючи страховку я пішла до гінеколога із своєю проблемою, він подивився на узд і каже, скоро овуляція, все добре) а ще каже: як тобі добре, яка ж це економія щомісяцясказав їсти більше і поправлятись (в мене 46 кг при 168 см, трохи замало для мене).
    І що ви думаєте, ми попали на цю овуляцію) і я тепер щасливо вагітна вже десь 2-3 тижні) і про вагітність дізналась лише через нудоту протягом трьох днів. Пішла до сімейного, а він каже, тест роби) я навіть не сподівалась і навіть не думала про таке) бо я ж нічого не робила)
    А на тесті такі чіткі дві смужечки були
    І на кріслі я була цього тижня, то дівчинка інтерн так обережно подивилась і узд вагінальне робили, теж легенько) сказали, що ніби вагітність, але серцебиття ж то ще нема)
    Але я то добре знаю, що все у нас добре)
    Так що дівчатка не розчаровуйтесь, як щось йде не за вашим планом. Господь краще знає коли і як)
    І у всіх усе вийде


    Надіслано з мого iPhone, використовуючи Tapatalk
     
  17. Kvinna

    Kvinna Member

    Відповідь: Коли вам вдалося завагітніти?

    Ми завагітнили з першого разу, аж самі здивувались, бо довкола нас багато чудових друзів, які ніяк не можуть дочекатись своїх малят. А зараз я оце ходжу вся на голках бо щось останні пару днів раптом груди налились і чутливі такі стали, і відчуття таке дивне... всюди мені вокзалом смердить...:girl_flirt: хоч ймовірність бути вагітною дуже низька - ми не плануємо зараз дітей.
    Але зі свого досвіду знаю - Бог планує по-своєму :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Дитинку планували після одного року у шлюбі. Правда одразу не вийшло, а завагітніла 1,4 року після весілля..)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Планували десь 4-5 місяців і то коли вже зацікавилась розрахунками О. в нас все вийшло зразу через місяць.:girl_blush2: не думала що так швидко все вийде.
     
  20. SmlLe

    SmlLe Well-Known Member

    Я завагітніла на 6 місяць після планування:)