Колисання або як навчити спати самому

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем MILITARIYA, 12 Квітень 2009.

  1. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Ми як народилися, засинали чемно біля циці. Потім почалися проблеми з животиком і носіння-колисання. Тоді треба було добру годину носити, щоб приспати. Потім був час, що за 10 хв вже спав. Десь в 11 місяців сам відмовився від колисання. Я його на руки - він показує на ліжко. Так трохи крутиться-гамає і засинає. Вдень трохи гірше - не любить засинати - боїться щось пропустити в житті:) Мені здається, щовідколи весна і почав бігати - став легше засинати наніч - змучується за день, і спить тільки раз вже...
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    ні. то по дитині видно. юстька до сих пір спить з своєь шматкою :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Мій теж спочатку пеленкою личко мав накрите(то внас сімейне:xaxa:)а от останнім часом має рушники(обовязково сині) і тре ними носик..так дивно виглядає ,тре тре поки не засне ..вночі якщо проснувся перше питання великий ник(рушник) і сося..і далі спить!:8:
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Моєї коліжанки двохрічна доня засинає в роті з кусочком обскубаного покривалка, яке їй на хрестини подарували... Навіть в садочок його носить з собою. А коли буває, що забуде про нього при забаві, вихователька мусить про те шмаття пам"ятати і брати з собою на прогулянку. Дівчинка на вулиці згадує, що забула свого коцика і треба йти, відкривати групу і шукати... Винахідлива вихователька.:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 11
  5. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    В мене племінник як був маленький запісяв собі ріжок одіялка і шоб заснути лежав тихенько і нюхав той ріжок.Як прали те одіялко,в дитини була трагедія,плакав,а потім умудрився запісювати для запаху по новій. Тепер як йому про те розказуєм,каже шо то неправда:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 19
  6. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Мій з нароження засинав під грудьми.
    Інколи хоче. щоб йогопоколисали, але тільки стовпчиком.

    А от спить він зі мною. татові нашому це не подобається.
    але виселити його я не готова, оскільки він вночі ще пару разів їсть молочко. Та і сон неспокійний, пробуджується, але оскільки я поруч, то погладжу і засинає.
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Машуня Д

    Машуня Д Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Юкола
    (Інколи хоче. щоб поколисали, але тільки стовпчиком.
    А от спить зі мною.
    але виселити я не готова, Та і сон неспокійний, пробуджується, але оскільки я поруч, то погладжу і засинає.[/QUOTE])

    Саменька засинає ввечері а вдень треба поносити трішки. Я зате не хвилююсь,ще прийде час коли не схоче.
    Сама класна штука то мамене волосся, тримається міцно поки не засне, коли трішки пробудиться то зразу мусить вчіпитись і знову спатки-мама не втіче точно:xaxa:
    Деколи таке відчуття що це я без неї спати не можу:) часом просинаюсь подивитись як вона- чи вкрита, чи тепленька і просто подивитись на моєньке.

    P.S.Моя знайома до 6 років носилась з шматяною лялькою- палець в рот,іграшка під щоку і спатки.
     
    Останнє редагування: 16 Квітень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  8. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Я Софійку ніколи не колисала,засинає,правда в машині,візочку під час руху,то так само заколисує. Кілька разів сама заснула але то тільки вдень бувало.А взагалі засинаємо тільки з цицею. Тепер як хоче спати сама веде мене до ліжка "пати" і "сиииитю":xaxa: Як мене нема,то спокійно засинає з пляшечкою,інакше не хоче:confused: але при тому пощіпує мою маму за руку або запихає свою їй за пазуху:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    так проявляється незадоволений смоктальний рефлекс, коли дитину передчасно відлучають від грудей
     
  10. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    А коли серед сну вночі починає смоктати палець чи кулак? Це їсти хоче, чи зуби ріжуться, чи теж незадоволений смоктальний рефлекс ? :confused:
     
  11. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Доки їли цицю то засинали піля неї це було до 1 рік і 1 місяць. Потім я йому почала варити манну кашу і давати перед сном, але в ліжечку і виходила з кімнати. Він засинав сам, але вночі я мала біля нього лежати. А тепер вже десь з місяць-півтора засинає і вечкром сам :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    теж незадоволений смоктальний рефлекс
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    дивно...вона і так тільки і робить що смокче/їсть...... :confused:
     
  14. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    так і продовжуйте :) просто ви ще замалі щоб його задовільнити, все ще попереду. Пальцями може вивчати/трогати зуби, але якщо смокче, то ліпше груди аніж палець ;)
     
  15. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    В нас пальчик смоктала теж, то як тільки бачила, що пальчик тянеться до ротика, то відразу прикладала до грудей.. за якийсь час ця звичка минула. Потім, коли різалися зубчики, то знову пхала пальчик до рота, але то вже було зовсім інше - вона кусала палець, чухала собі зубчики...

    А тепер по темі. В якому віці ваші дітки перейшли на один денний сон? Христинці 9,5 місяців, а вона вже вдруге за тиждень спить лише раз.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    щось ранувато. ми перейшли на один сон приблизно в 1,4-1,6. може то просто подій багато і спати не хочеться, щоб не пропустити щось цікаве? ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    ми десь недавно тижні 3 і то деколи ше може другий раз заснути
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    В мене по різному було.десь в 11-12 міс.спав перепадами,залежало від того чим він займався ,від емоційності і насиченості дня.Бувало то раз спить то..три!!Згодом сам почав спати два рази а от тепер знову раз.Але тривалість різна від 1години до 3.:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Ми вже дня 4 перейшли на один денний сон.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    А ми спимо найменше за всіх :umbrage: - з 10 місяців Настюха перейшла на одноразовий сон,причому спить в середньому 40 хв.,а другий раз її вкласти нереально :confused: