Колисання або як навчити спати самому

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем MILITARIYA, 12 Квітень 2009.

  1. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    А ми до 11 місяців спали 3 рази, потім до рік і 5 місяців - 2 рази, після того вже по разу. Соня в мене росте :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. rikusya

    rikusya Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Моя мала наразі спить по 2-3 рази за день,але по 30-40 хвилин максимум....
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    А ми з року спимо один раз на день від 1,5 до 4 год, а вночі 11 -12 год.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Хочу похвалитися досягненням :) Я почала колисати на руках доню перед сном, коли почали різатися зубчики... Тепер 10 кг трохи важко на руках махати, тим більше, коли в неї в роті циця. Так от, сьогодні вперше доня заснула без колисання, а просто гамаючи на руках :) Все ж сидіти і тримати на руках то значно легше, ніж стоячи колисати :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    а ми на обід так мучимось....деколи по 2 год (!) розказую казочки, і співаю, мало що не танцюю, а малий сміється, не хоче спати.....але потім в один прекрасний момент, коли я вже втрачаю віру, що сон сьогодні взагалі буде, моє чудо просто затихає, закриває очі і спить. Я вже пробувала присипляти в різний час, і бігала з ним перед сном надворі, щоб змучився, результат все той самий.....До цього синок засинав все у слінгу, але він вже веиченький, та й важкенький, пробую без , але поки що справа дууууже туго йде....Ввечері легше (швидше) засинає, але теж під казочки
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    дівчата, мені рекомендували почитати Элизабет Пейнтли "Как уложить ребенка спать без слез" (здається вірно назву написала). планую придбати і почитати. Відгуки хороші. може і вам підійде ;)
     
  7. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    А нащо дитину вкладати спати, коли вона того не хоче? Я просто дивлюся на сусідів, які дітей по графіку вкладають спати, зі сльозами і криками...Ну і яка тоді користь від режиму???
    Ми ніколи не вкладали малого, коли він того не хотів. Вдень спочатку слідкували, коли вже сам позіхати почне, тоді трошки згортали активні ігри, йшли до ліжка. Зараз він сам каже, коли хоче спати:) І поки він своє не вигуляє, спати його ніхто не вкладе. Вночі йде спати разом з нами, в 12 ночі. Тут також ніхто спеціально не присипляє, просто всі дружно вкладаються, гаситься світло, і в дитини просто не залишається вибору. Якщо ще не нагулявся, може співати пісень або щось там бубоніти, але в темряві то не дуже весело робити, тому через деякий час сам засинає...
    =======================================
    А взагалі я помітила, що діти набагато простіше вкладаються спати, якщо вони виплеснули свою порцію енергії. Якщо маєте проблеми з вкладанням та спанням, влаштовуйте дитині побільше фізичних навантажень: активні ігри, свіже повітря, плавання чи інший спорт...І подивитесь, як ваша дитина сама почне засинати під яскраве світло та увімкнений телевізор:) У нас дитина так час від часу засинає, а зараз тато ремонт робить, то він навіть під стуки засинає:)
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Я починала вкладати дитину тоді, коли вона починала терти оченятка і позіхати. Але тоді вкладання могло тривати і з колисанням 40 хвилин. Після цього вже нічого не хочеться і не можеться...
    Тепер вкладаю дитину, коли вона не просто починає терти оченятка і позіхати, а робить це декілька разів, стає спокійною, повільніше кліпає оченятками.. одним словом, видно, що скоро може і стоячи заснути :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Наша кукуся коли хоче спати, вдома чи в звичних умовах то починає проситись на руки і залягає на плече, тоді я її в ліжечко чи в візочок, і ні колисати ні нічого іншого не треба, ввечері вона теж сама починає позіхати, терти очі, скиглити, пів на десяту трохи поносивши на руцях, хвилинки дві, і вкладаю в ліжечко.
    Проблема, коли в гостях або на природі, то видно що хоче спати, але не може собі того дозволити, щоб бува нічого не пропустити :)), тоді гірше, доводиться "втрясати" чи в візочку чи на руках, бо як не виспана то така противна, хоч іди та повішайся :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    в тому то й справа, що хоче - він тре очі, позіхає, каже :"мама аааа-ааа", сам навіть може лягти в ліжечко, лежить, слухає казочки, а потім йому стає смішно з моїх розповідей. Починає товктись, 100 раз злазити і вилазити на ліжко....коли змучуюсь і хочу йти починає плакати. Я повертаюсь і все по новій.......
     
  11. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Ну тоді можу порадити не розказувати ніяких казок, не співати колискових, якщо дитину то відволікає від сну. У нас якось казок/пісень не практикується, навіть не знаю чому...Просто хтось лягає біля дитини, закриває очі і тихо собі лежить. Останні місяці можна вже навіть посидіти поруч, а інколи малий бере якусь іграшку, обіймає її і з нею засинає.
     
    • Подобається Подобається x 7
  12. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Я як малу відучувала від денних снів в колясці, то лягала з нею на ліжко, обнімала її, закривала очі і "спала". Мала муркала хвилин 10-15, як починала підпхинькувати, то я тихенько казала, що мама спить, спи і ти. Так за 4-5 днів ми навчилися засинати.
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    спробувала я сьогодні нову методу, описану вище :). "Присипляла" 2 год. в результаті сама заснула, нічогоне розказувала, тільки (поки не заснула) казала, що мама спить. Саша все норовив пальчиком мені в очко тицьеути, або в рот мені запхати. Коли я проснулась, Сашко з напівзакритими очима лежав біля мене, але роздягнувся до памперса самого, все поскиадв, навіть маєчку. Потримав ще мене трохи за груди (я йому не дозволяю щипати) і так заснув. Пробувла хоча б вкрити легенько його - зразу почав крізь сон пхинькати. Отак розкритий і спить зараз
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    У нас абсолютно єдинтично відбувалось, просто лягаю і роблю вигляд ,що сплю, малий бачить ,що нема з ким бавитись, сам собі щось бубонить і засинає біля мене , а я потім встаю і виходжу з кімнати.
    Пам"ятаю , як мені рекомендували малого просто ложити в ліжко і виходити з кімнати, а він нехай собі плаче поки незасне:8::suicide:, ніколи цього не розуміла і не зрозумію:confused:, я б потім сама не могла б заснути, воно ж таке маленьке:sad:, я взагалі думаю, що у дітей після таких методів підривається нервова система!!!
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. IraG

    IraG Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    А ми зробили процедуру відходу до сну, коли підходить час сну, ми разом ходимо і виключаємо світло, потім він йде включає нічник, я виключаю світло в кімнаті і лягаємо. Ще трохи покрутитись, понити, але вже не встає, і потроху засинає.
    Колисанки, казки теж не проходять, тільки відволікають.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    і ми з народження спимо без пісень і колисань...просто біля циці..руцю на маму ,тихенько смокчемо і помаленьку відрубуємося:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Ми перейшли на одне спання в день, мальок просинається в 7,00 ранку і товчеться десь до першої, ми гуляєм, бавимся, то він за той час так витовчеться, що в першій відрубується намертво, інколи сили навіть цицю посмоктати нехватає!:) Аналогічно і ввечері! Так що ми не колисані і неспівані!:) А як там буде далі, коли циці не буде, я ше не знаю, поживем - побачим!:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    сьогодні другий день на обід без казочок - все по вчорашньому сценарію - 2 год. біля мене товкся (я робила вигляд що сплю), тягав мене за волосся, пхав пальчики мені до рота, носа, вух.....сміявся сам до себе у дзеркало, скакав по ліжку, знов мене смикав....а через 2 год лягнув біля мене і заснув. Єдиний нюанс - я для "веселішого" спання, щоб не в повній тиші, включила на компі диск з спокійною музикою-мелодіями ("колискова для малюка),Я з тим , що під заспокійливу музику швидше вкладеться
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    я би вже заснула! :)

    доречі, одного разу було: ми вкладались, а малий зліз тлумитись. в результаті я прокидаюсь, а Чудо біля мене спить на підлозі :ninja:
     
    • Подобається Подобається x 7
  20. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    ну ви і тримались я вам скажу))) я би не змогла 2 години. мій коли починає терти очі і чухати за вухом - я лягаю з ним і даю цицю. поїсть і далі товчеться - встаю і він далі товчеться. а як хоче спати - то засинає. 2 години я б не витримала.:confused:
     
    • Подобається Подобається x 2