Колисання або як навчити спати самому

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем MILITARIYA, 12 Квітень 2009.

 1. goldgirl

  goldgirl Well-Known Member

  Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

  Моя дитина взагалі зі сном не дружить - точніше спати в обід вона точно ще потребує, бо коли втомлюється, то таке витворяє.... лягає на землю, кричить, а заснути не може.
  Що на обід, що на нічний сон заколисати її може лише татусь, і добре, що у вихідні можна собі це дозволити - я здебільшого маю клопіт з обіднім сном, то у вихідні легше, а ось на тижні, я бідна мама... а вона бідна дитина. Думаю, що це повязано з відлученням від грудей, хоча воно було плавним і без істерик, але мабуть донечка таки не змогла психологічно відлучитися. Циці тепер вона не їсть, але після істерик і плачів, вона просить притулитися до циці і засинає, але то радше від втоми. В ході істерики не діє нічого... Може хтось щось порадить, бо я вже почуваюся цілковито безпорадною....
   
 2. ommh

  ommh New Member

  Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

  привіт! от в нас щось схоже!правда поки засинаєм біля циці, перекладаю в колисочку, спимо з годинку, а далі починається...просинається кожні 5-10-15 хв, клИче цицю, мене, груди вже зовсім пусті так вона починає нервувати, каші навіть в рот не візьме. ми і носимо-не підходить колишемо співаємо вже сама відключаюся а вона лежить і дивиться на мене...година 5-6 вже не витримую включаю світло вона побавиться 1,5години просить цицю ніби засинає але все заново((((допоможіть порадою
   
 3. Olka Sherolka

  Olka Sherolka розпатлана посиденька

  Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

  уточніть дитині скільки?
   
  • Не подобається Не подобається x 1
 4. gamma

  gamma Well-Known Member

  А в нашої малечі проблеми з денним сном, як була хороша погода підлаштовувала прогулянки під денний сон а з настанням холодів з прогулягками трохи складніше( перепади температур, застуда) то виявилося що заснути їй дома дуже важко. Спроби положити біля себе розказати казочку не проходять, говорить ні-ні-ні і починає бігати далі(дитина дуже активна), вкладання в ліжечко, попередньо давши теплого молочка теж не проходять. Тиждень була в гостях моя мама брала лялюсю на руки, носила - малеча засипала через 5 хв, але тепер маю проблему, хоче спати тільки на руках і тільки щоб носити(раніше ніколи не колисали), а так як вже тяжкенькахочу привчити спати саму, тим більше збираємся віддавати в садочок, то переживаю як там буде засипати? Вибачайте, що трохи, можливо, сумбурно, але все ж таки, як відівчити дитину від рук?
   
 5. olerusya

  olerusya sweet candy ;)

  особисто я б між відсутністюденного сну і колисанням на руках 5 хв щоб дитина заснула вибрала б останнє. Не знаю який у вас вік, але підозрюю що +- 2 роки. Єдине що можу порадити стосовно
  колисати сидячи на ліжку, а не стоячи - особливо зручно на ортопедичному матраці легенько підстрибувати:girl_crazy:
   
 6. Kandya

  Kandya Well-Known Member

  ну ви за садок не переживайте. Там все у всіх однаково -- всі або плачуть, або сплять. Третього не дано. Мої діти і з соскою, і з пляшечкою, і з колисанням, і в памперсі вдома засинали... А в садку -- без усього.

  Ну і не треба відівчати. Ну не буде ж до весілля колисатись. Поколишіть трохи. Тут про ортопедичний матрас писали, а я це роблю на фітнесмячику. Ну що поробиш... І, як на мене, ото колисання від батьків не залежить, а від дитини. От мій перший і четверта -- колисались. Перший -- до 2,3 роки (вже не на руках, але хоч подушку йому тріпати треба було), четверта 1,7р. -- то 10-15 хв. треба і на обід, і наніч гопати на мячику. І це при тому, що є ГВ. Поїла -- і... гопляля і то ще й з таким голосним, мало не істеричним "А-а-а" у моєму чи чолвіковому виконанні...

  А другий і третій номер з народження не колисались і біля циці не засинали. Поїли -- лягли -- погугали -- заснули.... І то всі діти одних батьків
   
  • Подобається Подобається x 3
  • Смішно Смішно x 1
 7. gamma

  gamma Well-Known Member

  Так справа в тому, що в бабці хватає 5 хв на руках, а я можу і пів години носити, і взагалі як немає мами з татом засипає майже без капризів. Чому так ніяк не зрозумію...
   
 8. buhgaltersha

  buhgaltersha електровіник

  Знайдіть свій метод. Я вкладаю малу (2,6) на собі. Кладу зверху на себе і все. Без циці, без колихання. За 10 хв. вже спить. Я просто з-під неї вислизаю і йду своїм займатись. Припускаю, що в бабусь так не засне (та і навряд бабусі зможуть вилізти з-під неї так, щоб не збудити).
  Раз у мене не було часу дитину присипляти (гості на порозі), то вона заснула з іграшкою в обнімку, мене навіть у спальні не було (хоча я чекала криків, "мааам" і плачу).
  У мене під казочку Аня не засинає, бо їй цікаво і вона починає все перепитувати.
  Певний час я співала колискові, а потім прийшли до отакого "вкладання на себе".
   
 9. METAMORFOZA

  METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

  Мій малюк також засинає біля циці. Але от мене турбує таке, а як він потім буде засинати? Чи він виросте і треба буде придумати інший метод? Дурака не жуємо і не колишу. Тільки циця.
   
 10. Akina

  Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

  Рано про це переживаєте, ще рік точно можете не винаходити нові методи :) Діти ростуть і все міняється. Мій теж засинав лише з цицею, і на підсос прокидався, а з 2 років в садку спокійно спить сам, з 2,2 і вдома вдень без циці вкладаю (один раз з бабою під колискові заснув навіть швидше як зі мною). То правда трохи марудно і лінь тепер по годині-півтори різні методи випробовувати, з цицею було простіше :girl_crazy:
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 11. Kandya

  Kandya Well-Known Member

  ну найменша колисатись з бабою не хоче, але от коли баба біля неї вдень лежить -- вона може і 3-4 години спати. Прокинулась, відкрила око, глянула, що баба біля не її -- і далі спить. Коли ж сама або зі мною, то відразу ж після першого прокидання (а це через 40 хв) -- лізе на мене, рже, пальці в очі пхає і встає...

  Я це пов"язую із тим, що з бабою їй нудно, тому вона воліє той час із нею просто переспати))) А з мамою весело -- знач треба вставати
   
  • Подобається Подобається x 3
  • Смішно Смішно x 3
  • мімімі мімімі x 1
 12. Марта2

  Марта2 Well-Known Member

  Мій старший теж завжди засинав біля циці, в процесі я його гладила по спинці, і коли відлучила від грудей, то засинав він нормально під ті ж мої погладжування, тільки вже без циці.
   
 13. Vittoriya

  Vittoriya скрипулька знову в декреті

  дитина міняється щодня, а ви переживаєте за те, що буде невідомо коли. та то ще стільки разів зміниться... Мелася теє зі мною тільки на циці засинає, ну або в слінгу. Але пішла я на роботу і вона чудово і легко заснула з бабцею, моєю мамою. Мама казала, що бавилась бавилась і вже видно, втомлена, взяла її на руки, поки донесла в кімнату, Мелася вже спала..
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 14. padesnig

  padesnig Well-Known Member

  Я це діло забороняла бабцям. Бабці поколишуть і поїдуть а мені "з цим жити" :)
   
  • Подобається Подобається x 2
 15. gamma

  gamma Well-Known Member

  Ми теж колисання забороняли а тут недопильнувала...:girl_cray:
   
 16. Almariel

  Almariel Well-Known Member

  В нас був випадок. Гуляли по місту, менша доця (1,6) в тата на руках. Я кажу, що їй вже треба спати, вдягаю ерго на спину, чоловік лише притулив до до мене - вона миттєво вирубилась, я вже шлейки на плечі вдягала зі сплячою дитиною .
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Безграмотно Безграмотно x 1
 17. Vittoriya

  Vittoriya скрипулька знову в декреті

  :)


  Це я так вчора пилососила , планів спати взагалі то не було :)
   
  • Подобається Подобається x 9
  • мімімі мімімі x 4
  • Зе бест! Зе бест! x 2
 18. buhgaltersha

  buhgaltersha електровіник

   
 19. Khrystik

  Khrystik Хороша дівчинка :)

  в нас Квітка засинає або на циці, або на руках мушу підколисувати. найкраще засинає, коли ношу стовпчиком і трохи колишу, тоді притулиться і спить. але от зняти з себе і покласти на ліжко, то ціла проблема. на мені спить, тільки хочу хоч трохи зісунути її собі під бочок, як вона будиться і починаються плачі, знову довгі колисання.
  про те, щоб лежати на ліжку-цицятия-заснути можу поки лиш мріяти:girl_in_dreams:
   
  • Подобається Подобається x 2
 20. Netty

  Netty Well-Known Member

  Коли донечка народилася, то засинала лише, коли її колисали ( тато на фітболі), в 7 міс почала засипати сама, лежачи біля мене...лежали доооовго. І співали, і казочки слухали, і молилися, і мовчали. А от після 1.5 років знов проситься колисатися....всі відучаються, а ми навпаки...:d25: