Колисання або як навчити спати самому

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем MILITARIYA, 12 Квітень 2009.

  1. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Ми Софійку не колисали,вона деколи засинала в мене чи чоловіка на руках,а колисатися не хотіла з народження.Вже недавно зрозуміла шо ліжечко колишеться,то сприймає його як гойдалку для розваги.Спимо ми разом і так буде доти поки вона сама не погодиться перейти спати в окреме ліжко.Як хоче спати то сама кличе:"мама,цицю,паткі-паткі!",а як не хоче то чекаю поки перетовчеться і схоче сама,деколи довго доводиться чекати але нема на то ради:girl_in_dreams:.
    Не думаю шо є зв"язок між колисанням і захитуванням в транспорті,недавно їздили в Крим машиною,жодних проблем у нашої неколисаної дитини по дорозі не було.Коліжанчиній дитині трохи більше року,колишуть її постійно,а в машині навіть в межах міста її возити не можуть,так дитину захитує.
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Ой яка болюча тема . У нас останній тиждень повний дурдом. Маркіясь навідріз відмовляється спати вдень , ледь-ледь вкладаю його в 16 , при тому що встає 8-9 ранку. А ввечері раніше 12 в ліжко не вкладеш. При тому до 6 міс спав сам і жодного разу вночі не вставав. Потім нам прийшлося паро ночей переночувати у чоловікових батьків , а ліжечка для малого там не було тому і спав з нами , відтоді його ліжечко виконує декоративну функцію Думали може хоче колисатися , купили нове ліжечко , та де там , більше ніж 2 годинки він в ньому не спав. Тепер синочок спить біля маминої циці цілу ніч, так інколи важко, бо я так люблю спати на животі, але коли поруч спить Маркіясик , то чомусь інстинктивно скручуюся навколо нього калачиком , зануруюся у його пахнючі кучері... і нехай весь світ зачекає. Що може бути краще ?! Я тільки за ! за спільний сон, єдине що мене інколи виводить , так це те що процес вкладання може трвати годинами , і то так гостро це відбувається останній тиждень. Вчора взагалі ліг 00.30 а встав в 7 ранку:suicide: Сьогодні ситуація майже повторилася і ніц йому не помагає. співай , не співай , колиши , хоч на голові скачи ....:girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    а в нас з колисанням,присипанням чистий спокій,погодувала і поклала в люльку,і Тереза як янголятко щось собі побурмоче під ніс і спокійненько засипає. я сама в шоці в кого вона така спокійна???тьфу-тьфу
     
    • Подобається Подобається x 12
  4. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Та власне, в транспорті закачує діток, в яких вестибюлярний апарат слабкий. І колисатися хочуть дітки, в яких вестибюлярка недорозвинена, колисання допомагає її розвинути...
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Мене мама колисала так довго, шо казала вже ноги волочились по пiдлозi. А мене як нудило в машинi, транспортi iтд, так i нудить. :girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 9
  6. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    А у вас качельки немає? Мій малий спить 2-3 рази на день, то у нас не проблема. Любить засинати в слінгу, на руках, біля циці... як завгодно, аби йому зручно було, але як лізли зуби - не мала я вже сили таскати в слінгу, а інше не заспокоювало... посадили у качельку (крюки вкручені у раму дверей, банальна нерозбірна качелька з пищалкою спереду) і дитина заспокоїлась і відрубалася. Зараз часто його так заколисую, бо у нашій хаті можна зваритися (сонячна сторона, цегляний будинок, в 12 ночі ще гаряче, хоч на балконі спи), навіть коли прикладаю малого, стараюсь лягти (не брати на руки) а він максимально від мене відсувається, щоб гаряче не було, бо аж волосся до голови прилипає:girl_mad: А у качелі дуже зручно, тільки підкладаю полотенце, щоб дитя голівоньку на пластмасу не клало і як засне, перекладаю у ліжко. :girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Таку качельку теж маємо , проте довше наж10 хв він в ній не витримує. А сьогодні перший раз ми влаштували сонне царство , Маркіясика в серединку, телефони всі повідключали і з 12- 3 спали без задніх ніг :) Правда зранку його добре витовкли і підняли в 7 ранку . Ми б то і довше поспали :)...
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. irrka13

    irrka13 Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    я згадала, моя доця засинала в гойдалці:8: а зараз, коли малявка (5 міс) не може вгамуватись, то ми з чоловіком кладемо його в коцик і робимо "підготовку до польотів в космос". 10 - 15 хв посилених тренувань і малий може заснути в ліжечку :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Нам 2 роки і один місяць до недавна колисались. Сама винна купили таке ліжечко. Розкажу як відучила. Унас був ремонт і мені з дитиною прийшлось переїхати на місяць до мами. Ліжко з собою не брали. Перші дні я звичайно намучилась :girl_cray:. Свого 13 кілограмового хлопчика заколисувала на руках. Потім привик. І тепер ми , і засинаемо так.:girl_crazy: Так що просто треба настроїтись і зробити це.:girl_bye2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. irys214

    irys214 Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    А я від народження донечки була настроєна на те, що колисатись ні в якому разі не будемо, бо мала досвід з племінником. І ліжечко в нас було саме звичайне, без гойдалки. В ліжечко доцю ложу тільки на нічний сон, після купання, масажу, годування, і вона чемно сама засинає. А до колисання діти скоро привикають, так шо краще не починати...
     
  11. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Я свого ніколи не колисала, бо він під цицькою засинав і засинає так досі. 10-15 хв - і спить.
    спить в нашому ліжку.

    Місяць тому мене ввечері не було, маля було з моєю мамою.
    весь вечір гарно бавилися,прийшов час спати - дитя в реви.
    Мама каже, що ледве заснув.
    Не уявляю,як буду його вкладати,коливід грудей відлучу.
     
  12. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Розкажу про наші колисання-вкладання.Доцька завжди засинала під грудьми.Поки була малесенька (десь до 3 місяців),достатньо було дати їй цицю і полежати з нею,як вона вже солодко спала.Пізніше доводилось її колисати на руках,при цьому вона ще й тримала цицю.Я теж не уявляла,як же ми потім будемо вкладатися.Ближче до року я на обідній сон старалась вже не колисати,а клала на наше ліжко,лягала поруч,давала цицю і співала колискові.Спочатку доцька довго і нудно товклась (годину-півтори)А потім навчилась засинати за 15 хвилин.
    Місяці 2 тому я перестала заколисувати доцьку і перед нічним сном.Клала її в ліжечко,розповідала,що вона вже доросла дівчинка,а дорослі дівчатка сплять в своїх ліжечках (вона спала з нами в ліжку),співала колискову,гладила і доця навчилась засинати.Вночі правда,прокидалась,щоб ми її забрали,але з колисанням в нас вже було покінчено.Зараз ми вже другий тиждень засинаємо без грудей.Вдень лягаємо разом,обнімаємось,я співаю,цілую очка і Настюша спить.Вечірня процедура теж не змінилась :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Lerusja

    Lerusja Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Во многих семья отход ко сну ребенка превращается в настоящую битву. Дитя готово мыть посуду, складывать вещи, делать что угодно, но только не идти в кровать. Даже если удается "затолкать" ребенка в постель, это еще не значит, что он будет спать! Чаще всего он корчит рожицы, просит попить, пописать, оставить свет в комнате и посидеть рядом. Не отчаивайтесь, уделите ребенку внимание.

    Договоритесь с Бабой Ягой.
    Для детей до 7 лет ночные кошмары - это нормально. они могут появиться из-за нового события: новый дом, садик, мультик.
    Совет. Обнимите ребенка, скажите, что не дадите его в обиду. Не стыдите его: "Ты большой, не должен бояться!". Если сниться один и тот же кошмар, расспросите о нем, но утром. Предложите нарисовать то, что приснилось. И поправьте на листе страшилку в веселую рожицу. Скажите, что договоритесь с Бабой Ягой, и она переселится в другое место. Оставляйте свет в комнате.

    Выселите страх из комнаты.
    Бывает, ребенку не нравится его комната - наказывали в ней когда-то.
    Совет. Детская спальня - убежище ребенка. Обставляя детскую, избегайте острых углов, неустойчивых кресел. Покажите малышу место для игрушек. В магазине выберите вместе с ребенком мебель и постельное белье.

    Больше общайтесь.
    Ребенку кажется, что когда его укладывают, начинается самая интересная жизнь у взрослых. Если дитя не укладывается.ю значит, ребенку не хватает общения с родителями.
    Совет. Проводите с ребенком больше времени. Придумайте ритуал прощания: ужин, умывание, чистка зубов, сказка, колыбельная, мамин поцелуй, любимая игрушка под мышку. Соблюдайте строгую последовательность. Когда укладываете спать ребенка, прервите дела и выключите телевизор - сделайте вид, что жизнь замерла.

    Дайте выплеснуть "не хочу".
    ритуал "укладывания" зависит от возраста, личности, характера и темперамента ребенка, ситуации в семье. А также от его здоровья и стиля воспитания родителей.
    Совет. Детям до трех лет необходим телесный контакт. Если малыш почувствует тепло маминого (папиного) тела, родное дыхание, он сразу успокаивается. Приучают ребенка спать самостоятельно после трех лет. И если он нервничает перед сном, установите причину.Сделать это можно в виде игры.
    :connie:
     
  14. SPRING

    SPRING New Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Я обох дітей дуже довго колисала, особливо на обідній сон, дуже це вимучувало, але відівчити не получалось. Здається після 2-х самі почали засинати. Я це чомусь пов"язувала з тим, що вони не смоктали ні пустушки, ні пипки.
     
  15. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    В мене ттт не виникало проблем із засинанням. Циця 15 хв і дитинка сопе:). Коли умови склались так, що довелось припинити ГВ, дитині був уже рік і їла цицю три рази на день, ранок о 6, в обід перед сном і на ніч . Спочатку ми забрали денне годування, гуляли на вулиці і дитина без проблем засинала. Потім я зробила ритуал вкладання спатки з іграшкою дома. Доця обнімала лисичку я клала її собі на живіт і ми колисались легенько і разом співали а-а-а. Потім колисання теж забрала, і доця сама просилась спатки і сама собі співала. Згодом забрала вечірнє годування, спатки вкладала бабця, бо при вигляді мене зразу згадувала цицю. На мою думку важливо створити певні умови, ритуал і виробити режим сну, і якщо дитинку нічого не турбує, вона без проблем буде засинати. До умов можна вднести і режим домашніх. Якщо на пізній вечір припадає пік активності всіх у хаті, приходить тато, шумні ігри, то звичайно налаштувати на сон дитину буде важко. Також впливає індивідуальний біоритм дитини, під який необхідно підлаштовуватись. Пустушки ми не використовували, інтенсивне колисання у візочку чи на руках теж. Так і спимо з лисичкою.:girl_wink:
     
  16. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    думаю що в міфу що дитину колисати не можна ноги ростуть з того що "діти маніпулюють батьками" - це мені всі зараз кажуть... Такий малюсік півтора місяця мною маніпулює - плаче... Тому мол не можна спати з ним, колисати його, годувати весь час - БО ПРИВИКНЕ!!! НУ І ШО??? не думаю що в 10 років я його далі буду колисати... Хоч особливо і не колишемось, але часом любить.
     
  17. yasna

    yasna Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Я зустрічала версію, що сон для дитини, особливо маленької, асоціюється із небуттям.
    Із Смерттю.
    Уявіть, що вас відправили помирати в іншу кімнату, самого, в час, коли інші спокійненько собі жиіуть і насолоджуються цим.
    І думаю, що в цей момент не заспокоюватиме майбутнє воскресіння. Жити то зараз хочеться.
     
  18. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    yasna, страшно... але не розумію при чому тут колисання?
     
  19. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    Мій синочок коли гамав цицю, то засинав скоренько. Я сідала в крісло, брала його на ручки, давала цицю, він поїв і засинав. Тоді я його перекладала в ліжечко.
    В півтора рочки нам довелося відмовитися від грудного вигодовування. Він без проблем перейшов від циці на пляшечку, але в ротик мусимо щось запхати - ритуал! Проте засинаємо тепер жахливо!!! Чи на руках, чи в ліжечку требя гойдати, розказати казочку чи заспівати щось (він сам каже що). Можу засипляти до години часу...:girl_cray: Інколи здається, що вже спить, а тільки виходжу з кімнати - кричить "мама!".
    Вдень засинає швидко, а чому на ніч погано - не зрозуміло...
    А ще коли ми припинили грудне вигодовування, то він придумав собі, що якщо цицю перед сном не їсть, то значить її треба тримати - ніяк відучити не можу - кричить, поки не дам!
     
  20. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Колисання або як навчити спати самому

    БО
    тому і засинаєте погано