Колишні наших чоловіків

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Un.Known, 15 Січень 2010.

  1. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Я мала на увазі —не пущать в сенсі того, що колишня не схвалює спілкування дитини з теперішньою батьковою подругою (хоча, хтозна, з яких реально і наскільки обгрунтованих причин..)
    Звичайно, що насильно його не втримаєш, скандалами і ультиматумами також. Захоче поїхати — поїде. Як це сприймати і чи приймати такий поворот — справа форумлянки.
    Як на мене, то це не тільки питання особистої свободи чоловіка, а й поваги до жінки, яка так якби є важливою для нього..
    І якщо ж він ображається на форумлянку за недовіру, бо сам і не думав про щось «ліве».. то це в будь-якому разі треба проговорити, пояснивши, чому на її думку ситуація така неоднозначна і почувши думку та ставлення чоловіка до цих подій. Можливо, ця розмова всіх заспокоїть і розставить на свої місця. Але як це зробити, які правильні слова знайти ОБОМ — ну то вже не нам радити..
     
  2. innaSSSSS

    innaSSSSS New Member

    Дитину не давала з різних причин. Не тільки через мене. То щоб ремонт в квартирі зробив, тоді дасть. То щоб купив їй щось. Я його не тримаю і ніколи не тримала. І сцен ревності не влаштовувала. Просто сказала, що мені це ДУЖЕ неприємно і боляче навіть. А він сказав, що в мене неадекватна реакція. Що ніхто б на моєму місці так не реагував. От мені і стало цікаво як би теоретично інші жінки почувались би на моєму місці
     
  3. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Почувалася б — зле, бо не розумію таких речей. А що з тим робити в даній конкретній ситуації — то ви її краще знаєте, та й свого чоловіка, а то ми нарадимо... Очорнити доброго батька і «морально стійку» людину нескладно, не знаючи його бачення, мотивації і намірів...
     
    Останнє редагування: 16 Вересень 2017
  4. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @innaSSSSS ну от я ж кажу, що логічність чоловіча відрізняється від жіночої.
    І ще одне...здається ним доста маніпулювали....і тому вам може бути доволі важко. Бо він і звик до такої взаємодії і одночасно вона би мала його дратувати. А це важке поєднання і тонка гра...
    Єдина порада....жодного прямого поганого слова про матір його дитини...І не втілюйте намір ....я відкрию йому очі на неї....
    може погано закінчитись для вас.
    Сил вам і врівноважних дій.
    Хоча ми ж не знаємо чоловіка...тому ситуація може бути і не така складна...
     
  5. Siania

    Siania Love Life

    Скажіть спокійно що може їхати, якщо вважає за потрібне. Але Вам було б приємніше якби він тут провів час з дитиною і Вами, не обов'язково на морі увагу приділяти.
     
  6. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Цікаво, чому не можна проводити час з дитиною вдома, а обов'язково аж летіти (!) на море... Тим більше на пару днів... Як на мене, було би дивно, якби ТС навпаки спокійно це сприйняла.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Я думаю, тут не настільки важливо відпусти чи не відпустити на відпочинок зараз, а подумати чи будете ви згідні не такі ситуації і в подальшому? Тоді, коли ви одружитесь. Та дитина тепер назавжди у вашій сім"ї. І та жінка - теж. Частіше чи рідше вона буде з"являтися.
    І так, я б не відпутила самого, поїхали б разом. Ви не можете заборонити йому не їхати, бо він - доросла людина. Але ви можете прийняти рішення поїхати з ним. І він вам того не може заборонити також.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Online

    Online Well-Known Member

    Я б не їхала разом з ним. Відпочинок з вороже настроєною колишньою, при тому, що сам чоловік весь свій час присвятить дитині (за чим, власне, і їде), стане "незабутнім". Там більше шансів, будучи навзводі, втратити в стосунках, ніж виграти.
    В цій ситуації і колишня, і чоловік, поводяться як їм зручно і вигідно. Тому, мені здається, @innaSSSSS теж варто дбати про свої інтереси насамперед, а не думати як це виглядає в очах оточуючих. Тим більше, як показали коментарі, усім виглядає по різному)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1