Кольоротип нашої зовнішності (зима-весна-літо-осінь)

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Akina, 20 Травень 2015.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    вибачте, я не втрималась. Мені ядерна фізика простіше - то моя спеціальність))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  2. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @Almariel уоу! Аж не знаю, що написати, щелепа на підлозі! :D я підозрюю, Вас уже задовбали ці неуки, які зразу по-дитячому хочуть все знати про Вашу роботу, але для мене, простого програміста, фізики просто ходячі божества і я б слухала годинами! Про атомну - взагалі космос, як цікаво. Я розумію, що не в цій темі... але якщо можна колись із Вами сходити на чашечку кави... :)
     
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Мг, ходячі божества)) Чекайте, німб поправлю. І науці все чітко і ясно (допоки розумієш), а от ці кольори - то мені складно. Я не розумію отого "пасує", дуже важко відокремити його від "подобається". Тому кожному своє. Бо я прочитала оцю всю дискусію, а мій віз і нині там.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ха, слово то може запам'ятають, а от далі будуть у 70% населення великі проблеми. З дирекційною буде те ж саме. Це не питання неправильної системи типування, а очей і мозку простого смертного.
    --- дописи об"єднано, 24 Січень 2017 ---
    ну власне і я про те.
    Про те, що кожному своє. хтось бачить кольори, а хто розкладає атоми.

    До чого я це все - спеціалісти потрібні у всіх сферах.
     
    Останнє редагування: 24 Січень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    • Подобається Подобається x 2
  6. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @Akina о, ну маайже, але ж які іроди! За такі мільйони хай самі користуються. То має бути безкоштовно і в телефоні, а монетизація повинна бути в іншому. Нічо, діждемось :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Просто ще раз нагадаю про те, що колір - це дуууже важлива (на мою суб"єктивну думку :) ), але лише одна з частин образу :) Чого про це згадала - нещодавно власне мала чудову нагоду розписувати рекомендації по стилю одягу для двох абсолютно різних "холодних зим". При тому, що їм обом пасують практично одні і ті ж самі яскраві холодні кольори у першої "зими" досить класична, м"яка і навіть трохи делікатна зовнішність, відповідно їй варто використовувати свої яскраві кольори в досить стриманих комбінаціях - щедро розбавляючи їх своїми нейтральними, а також звертати увагу швидше на аналогові чи монохромні комбінації кольорів з плавним перетіканням одного кольору в інший. Якось так згрубша
    3.jpg 4.jpg 2.jpg
    Інша ж - дуже яскрава не лише по кольоротипу, а й зіткненням різних ліній і фактур в зовнішності, тому нереальні яскраві поєднання принтів і кольорів, колорблокінг, контрастні комбінації, тріади кольорів... - якраз те що "лікар прописав" :)
    1.jpg palto-kurtki-color-block-blocking.jpg Plus-Size-Color-Block-Midi-Bodycon-Dress-LC6214P.jpg 247411_600.jpg
    Бачите наскільки різне використання однієї і тієї ж палітри може бути? :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Megerinda

    Megerinda Active Member

    Доброго вечора! Підкажіть, будь-ласка, чи підійдуть такі кольори "теплій весні"? В моєму випадку"ледве теплій", бо за більш як півроку не купила собі жодної речі, так ся бою не тих кольорів :girl_cray: Screenshot_2017-02-09-18-52-52-1.png Screenshot_2017-02-09-18-49-41-1.png
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Перший можливо (якщо вживубуде більш золотистим як сірим), другий дуже навряд - виглядає на холодний і м"який.
    Якщо боїтеся "весняних" кольорів - почніть з чогось нейтрального (бірюзовий, золотисто коричневий, темно-зелений , шоколадний і темно синій (але до цих двох темних бажано додавати ще щось яскравіше), графітовий сірий, молочний), а ще канарково-жовтий, персиковий і оранжевий - з ними досить важко промахнутися :) Бо весняні червоні, сині, фіолетові потребують трохи більше тренування для правильного розпізнавання.
    Ну і "вовка боятися - в ліс не ходити" :girl_wink: Але онлайн покупки - то така засада, я оно маю вже новий светр морської хвилі, який насправді виявився кольором моря в таку дуже хмарну погоду :girl_in_dreams:, ношу з яскравими шаликами і хустинками наразі щоб трохи скрасити це все "бєзобразіє". Тому аксесуари і прикраси правильного кольору - то перший пункт в списку покупок після визначення кольоротипу :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Megerinda

    Megerinda Active Member

    Йо йой....як то все туго мені йде:girl_impossible: Дякую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Вам трохи складно, бо, наскільки я пам"ятаю, кольоротип визначали по фото, а не драпінгом. Коли потримати в руках тканинки і поспостерігати - трохи простіше потім. Ну і всім пропоную дома попрактикуватися - порівнювати будь-яку тканину наявну вдома (рушники, дитячий одяг, покривала...) з відтінками своєї палітри (з екрану монітора наприклад). Ясно що відображення на моніторі комп"ютера теж +-бо залежить від моделі і настройок але це дозволяє трохи зрозуміти колір і знайти для себе "прив"язки" (о, зелений колір рушника такий як мені пасує, запам"ятаю і в магазині пошукаю такого відтінку сукню, а цей светр трохи занадто сірий і "брудний", мені треба чистіший жовтий колір і т.д). Колір незрозуміліший коли він один, якщо порівнювати 2-3 відтінки наприклад зеленого чи синього - легше помітити різницю, а потримавши в руках легше запам"ятати ніж коли просто кілька разів подивитися на "бездушну" палітру :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Altera

    Altera зачарована птуха

    :girl_crazy:а я, навпаки, гребу-шо-дурна все підряд в надії, що хоч половина з того виявиться правильних кольорів:))
    @Akina, Віка, зараз з цікавістю проглядаю оцей сайт Bogomolov - Работы студентов - і там зустрічаю багато подібних цитат:
    Чесно кажучи, я в нєкотором замєшатєльствє...:girl_sad:
    ніби й непогано ото все виглядає..тобто - міксувати таки можна? То часом не є таки так смертельно начепити не СВІЙ колір
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Не смертельно якщо професійний повний макіяж і фотошоп (або просто "уловки" фотографа ) в поміч. Отут, перші ліпші фото
    [/HIDE]
    --- дописи об"єднано, 9 Лютий 2017 ---
    Ну а тут просто колір одягу я посередині домалювала БЕЗ макіяжу, стрижки, переодягання (які, звісно, теж зробити свою справу :) )
    upload_2017-2-9_22-15-53.jpeg
    Загалом мало кому вдасться радикально змінити природний колір волосся без суттєвих втрат. І "бляклі, мишині" русі відтінки в обрамленні одягу і прикрас "своїх" кольорів починають грати і стають розкішними :)
     
    Останнє редагування: 10 Лютий 2017
    • Подобається Подобається x 4
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Віка ,а мені міняти колір варто? як потім фарбуватись то в свій чи інший?
    мені перукар (яка ходить на тренінги по стилістиці і кольоротипуванню) теж як і ти сказала, що в мене однозначно холодний колір волосся, незважаючина рижинку, яку було добре видно на світлі))))
     
  15. Megerinda

    Megerinda Active Member

    Доброго вечора! Знову я надоїдаю. Хочу такіо джинси, думаю,по-любому весняний колір чи упять не то? :girl_sad: Screenshot_2017-02-11-21-52-43-1.png
     

    Вкладення:

  16. Rona

    Rona Мама-йожик

     
  17. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    IMG_20170214_151414.jpg
    Будь ласка , прокоментуйте, чи добре я обрала колір волосся , як для Світлої Весни, бо мене гризуть сумніви.. найточніше колір вийшло передати при яскравому денному світлі..
     
    Останнє редагування: 14 Лютий 2017
    • Подобається Подобається x 1
  18. Raven

    Raven Мама малятка

    Порадьте яскраву помаду для темної осені з жовтуватою шкірою. Я так розумію, що фуксію не варта брати))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    А винні відтінки, або типу теракотових? Пробували?

    Надіслано від мого SM-J110H, використовуючи Tapatalk
     
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    З теракотом шкіра жовтіша виглядає, то хіба на літо. А винні тре попробувати, дякую.