Кольоротип нашої зовнішності (зима-весна-літо-осінь)

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Akina, 20 Травень 2015.

  1. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Фуксія - це холодний яскравий колір, точно не для темної осені (я теж в цій команді). Крім винних, спробуйте ще ягідні: малина, вишня, теж дуже личать ))
    До речі, знайшла помаду на кожен день для темної осені Revlon ultra HD Primrose 835 ))

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Bize

    Bize Well-Known Member

    Дівчата, ніяк не можу визначитись з своїм кольоротипом.. Допоможіть, будь ласка, хто розуміється (натуральний колір волосся - темно-русий)
     

    Вкладення:

    • 1.JPG
      1.JPG
      Розмір файлу:
      6,6 КБ
      Переглядів:
      77
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Не знаю, яскраві весни, де ви купуєте собі одяг. Але для мене то реальна проблема. У мене зараз такий настрій, що я власне хочу яскравого всього. А таких суконь - катма. Виправляла в холодну пору року все шаликами (правда, купила 2 шарфи однакового кольору, бо НУ НЕМА такого як я хочу). Зараз гряде літо, я сподівалася, що весняно-літній асортимент буде яскравіший. Але так не є.
    Підкажіть лайфхаки, як розбавляти нудного кольору сукні влітку? Власне, такі буденні сукні, не святкові. Наприклад, лляні чи трикотажні. Бо якось шарф при +25..+30 я собі не уявляю. Хустинки типу шовкових не підходять до таких суконь (НМСД).
     
  4. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    яскраве взуття, яскраві сумки, яскраві пояси, яскрава біжутерія)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Здраствуй, товаріщ по нєсчастью! :) А враховуючи моду на спортивні і оверсайз фасони в мене ще й з силуетами магазинними нестиковочка виходить... І хоч там і обіцяли грінері і всякі інші яскраві, по факту в наших магазинах іноді трошечки фуксія проскакує (і то така швидше "зимова", а не яскравовесняна) і знову ж все завалено варіацією хакі - кале :girl_in_dreams:
    [​IMG]
    ще варіант (звісно не при +30, а на прохолодне літо) - спробуйте такі ж, невеликі але з тоненької бавовни (такого практично ситцю), вони загалом менш претензійні і більш кежуальні як шовкові

    Або малюсінькі шийні хустинки, але тут дуже зважайте на зовнішність і стиль одягу бо вони загалом менш універсальні як бавовняні.
    [​IMG]
    зате такою хустинкою можна оживити сумку чи зав"язати на зап"ястя замість браслету... - бавитися коротше :)
    Ну і при покупці одягу в магазині вибираємо "меншее из зол" - тобто у випадку яскравої весни краще, наприклад, чистий графітовий сірий у сукні ніж хакі, а потім розбавляємо намистом, підвісками, сережками, шкіргалантереєю... І нелюбимими та даремно забутими брошками, а ще головними уборами :)
    А загалом я от все більше схиляюся до варіанту шити одяг, хоча б якісь ключові базові речі. Тоді поганенького кольору сукню можна буде врятувати яскравим жакетом і навпаки :)
     
    Останнє редагування: 17 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 2
  6. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Глибокій осені таке підійде? :scratch_one-s_head:
     
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Можна пробувати, залежить від відтінку конкретної речі (не всі сукні-футболки в магазинах чітко попадатимуть саме в цей відтінок пантону), але загалом то швидше м"яка осінь, м"яке літо. Як на мене, він занадто розмитий, а темна осінь загалом хоче більш "густої" барви.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Altera

    Altera зачарована птуха

    я хоч і не яскрава весна, але теж заморочуюсь пошуком теплого і насиченого:) - так от перспективи радують -
    Модные цвета весна лето 2017 в одежде
    • Niagara (Ниагара)
    • Primrose Yellow (Желтый Первоцвет)
    • Lapis Blue (Синий ляпис)
    • Flame (Пламя)
    • Island Paradise (Остров Рая)
    • Pale Dogwood (Бледный Кизил)
    • Greenery (Зелень)
    • Pink Yarrow (Розовый тысячелистник)
    • Kale (Капустный)
    • Hazelnut (Фундук)
    Какие цвета будут МОДНЫМИ ВЕСНОЙ и ЛЕТОМ 2017
    (чомусь в мене усі кнопки пропали:sad:
    так ось - там таака краса!! одних синіх три штуки. І всі правильні:)
    То може магазини ще роздупляться?
     
  9. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    @Almariel як варіант спробувати зав'язати таку маленьку хустинку на голову типу пов'язки. Може Вам буде пасувати.
    Я приблизно ваш товариш - яскрава зима. Я теж чекала весни, кольорів. А всі як змовились з тим рожево-пудровим і мілітарі. Ну скільки можна того хакі? Не знаю, як у вас в Німеччині, але в Австрії магазини заполонили всім підходящі кольори. І я маю відчуття, що просто бояться завезти щось яскравіше за червоно-оранжевий (десь я бачила кілька таких речей). Єдині магазини, що ряботять кольорами - спортивні. Хоч бери і там одягайся
    До речі, я собі в нашому місцевому Н&М надибала яскраву сукню грінері. Колір не зовсім мій, швидше яскравовесняний, але таку помітну пляму серед сіро-біло-бежевих тонів я не могла не взяти. Ще й на знижці була одна хs) це моя радість.
    Бо ні обіцяних грінері, ні фуксії я не бачу. Вірніше тих кольорів, що запропонував пантон. Не люблять магазини яскраві кольоротипи(((
    [​IMG]

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Навряд :girl_sad: Вони загалом все одно щосезону практично ідуть "по накатаній" - чорний+білий+хакі+бежевий+якийсь сіро-буро-малиновий... Я теж чекала ту красу, а пройшлася по магазинах... Все те ж саме - бояться магазини загалом яскравих кольорів, так і цього сезону "оно фуксію і іноді оранжевий маєте - то й радійте" :girl_crazy:і десь рідко-рідко ще щось проскакує (іноді бірюза, зелений, жовтий але ближче до гірчичного, не дуже яскравий, і зачасту все-таки синій і червоний "зимові", холодні, а не теплі весняні:cry:). І знову доводиться вишукувати "краще з гіршого" :girl_in_dreams:і придумувати всякі хитрощі :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Якщо сукня відтінку, який Вас зовсім не красить, то деталі-взуття-сумки-пояси не справляться з натиском нерідного кольору, хоч і можуть дещо полегшити враження. Інша справа - те, що колір - далеко не найважливіший аспект. І якщо Ви грамотно допасуєте взуття, крій, фактури, виважено підійдете до пропорцій, а колір сукні буде єдиним випадаючим із картинки пазлом, то він не зробить її жахливою.
    Тут іноді можна зустріти думку про першочерговість, вищість і пріоритет правильно добраної палітри. Для того, щоб переконатися, як це, м'яко кажучи, не так, можна поглянути на численні фото стилістів-колористів. У таких ідеально-правильних відтінках і одязі, абсолютно провальному для їх фігури, типажу і т.д.
    Колір не врятує і не занапастить, не варто побиватись. Пропоную єдиний лайфхак: зробити порядок з усіма іншими аспектами, тоді відтінок відходить на другий план. Або пошукати на розпродажах/на etsy.com тканини у потрібних тонах, їхати до Львова і шити, шити, шити =)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    @Almariel а ще дослівно щойно знайшла і ділюсь - пантон минущий, Босх вічний =) І відтінки чисті і яскраві, і до палітри не придертись, і по магазинах у пошуках бігати не треба. Нереально красива ідея популяризувати мистецтво.
    Hieronymus Bosch "The Garden of Earthly Delights" 04
    Hieronymus Bosch "The Garden of Earthly Delights" 03
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Не відходить... Так, колір лише один ІЗ аспектів, але досить важливий. Якого б вдалого фасону не були оті всі речі кольору хакі але я особисто не можу абстрагуватися від свого обличчя яке стає реально сіро-зеленим від сусідства з ним :dntknw: (може, то, звичайно, мої таргани :) ) Є кольори які +- не надто далеко від "своїх", тоді так, за вдалим фасоном, фактурою і лініями, хорошою помадою дрібні нюанси відтінку не кидатимуться в очі. А є радикааально невдалі кольори (і для яскравих кольоротипів тут, як на зло, чи не кожний перший в магазинах :girl_in_dreams:, на що дівчата вище і жалілися :) ) Ну і тут ще грає роль наскільки сильний макіяж використовується - товстим шаром можна багато чого скорегувати :girl_wink: Тому кольоротип важливий більше і для таких лінивих як я - легше колір свій знайти ніж тіні від невдалого відтінку сукні на обличчі довго замальовувати :girl_smile:
    Як на фото то цілком непоганий і для яскравої зими :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Красиво. Шкода тільки що носити таку картину теж треба мати не лише яскравий кольоротип, а й зовнішність відповідну... Багато людей "губиться" навіть за звичайними футболками з крупними принтами, а тут такеее багатство.
    --- дописи об"єднано, 17 Березень 2017 ---
    О, це точно, я навіть на ОЛХ такі класні і досить дешеві знаходила з "радянських запасів" :) Правда "пролетіти" з відтінком теж можна запросто...
    "Зими", єслі шо, маю шматочок тканини гарного яскраво-рожевого кольору :girl_wink:(на спідницю до коліна вистачить) який на фото був трошки іншим, а в реалі не мойо :sad: Крутила я його як мавпа окуляри, крутила і таки треба віддати комусь бо бачу що мулятиме мені той колір в готовій спідниці, то краще не морочити собі голову щоб шити а потім не носити :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    В житті з макіяжем - супер)
    Щодо тих противних всюдисущих сіро-буро-хакі кольорів то я їх теж можу витягнути макіяжем з яскравими губами. Але то зовсім не те. Бо з тим же ж макіяжем і чорно-білою гамою буде набагато краще. Навіть із сірим буде гірше, не вистачає контрасту. Тому яскраві кольоротипи якісь найбільш обділені виходять((

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  16. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Я рішуче налаштована не вступати в дискусії з цього приводу =) і тому попрошу не "виправляти" мене подібним чином. Моя думка така, як висловила вище: з точки зору цілісного сприйняття людини (не того, хто звіряє власне враження з теорією кольоротипів, і без виривання відтінкового аспекту з контексту решти, а саме цілісного, підсвідомого враження) нюанс кольору менш разючо помітний, ніж нюанси пропорцій чи фактур. Так, для кожної зовнішності є кардинально недобрі кольори. Досить їх віддалити від обличчя, і біда вже не біда, а півбіди. Знання, що одягати, чого уникати, як поєднувати - встократ важливіше і складніше. І швидше приводить до бажаного результату. А зациклювання на кольоротипі найчастіше заводить у отакий глухий кут розчарування, коли людина "своїх" кольорів в силу специфіки ринку не знаходить, "чужі" оминає, переконана, що вигляд її не тішить через те, що пантон про неї забув, а насправді зарадити так легко.
    Виходить, що знання, яке мало принести полегшення і свободу, приносить сумніви і обмеження. Це мало би наштовхнути на думку, що щось тут не те =)
    Ви маєте право на іншу думку, мені ж наведені Вами аргументи не здаються переконливими.
    Макіяж для підігравання своїм кольорам потрібен не багатошаровий, а просто розумний. Оцінювати дівчинку-модель не варто і братися, там очевидна ретуш, студія, світло, навіщо воно нам.
    А те, що Босх не всім по зубах і до смаку, очевидно і без підказки стиліста... Там ще Ван Гог є, і взагалі, ішлося про ідею загалом.
     
    Останнє редагування: 17 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Так, піду і собі на ту сукню подивлюсь. Дякую.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Тобто в принципі шарф + лляна сукня - то не катастрофа?
    Цікаво ще спробувати хустку на голову в якості пов'язки.
    Але це якась катастрофа навіть з шарфами: ну що важко наштампувати різного кольору шарфів. Таки переконуюсь : подобається - бери незважаючи на ціну, бо ото будеш потім ходити жаліти, що не купила. Ех, така там фуксія була...


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    В Україні з цим простіше - ідеш на базар і до кольору до вибору (на люблю базари, я там гублюся і нервуюся, але шалики варто купувати там бо в магазинах значно менший вибір кольорів і фасонів :) ). Пошукайте, можливо, і у Ваших краях є "точки" з турецьким, індійським і ще яким крамом... Ну і ще ручної роботи хустинки (вони теж бувають різної ціни - як захмарно дорогі, так і досить бюджетні) і часто можна попросити "такий самий тільки голубий і з квадратиками а не з квіточками" :) Ну і варіант - купити тканину і за 5 хвилин в ательє організувати з неї шалик чи хусточку.
    В принципі ні. Але краще покажіть конктретну сукню (а краще себе в ній) і шалик у відповідній темі - тоді можна буде сказати точніше :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Чому так вирішили? Ну і тут гадати по одному фото, без драпіровок - то чисто "пальцем в небо", але дуже-дуже навряд. З цього фото цілком може бути і хтось холодний (очі не осінні ні разу), або навіть хтось з яскравих (тобто тих, для кого "температура" взагалі другорядна а не першочергова характеристика).
     
    • Подобається Подобається x 1